بالا رفتن گوشه خارجی چشم | تزریق ژل و بوتاکس اصفهان

بررسی بالا رفتن گوشه خارجی چشم پس از لیفت

بالا رفتن گوشه خارجی چشم تنها زمانی رخ می دهد که از تکنیک های پیشرفته استفاده می شود معمولا این حالت پس از استفاده از تکنیک قلاب کردن تمپورال رخ می دهد و بیماران ذکر می کنند بدنبال بروز این عارضه ظاهر آن ها خشمگین و عصبی بنظر می رسد. با ما همراه باشید تا در ادامه این مطلب از سایت مرکز ژالان، تزریق ژل و بوتاکس اصفهان توضیحاتی درباره آن خدمت شما ارائه کنیم.

علت بالا رفتن گوشه خارجی چشم چیست؟

این حالت زمانی رخ می دهد که فاصله بین نخ چهارم و گوشه خارجی چشم کمتر از پهنای دو انگشت است .

راه حل

  • نقطه ورود (ورودی) نخ را در مکانی انتخاب کنید که دست کم به پهنای دو انگشت فاصله بین نخ چهارم و گوشه چشم باشد.
  • نخ چهارم را خیلی محکم نکشید (از کشش یکنواخت متوسط استفاده کنید )

پیشگیری از بالا رفتن گوشه خارجی چشم

  • در هنگام طراحی لیفت با نخ باید در مورد احتمال بالا رفتن گوشه چشم پس از لیفت با نخ با بیمار صحبت شود.
  • بالا رفتن مختصر گوشه خارجی چشم پس از لیفت با نخ طبیعی است و این حالت در عرض 3-2 روز با فروکش کردن تورم رفع می گردد. اما از آنجا که برخی بیماران واکنش بدی به بالا رفتن گوشه خارجی ابرو نشان می دهند ، احتیاطات لازم در این زمینه باید صورت گیرد.

استفاده مطلوب از بالا رفتن گوشه خارجی چشم

  •  برخی بیماران جوان دوست دارند که گوشه خارجی چشم آن ها بالا رود. در این بیماران با طراحی مناسب لیفت از نظر تعیین محل نخ چهارم می    توان به نتایج رضایت بخشی دست پیدا کرد.
  • در افراد میانسال که نگران افتادگی گوشه خارجی چشم یا ابروهای خود هستند از بالا بردن (لیفت) گوشه خارجی چشم از طریق لیفت با نخ میتوان عنوان یک روش جوانسازی اطراف چشمی استفاده نمود.

کلینیک زیبایی ژالان، تزریق ژل و بوتاکس اصفهان را در اینستاگرام دنبال کنید

بالا رفتن گوشه خارجی چشم | تزریق ژل و بوتاکس اصفهان

بالا کشیدن گوشه چشم بدون جراحی چگونه صورت می‌گیرد؟

با افزایش سن شاهد افتادگی پلک و ظهور چین و چروک در اطراف چشم خود هستید و احساس می‌کنید روند سریع‌تری نسبت به سایر نواحی دارد، این امر طبیعی است.

پوست اطراف چشم نسبت به سایر نواحی صورت نازک و ضعیف‌تر می‌باشد و از نواحی دیگر سریع‌تر دچار افتادگی و چین و چروک می‌شود. اما نگران نباشید راه‌های بسیاری برای از بین بردن این چین و چروک و افتادگی هست.

می‌توانید از روش کانتوپلاستی یا همان جراحی گوشه چشم برای داشتن چشم‌ گربه‌ای استفاده کنید. در صورتی که نمی‌خواهید تن به تیغ جراحان بدهید از شیوه‌های دیگر برای بالا کشیدن گوشه چشم استفاده کنید.

شیوه‌هایی مانند: بوتاکس، تزریق ژل، نخ و بلفاروپلاستی با پلاسماجت یا دستگاه پلکسر. لیفت شقیقه هم از روش های بالا کشیدن چشم با جراحی می باشد.


مطالب پیشنهادی :

گود رفتگی گونه پس از لیفت

معرفی مواد فعال در مزوهیر

معرفی مواد فعال در مزولیفت