برای درمان گودی زیر چشم این شایعات را باور نکنید | بهترین کلینیک زیبایی اصفهان

برای درمان گودی زیر چشم این شایعات را باور نکنید

همیشه در فضای مجازی شاهد شایعات عجیب و غریبی در حوزه سلامت پوست و مو هستیم. درمان گودی زیر چشم نیز از این قاعده مستثنی نیست. به همین دلیل در این قسمت از این مطلب به بررسی شایعات این حوزه پرداخته ایم پس برای درمان گودی زیر چشم این شایعات را باور نکنید !

استفاده از کرم‌های دور چشم درمان قطعی گودی زیر چشم است!

حتما در تبلیغات تلویزیونی کرم‌های دور چشم گران‌قیمت با نتایج معجزه‌آسا را دیده‌اید. اما باید بدانید که این نتایج معجزه‌آسا تنها به‌صورت ظاهری و موقتی است. درواقع کرم‌های دور چشم تنها ظاهر چشم شما را اصلاح می‌کنند و زمانی که مصرف آن‌ها را متوقف کنید، خیلی زود گودی زیر چشم دوباره خود را نشان خواهد داد. این کرم‌ها معمولا مشکلات ریشه‌ای گودی چشم را حل نمی‌کنند و به همین دلیل اثرات آن‌ها برای مدت طولانی باقی نخواهد ماند.

برای درمان گودی زیر چشم این شایعات را باور نکنید | بهترین کلینیک زیبایی اصفهان

خواب بیشتر گودی زیر چشم را از بین می‌برد!

بسیاری از افراد تصور می‌کنند که افزایش ساعت خواب باعث رفع گودی زیر چشم آن‌ها می‌شود. توجه کنید که گودی زیر چشم در اثر خالی شدن بافت این ناحیه اتفاق می‌افتد. به همین دلیل نمی‌توان گفت که خواب بیشتر این بافت از دست رفته یا تحلیل رفته را بازسازی و تقویت می‌کند. درواقع خوابیدن کافی می‌تواند راهکاری برای درمان تیرگی زیر چشم باشد اما نمی‌تواند چشم‌های گود رفته را به حالت اول برگرداند.

لیزر می‌تواند باعث رفع گودی زیر چشم شود!

در دنیای پزشکی امروز از لیزر برای حل بسیاری از مشکلات پوستی استفاده می‌شود. اما نمی‌توان آن را درمانی برای گودی زیر چشم دانست. درواقع لیزر معمولا بر روی لایه‌های سطحی پوست اثر می‌گذارد و آن‌ها را بازسازی نمی‌کند. به همین دلیل می‌توان آن را روشی موثر برای درمان سیاهی دور چشم دانست. اما نمی‌توان گفت که استفاده از لیزر برای درمان گودی زیر چشم نیز موثر است.

استفاده از یخ باعث بهبود گودی چشم می‌شود!

دانش طب سنتی می‌گوید که یخ یکی از مواد خطرناک برای پوست اطراف چشم است. قرار دادن مستقیم یخ بر روی پوست این ناحیه باعث خشکی بیشتر پوست اطراف چشم شده و به آن آسیب وارد می‌کند. معمولا پزشکان توصیه می‌کنند که از پنبه یخ آغشته به شیر یا پنبه‌های خشکی که در یخچال قرار داده‌اید، برای تقویت پوست زیر چشم استفاده کنید. اما هیچ‌گاه استفاده مستقیم از یخ توصیه نشده است.

قطعا روش‌های خانگی به نسبت دیگر روش‌ها، ارزان‌تر و به‌صرفه‌تر هستند. درمان با این روش‌ها معمولا با استفاده از مواد طبیعی که در بیشتر خانه‌ها وجود است، قابل اجرا است. بنابراین نیازی به صرف هزینه اضافه برای خرید مواد یا پرداخت هزینه‌های پزشک و کلینیک ندارند. هزینه درمان با استفاده از روش‌های کلینیکی به عوامل متعددی از جمله میزان تخصص و مهارت پزشک، روش مورداستفاده، شهر محل سکونت، میزان آسیب و محل کلینیک بستگی دارد. در میان روش‌های مختلف کلینیکی، جراحی بالاترین هزینه را دارد. اما هزینه روش‌های دیگر تقریبا یکسان است.

 


کلینیک زیبایی ژالان

بهترین کلینیک زیبایی اصفهان

جهت دریافت نوبت می‌توانید به صفحه‌ی نوبت دهی تلفن گویا مراجعه کرده و برای مطلع شدن از آدرس و تلفن کلینیک به صفحه‌ی تماس با ما مراجعه فرمایید.

برای مشاهده‌ی صفحه‌ی اینستاگرام کلینیک ژالان کلیک کنید.


مطالب بیشتر:

مراقبت های قبل و بعد از تزریق بوتاکس زیر بغل

روش‌های خانگی درمان گودی چشم

مزونیدلینگ ، عوارض و ماندگاری

میکرونیدلینگ، روشها و کاربردها و ماندگاری

آشنایی با میکرونیدلینگ