برای جوانسازی زیر چشم مزونیدلینگ مناسب است یا مزوتراپی | بهترین کلینیک زیبایی اصفهان - تزریق ژل و بوتاکس اصفهان

برای جوانسازی زیر چشم مزونیدلینگ مناسب است یا مزوتراپی

جوانسازی زیر چشم

چشم ها به عنوان نقطه مرکزی نه تنها در تجلی چهره فرد برای بیان احساسات، بلکه در تعریف زیبایی، سلامتی و شادابی فرد بیشتر از هر عضو صورت مؤثر هستند. نقص زیبایی در اطراف چشم نه تنها با افزایش سن، بلکه در همه سنین ظاهر می‌شود.

مزونیدلینگ و مزوتراپی روشی مؤثر برای جوانسازی زیر چشم هستند.

مزونیدلینگ زیر چشم

یک روش پیشرفته و ادغامی از دو روش میکرونیدلینگ و مزوتراپی با هدف جوانسازی اطراف چشم است. نفوذ سوزن‌ها در این روش پوست تحریک به تولید کلاژن می‌شود که نتیجه آن بازگشت جوانی و درخشندگی پوست است.

این سوزن‌ها بسیار ظریف هستند و با ایجاد کانال‌های میکرو در لایه‌های زیرین پوست باعث می‌شود که قدرت جذب مواد توسط لایه‌های عمیق پوست چندین برابر شود. بعد از ورود سوزن‌های میکرو به درون بافت پوست، زخم‌های سطحی و کوچک در لایه‌های عمیق ایجاد می‌شود. پوست تلاش می‌کند تا با تولید کلاژن ، زخم‌های ایجاد شده را ترمیم کند.

مزوتراپی زیر چشم

یک روش جوانسازی است که با تزریق ویتامین‌ها، هورمون‌ها و عصاره‌های گیاهی مختلف به زیر چشم انجام می‌شود. مزوتراپی شرایطی را برای پوست زیر چشم فراهم می‌کند تا تولید کلاژن و الاستین پوست افزایش یابد و در نتیجه تیرگی ،پف‌ و گودی زیر چشم از بین می‌رود.

در مزوتراپی زیر چشم، پزشک با استفاده از سوزن‌های مخصوص و نازکی مواد موردنیاز پوست را به لایه میانی پوست تزریق می‌کند. همچنین در صورت وجود چربی اضافه یا پف در ناحیه زیر چشم، می‌توان با استفاده از مزوتراپی با کندروتروفین آن را درمان کرد. مواد موجود در محلول مزوتراپی باعث می‌شود دیواره سلول‌های چربی زیر چشم حل شود و گردش خون در این ناحیه افزایش یابد. در نتیجه بعد از مدتی چربی‌های اضافه زیر چشم از بین می‌رود.

برای جوانسازی زیر چشم مزونیدلینگ مناسب است یا مزوتراپی | بهترین کلینیک زیبایی اصفهان - تزریق ژل و بوتاکس اصفهان

کلینیک زیبایی ژالان، بهترین کلینیک زیبایی اصفهان را در اینستاگرام دنبال کنید

 

هر دوی این روش‌ها برای تحریک پوست از سوزن استفاده می‌کنند.

در مزوتراپی مواد مغذی به عمق پوست تزریق می‌شود و از تفاوت‌های این دو روش می‌توان به دوره نقاهت آنها اشاره کرد.

بعد از مزونیدلینگ، زخم‌های ریزی روی پوست ایجاد می‌شود که برای بهبود به ۲ تا ۳ روز زمان نیاز دارد؛ اما در مزوتراپی تنها سوراخ‌های ایجاد شده روی پوست، مربوط به نقاط تزریق است. با وجود این تفاوت‌ها انتخاب مزوتراپی یا مزونیدلینگ بهتر است با مشورت پزشک انجام شود؛ چراکه در بعضی از موارد ممکن است یکی نتیجه بهتری را برای شما به ارمغان آورد.


مطالب پیشنهادی:

مزونیدلینگ پوست صورت

مزونیدلینگ ، عوارض و ماندگاری

پیام بگذارید