انواع دستگاه های RF فرکشنال | تزریق ژل و بوتاکس اصفهان

بررسی انواع دستگاه های RF فرکشنال

دستگاه آر اف انواعی دارد که تفاوت هایی با یکدیگر دارند. در این مطلب از سایت مرکز ژالان، تزریق ژل و بوتاکس اصفهان انواع دستگاه های RF فرکشنال را مورد بررسی قرار می دهیم.

آر اف سه بعدی :

یکی از روش های درمانی موثر و مفید برای از بین بردن جای زخم، سلولیت و لیفتینگ سه بعدی پوست با RF است. در این روش انرژی امواج فرکانس رادیویی به لایه های عمیق پوست نفوذ می کند و در نتیجه دمای سلول های چربی پوست را به صورت تصاعدی بیشتر می کند. این گرما اسکار و سلولیت را التیام می بخشد.

آر اف سوزنی :

سوزن RF یکی از کم تهاجمی ترین روش های جوان سازی پوست صورت است. این روش برای درمان اسکار، جای جوش، ضایعات پوستی و … استفاده می شود. این روش با سوزن زدن پوست با استفاده از فرکانس رادیویی انجام می شود.

این سوزن لایه درم پوست را برای ساخت کلاژن تحریک می کند، سوزن ها ویتامین ها و مواد مغذی مورد نیاز پوست برای ساخت کلاژن را وارد لایه درم صورت می کند. نوع سوزن مورد استفاده بسته به نوع پوست و ضایعه تحت درمان متفاوت خواهد بود و هر جلسه ۱۰-۴۵ دقیقه طول می کشد.

آر اف خانگی :

دستگاه آر اف خانگی مدل های مختلفی دارد که با تهیه آن ها می توانید در منزل انجام دهید. این دستگاه ها بسته به کاربری و ویژگی هایشان قیمت های بسیار متفاوتی خواهند داشت. دستگاه RF خانگی به غیر از جوان سازی پوست صورت به بیشتر شدن گردش خون آن در پوست کمک زیادی می کند. این افزایش گردش خون در بدن می تواند به پوست صورت احساس شادابی بدهد.

قبل از انجام آر اف فرکشنال بدانید | تزریق ژل و بوتاکس اصفهان

آر اف ترماژ :

یکی از سریع ترین و ایمن ترین دستگاه های RF دستگاه Thermoage RF می باشد. از این وسیله برای صورت و بدن استفاده می کنند. این دستگاه با تحریک تولید کلاژن پوست را شاداب می کند. تاثیر این دستگاه بر روی لایه درم پوست برای کلاژن سازی حدود 6 ماه می باشد. پس از 6 ماه، می توانید دوباره آن را تعمیر کنید.

آر اف تری پلار :

این دستگاه برخلاف سایر دستگاه ها قسمت بزرگ و عمیق پوست را درمان می کند. از این دستگاه به عنوان یک روش درمانی برای جوان سازی پوست صورت، رفع چین و چروک، لیفت پوست صورت، روشن کردن جای زخم و … استفاده کنید.

آر اف رافوس :

این نوع دستگاه RF روشی غیر تهاجمی برای لاغری بدن است. این دستگاه برای از بین بردن چربی بدن استفاده می شود. برخی از کاربردهای این دستگاه شامل از بین بردن چربی های شکم، چربی پهلوها، زانوها، بازوها و اطراف شکم می باشد. البته از این دستگاه برای درمان چین و چروک پوست صورت و جوان سازی پوست استفاده می کنند.

کلینیک زیبایی ژالان، تزریق ژل و بوتاکس اصفهان را در اینستاگرام دنبال کنید

انتخاب بهترین روش آر اف

هیچ کدام از روش های جوان سازی پوست را نمی توان بهترین روش دانست. هر روش یا جراحی غیر تهاجمی مزایا و معایب خود را دارد. به عنوان مثال در اکثر مراجعین هایفوتراپی برای درمان افتادگی پوست مناسب تر است اما برای بهتر شدن حجم صورت روش RF نتایج بهتری می دهد.

برای انتخاب بهترین روش جوان سازی می توانید با پزشکان و کارشناسان کلینیک های معتبر مشورت کنید. ابتدا باید ببینیم ویژگی های پوست شما چیست و چه مشکلی را می خواهید حل کنید. بر اساس این عناصر می توانیم بهترین روش های جوان سازی پوست شما را مشخص کنیم. سپس با بررسی مواردی مانند هزینه ها، دوره بازپرداخت، خطرات و عوارض این روش ها، روشی را انتخاب کنید که مناسب شرایط شما باشد.


مطالب پیشنهادی :

مراقبت های قبل و بعد از تزریق چربی

راهکارهای افزایش موفقیت تزریق بوتاکس صورت

قبل از انجام آر اف فرکشنال بدانید