از بین بردن چربی شکم | بهترین کلینیک زیبایی اصفهان

بررسی انواع روش های از بین بردن چربی شکم

در این مطلب از سایت مرکز ژالان، کلینیک زیبایی اصفهان قصد داریم به بررسی روش های از بین بردن چربی شکم بپردازیم. با ما همراه باشید.

مزوتراپی

یکی از درمان های مناسب برای لاغری شکم و پهلو مزوتراپی است.این روش لکه های سرسخت را هدف قرار می دهد. محلول مزوتراپی به عنوان یک عامل متابولیسم چربی عمل می کند و بدون درد است. هر جلسه مزوتراپی بین ۱۵ دقیقه تا نیم ساعت متغیر است. امکان دارد تا ۳ روز درد و تورم را تجربه کنید، اما پس از ۳ روز امکان دارد به سر کار برگردید.

کربوکسی تراپی شکم

کربوکسی تراپی شکم روند چربی سوزی را بیشتر می کند. بدن ذخایر چربی را تغییر می دهد و به نوعی آن ها را تغییر می دهد. هنگامی که دی اکسید کربن وارد این ناحیه از بدن می شود، به ذخایر چربی تزریق می شود که در نتیجه واکنش با چربی ها، شکل شیمیایی آن ها تغییر کرده و به اسید کربنیک تبدیل می شود. در واقع با این ترکیب سلول های چربی حل می شوند و در نهایت چربی آزاد می شود. کربوکسی تراپی شکم باعث بیشتر شدن متابولیسم و ​​سرعت دفع چربی در این ناحیه از بدن می شود.

رادیوفرکانسی

فرکانس رادیویی یک درمان مناسب برای لاغری شکم و پهلو است. در این روش می توان از سیگنال های رادیویی متمرکز برای حذف سلول های چربی از جلوی شکم، کمر و پهلوها استفاده کرد. فرکانس رادیویی روشی سریع است و اندازه شما را کم می کند. این روش پوست شما را بدون آسیب خوش فرم می کند.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد این روش این است که می تواند مناطق برآمده چربی را بدون دست زدن به آن ها هدف قرار داده و آن ها را درمان کند. این روش یک جایگزین مناسب برای افرادی است که می خواهند از روش هایی مثل لیپوساکشن اجتناب کنند. این یک روش غیر تهاجمی است که مناطق خاص را هدف قرار می دهد.

کلینیک زیبایی ژالان، بهترین کلینیک زیبایی اصفهان را در اینستاگرام دنبال کنید

از بین بردن چربی شکم | بهترین کلینیک زیبایی اصفهان

کرایولیپولیزر

کرایولیپولیز یکی از روش های مدرن و غیر تهاجمی برای لاغری شکم است. در این روش می توان از فناوری خنک کننده برای حذف دائمی سلول های چربی بدون جراحی استفاده کرد. فرآیند خنک کننده کنترل شده هدفمند از یک دستگاه مکش ویژه استفاده می کند. این دستگاه روی چربی قرار می گیرد. ناحیه بدن و ناحیه تحت درمان را تا ۹ درجه سانتیگراد کم می کند.

سلول های چربی در دمای ۹ درجه سانتیگراد نمی توانند زنده بمانند و کشته می شوند. مزایای مهم کرایولیپولیز این است که فقط سلول های چربی از بین می روند و سلول های دیگر تحت تأثیر قرار نمی گیرند. پس از ۴ هفته می توانید نتایج لاغری شکم را ببینید.


مطالب پیشنهادی :

ویژگی افراد نامناسب برای میکرونیدلینگ

نکات مراقبتی بعد از تزریق فیلر لب

کاربردهای درمانی و زیبایی تزریق بوتاکس