از بین بردن خط اخم به روش ها مدرن

از بین بردن خط اخم با استفاده از بوتاکس

یکی از روش های پرطرف دار این روزها برای از بین بردن خط اخم تزریق بوتاکس است، این  روش به دلیل به  صرفه بودن، نتیجه دهی بالا و راحت بودن اجرا ممکن است ولی جالبتر از همه این  است که زمان نتیجه  دهی این روش بسیار پایین است.

تزریق ژل  یا فیلر

شما با تزریق ژل فضاهای خالی بوجود آمده روی پوست را پر می کنید و به این  صورت است که چروک ها را در یک چشم به هم زدن از بین می برد ، از آنجا که کلینیک پوست و مو دکتر مرجان حداد بهترین گزینه برای تزریق ژل یا فیلر است، منابع اطلاعاتی که در این مورد برای شما داریم حاصل یک عمر تجربه و فالیت است،

استفاده از میکرونیدلینگ

در این  روش با اسفتاد از غلطک هایی که روی آنها سوزن هایی با تعداد بالا قرار دارد، لایه زیرن پوست شما را تحریک می کنند و به این وسیله سیستم ایمنی بدن شما برای تولید کلاژن و الاستین آماده می شود و پوست شما جوان، شاداب سفت و بدون چروک می شود.

 

استفاده از لیزر RF فرکشنال

در این روش با استفاده از اشعه لیزر عمق مشخصی از پوست شما را هدف می گیرند و به آن آسیب های جزئی می رسانند تا سیستم کلاژن سازی فعال شده و بدن به صورت اتوماتیک بازسازی کند.

حفظ جوانی دیگر یک رویا نیست،یک انتخاب است

کلینیک زیبایی ژالان با ارائه بهترین و به روز ترین خدمات پوست و مو، در محیطی زیبا و دلنشین پذیرای شما دوستان عزیز میباشد.

برای اطلاع از آدرس و ساعات کاری کلینیک زیبایی ژالان به بخش تماس با ما سایت مراجعه کنید.