آیا جراحی زیبایی باعث ابتلا به ویروس کرونا می شود ؟

جراحی زیبایی باعث ابتلا به ویروس کرونا | یکی از سوالات رایج بیماران در زمینه قرار گیری در بیمارستان و افزایش احتمال ابتلا به بیماری کرونا است . در این رابطه لازم به ذکر است که تمامی جراحی های زیبایی در کلینیک های زیبایی انجام می شود که انجام خدمات درمانی در آن ها وجود نداد .

با توجه به آنکه تمامی افراد قبل از جراحی چکاپ کامل دارند ، بنابراین با سلامت کامل به کلینیک زیبایی مراجعه کرده و جراحی خود را انجام می دهند . بسیاری از عمل های زیبایی همچون جراحی بینی نیاز به بستری طولانی مدت ندارد و بیمار یک ساعت قبل از جراحی و ۲ ساعت بعد از جراحی بیمارستان را ترک می کنند . بنابراین نگران ابتلا به بیماری به علت مراجعه به کلینیک ها در جراحی زیبایی نباشید .

آیا جراحی زیبایی باعث ابتلا به ویروس کرونا می شود ؟ برای شما مفید باشد. لطفا این مطلب را به اشتراک بگذارید.

بیشتر بخوانید:

کرونا ویروس جدید چگونه پخش می شود؟

افراد می توانند کرونا ویروس جدید را از سایر مبتلایان به ویروس بگیرند. این بیماری می تواند از طریق شخص به قطرات کوچک بینی یا دهان از فرد به فرد دیگر گسترش یابد که در هنگام سرفه یا بازدم فرد مبتلا به کرونا ویروس جدید گسترش می یابد. این قطرات بر روی اشیاء و سطوح اطراف فرد فرود می آید. سپس افراد دیگر با لمس این اجسام یا سطوح ، کرونا ویروس جدید را گرفته و سپس چشم ، بینی یا دهان خود را لمس می کنند. افراد همچنین می توانند کرونا ویروس جدید را در صورت تنفس قطرات از فرد مبتلا به کرونا ویروس جدید که سرفه می کند یا قطرات را بیرون می کشد ، بگیرند. به همین دلیل مهم است که بیش از ۱ متر از فردی که مریض است فاصله بگیرید.

آیا ویروسی کرونا جدید از طریق هوا قابل انتقال است؟

تاکنون مطالعات نشان می دهد ویروس ایجاد کرونا ویروس جدید عمدتا از طریق تماس با قطرات تنفسی و نه از طریق هوا منتقل می شود.

آیا می توان کرونا ویروس جدید را از فردی گرفت که علائمی ندارد؟

راه اصلی شیوع این بیماری از طریق قطرات تنفسی است که توسط کسی که سرفه می کند ، پخش می شود. خطر ابتلا به کرونا ویروس جدید از طرف افراد بدون هیچ علائمی بسیار پایین است. با این حال ، بسیاری از افراد مبتلا به کرونا ویروس جدید فقط علائم خفیفی را تجربه می کنند. این امر به ویژه در مراحل اولیه بیماری صادق است. بنابراین گرفتن کرونا ویروس جدید از کسی که مثلاً فقط سرفه خفیف داشته باشد و احساس بیماری نداشته باشد ، ممکن است.

آیا می توانم ویروس کرونا را از مدفوع کسی که مبتلا به این بیماری است ، بگیرم؟

به نظر می رسد خطر ابتلا به کرونا ویروس جدید از مدفوع فرد آلوده کم است. در حالی که تحقیقات اولیه نشان می دهد که ویروس ممکن است در برخی موارد در مدفوع وجود داشته باشد ، گسترش در این مسیر ویژگی اصلی شیوع آن نیست.

حفظ جوانی دیگر یک رویا نیست،یک انتخاب است

کلینیک زیبایی ژالان با ارائه بهترین و به روز ترین خدمات پوست و مو، در محیطی زیبا و دلنشین پذیرای شما دوستان عزیز میباشد.

برای اطلاع از آدرس و ساعات کاری کلینیک زیبایی ژالان به بخش تماس با ما سایت مراجعه کنید.