بررسی بوتاکس پیشانی | بهترین کلینیک زیبایی اصفهان

بررسی بوتاکس پیشانی

عمل بوتاکس یک نوع درمان کوتاه مدت برای خطوط و چین و چروک صورت است که امروزه برای زیبایی و جوانسازی پوست استفاده می شود.در بوتاکس از سمی به نام بوتولینم استفاده می شود که موجب فلج کردن آن عضله از صورت می شود. تزریق بوتاکس روی پیشانی از متداول ترین تزریق های بوتاکس است که افراد در هر سنی که هستند آن را برای رفع خطوط اخم روی پیشانی انجام می دهند. در ادامه این مطلب از سایت مرکز ژالان، کلینیک زیبایی اصفهان قصد داریم به بررسی بوتاکس پیشانی بپردازیم.

عمل بوتاکس به صورت کلی یک نوع عمل موقتی است و تاثیر آن بر روی پوست شما نهایتا تا 6 ماه ماندگاری دارد و بعد از آن تاثیرش از بین می رود و شما باید دوباره برای ترمیم آن اقدام کنید. اکثرا کسانی تزریق بوتاکس روی پیشانی انجام می دهند که خطوط عمیقی روی پیشانی شان شکل گرفته و چهره شان را پیرتر و گرفته تر کرده به همین خاطر سن در انجام بوتاکس و بلفاروپلاستی اهمیت زیادی ندارد میزان عمق خطوط روی پوست است که تعیین می کند شما به بوتاکس نیاز دارید یا خیر.

عوارض بوتاکس پیشانی کدام اند؟

هر عملی عوارضی را کم و بیش با خود به همراه دارد. که این عوارض ها در افراد مختلف باهم متفاوت اند. عوارض بوتاکس پیشانی معمولا برای کسانی اتفاق می افتد که برای اولین بار بوتاکس انجام می دهند و احتمال بروز همین عوارض هم خیلی پایین است و کم اتفاق می افتد. بوتاکس پیشانی عوارض مختلفی را می تواند با خود به همراه داشته باشد که عمده ترینشان موارد زیر است:

  • سر درد و تهوع
  • درد
  • کبودی
  • تورم چشم و پلک
  • خواب آلودگی و بی حالی

اینها عوارضی است که معمولا برای کسانی که تزریق بوتاکس انجام می دهند اتفاق می افتد و جای نگرانی ندارد. این عوارض کم خطر و موقت است و بعد از گذشت چند روز از بین می رود. احتمال بروز عوارض برای کسانی که مشکل فشار خون، آسم و بیماری های مغزی یا کلیوی دارند بیشتر است به همین خاطر باید قبل از انجام آن در صورت داشتن بیماری خاص آن را به پزشک خود اطلاع دهند تا از بروز خطرات احتمالی جلوگیری شود.

کلینیک زیبایی ژالان، بهترین کلینیک زیبایی اصفهان را در اینستاگرام دنبال کنید

بررسی بوتاکس پیشانی | بهترین کلینیک زیبایی اصفهان

اثرات تزریق بوتاکس پیشانی چقدر ماندگاری دارد؟

تزریق بوتاکس پیشانی به طور معمول تا 6 ماه ماندگاری دارد. اما اگر برای اولین بار است که تزریق می کنید باید بعد از 14 روز نسبت به تمدید آن اقدام کنید تا تزریقتان تثبیت شود. لازم به ذکر است که تزریق بوتاکس پیشانی معمولا زودتر از بقیه تزریق ها از بین می رود و عمر آن نهایتا تا 4 ماه است و بعد از آن با اخم ها و حرکات پیشانی تان دوباره سر و کله شان پیدا می شود.


مطالب پیشنهادی :

ساختار پوست و وظایف آن

جوانسازی پوست با روش prp

بررسی تزریق ژل لب روسی