اقدامات اشتباه مراقبت از پوست | بهترین کلینیک زیبایی اصفهان

اقدامات اشتباه مراقبت از پوست

در قسمت قبلی به برخی از اقدامات اشتباه مراقبت از پوست اشاره کردیم.در ادامه به برخی دیگر از این اشتباهات میپردازیم.


مطالعه بیشتر:قسمت اول اشتباهات رایج مراقبت از پوست


1. دستکاری پوست

این یک مشکل شناخته شده است؛ هنوز، به نظر نمی رسد که مردم بخواهند به خودشان کمک کنند. قبل از اینکه دفعه بعد شروع به کندن پوست خود کنید، به یاد داشته باشید که آسیب بیشتری می زنید تا اینکه کمک کنید. دستکاری پوست منجر به التهاب، چین و چروک و اسکار می شود. نکات دیگر مراقبت از پوست

2. ندانستن نوع پوست خود

به منظور انتخاب محصولاتی که با پوست شما کار کند و نتایج راضی کننده ای داشته باشد، باید نوع پوست خود را بشناسید. بدون داشتن اطلاعات، تنها تیری در تاریکی رها می کنید. محصولی را فقط به خاطر اینکه دوستی گفته بسیار عالی است یا به علت اینکه محبوب است، نخرید. پوست شما منحصر به فرد است. برای همه یک محصول عالی وجود ندارد. همچنین، توجه کنید که پوستتان ممکن است طی سال ها تغییر کند. اگر یک محصول مشخص در گذشته برای شما خوب بوده به این معنی نیست که برای همیشه مناسب خواهد بود. مشاهده کنید، به پوست خود گوش دهید و به آن چیزی که نیاز دارد بدهید.

4. عدم استفاده منظم از ضد آفتاب

ما نمی توانیم به اندازه کافی نشان دهیم که چقدر ضد آفتاب مهم است. هرچند ممکن است الان به آن توجه نکنید، آفتاب اثر مهمی بر پوست دارد. اگر ضد آفتاب نزنید، قطعا طی چند سال عواقب آن را خواهید دید. بنابراین، به منظور پیشگیری از آسیب برگشت ناپذیر طی چند سال، به طور منظم از ضدآفتاب استفاده کنید، حتی در روزهای ابری. همچنین، فراموش نکنید که آن را روی گردن خود هم بزنید.

5. عدم مراجعه به درماتولوژیست

در نهایت، نباید بترسید یا خجالت بکشید که در مورد مشکلات پوستی خود با یک متخصص صحبت کنید. هیچ مشکلی خیلی کوچک یا خیلی بزرگ نیست؛ همه چیز می تواند و باید کنترل شود. اگر فکر می کنید که نمی دانید چکار کنید، یا اگر همه چیز را امتحان کرده اید و هیچ کدام مناسب نبوده، درنگ نکنید و از یک متخصص در یک کلینیک خوب پوست کمک بخواهید.


کلینیک زیبایی ژالان

با مجهزترین دستگاه های زیبایی،پزشکان متخصص،کادری مجرب و محیطی دلنشین آماده ارائه خدمات به شما دوستان عزیز می‌باشد.

جهت دریافت نوبت می‌توانید به صفحه‌ی نوبت دهی تلفن گویا مراجعه کرده و برای مطلع شدن از آدرس و تلفن کلینیک به صفحه‌ی تماس با ما مراجعه فرمایید.

برای مشاهده‌ی صفحه‌ی اینستاگرام کلینیک ژالان کلیک کنید.


مطالب بیشتر:

درمان خشکی پوست-تشخیص و روش‌های مراقبت

مراقبت های قبل و بعد از تزریق بوتاکس زیر بغل

ماسک مرطوب کننده صورت