اندولیفت غبغب چیست؟ | بهترین کلینیک زیبایی اصفهان - تزریق ژل و بوتاکس اصفهان

اندولیفت غبغب چیست؟

اندولیفت غبغب

یک روش لیزری ابتکاری و کم تهاجمی است که به لیفت غبغب کمک می‌کند و غبغب را از بین می‌برد. علاوه بر این، پوست را هم تقویت کرده، شکل غبغب را بهبود می‌بخشد و شلی پوست را در ناحیه صورت و گردن از بین می‌برد.

اگر غبغب دارید یا به دلیل از دست دادن چربی، در صورت و گردن خود دچار افتادگی پوست شده‌اید، اما نمی‌خواهید از روش‌های تهاجمی، که با درد و دوران نقاهت طولانی همراه هستند، استفاده کنید؛ این روش برایتان بسیار مناسب است.

اندولیفت غبغب چیست؟

اندولیفت یک جایگزین نوآورانه و کم تهاجمی برای لیفت صورت با جراحی است که از انرژی لیزر برای سفت کردن پوست و کانتور چربی صورت با حداقل زمان از کار افتادگی استفاده می‌کند. درمان به روش اندولیفت یک روش بین بافتی یا بینابینی است و از طریق فیبرهای میکرونوری یکبار مصرف خاص، به نازکی مو، انجام می‌شود، که به راحتی زیر پوست به هیپودرم سطحی وارد می‌شود. سپس با حرارت لیزر چربی‌ها ذوب شده و از سوراخ موجود در دستگاه بیرون می‌ریزند. این کار به طور همزمان باعث جمع شدن فوری پوست و کاهش شلی پوست به دلیل فعال شدن نئوکلاژنز و عملکردهای متابولیک در ماتریکس خارج سلولی می‌شود. میزان سفت شدن پوست در این روش به شدت لیزر به کار رفته بستگی دارد. در این روش پرتوی لیزر می‌تواند روی دو هدف آب و چربی‌های بدن متمرکز شود.

"</p

کلینیک زیبایی ژالان، بهترین کلینیک زیبایی اصفهان را در اینستاگرام دنبال کنید

مزایای اندولیفت غبغب

همانطور که گفته شد این یک درمان غیر تهاجمی است و انجام آن آسان است. همچنین نتایج بسیار سریع نشان داده می‌شود. به طور کلی درمان دارای مزایای زیر است:

  • لایه‌های عمیق و سطحی پوست را بازسازی می‌کند و کلاژن جدیدی ایجاد می‌کند که باعث لیفت و سفت شدن پوست می‌شود.
  • غبغب را سفت می‌کند که تاثیر مثبتی در کانتورینگ صورت دارد و باعث می‌شود که خطوط فک بهتر دیده شوند.
  • از آنجایی که این روش کلاژن سازی را تقویت می‌کند، بهبود ظاهر تا مدت‌ها بعد از عمل هم ادامه خواهد داشت.

مزایای دیگر عبارتند از:

  • بدون برش
  • بدون خونریزی
  • بدون هماتوم
  • قیمت‌های مقرون به صرفه

مطالعه بیشتر:

مزیت های هایفوتراپی غبغب

نمونه تزریق مزوژل غبغب

پیام بگذارید