بررسی تزریق ژل لب روسی | بهترین کلینیک زیبایی اصفهان

بررسی تزریق ژل لب روسی

دراین مطلب از سایت مرکز ژالان، کلینیک زیبایی اصفهان قصد داریم به بررسی تزریق ژل لب روسی بپردازیم و به سوالاتی پیرامون آن پاسح دهیم. با ما همراه باشید.

چه کسانی مناسب تزریق ژل لب روسی هستند؟

ژل لب مدل روسی برای همه مدل چهره ای می تواند مناسب باشد و محدودیتی برای تزریق این ژل وجود ندارد فقط اگر قبل از آن تزریق ژل لب دیگری انجام داده اید باید با کمک پزشک آن را تخلیه کنید و بعد از آن تزریق ژل روسی را انجام دهید.

ژل روسی برای کسانی که می خواهند فقط قسمت بالایی لبشان بزرگ تر و زیباتر شود می تواند گزینه بسیار مناسبی باشد چون این مدل ژل بیشتر روی قاب لب بالا تمرکز دارد و آن را پر تر نشان می دهد. کسانی هم هستند هیچوقت به صورت طبیعی کمان cupid کمی داشته اند یا اصلا آن را نداشته اند می تواند گزینه خوبی باشد تا از این زیبایی بهره مند شوند.

نحوه تزریق ژل لب روسی چگونه است؟

نحوه تزریق ژل لب در این روش با روش های دیگر کمی متفاوت است و تمرکز آن بیشتر روی کشیدگی و حاشیه لب هاست که طرفداران خاص خودش را دارد. در این بخش از مقاله آموزش تزریق ژل لب مدل روسی باید بگوییم نحوه تزریق آن به شکل عمودی روی پایه لب ها تزریق می شود. این در حالی است که در تزریق ژل لب در روش های دیگر روی مرز لب ها به صورت افقی و به سمت داخل لب این تزریق صورت می گیرد ولی مدل روسی کاملا مخالف این نوع تزریق ها است و همین باعث تفاوت شکل ظاهری آن با باقی مدل تزریق ها است.

در تزریق ژل لب مدل روسی از چه نوع ژلی استفاده می شود؟

تمام تزریق های فیلر با ژل های هیالورونیک اسیدی انجام می شود. و در مدل روسی هم از همین ژل استفاده می شود و فرق آن در نحوه تزریق آن است.

آیا تزریق ژل دردناک است ؟

خیر، تزریق ژل و فیلر به دلیل اینکه با سوزن های بسیار نازک و کوتاه انجام می شود شما درد زیادی را متوجه نمی شوید.

کلینیک زیبایی ژالان، بهترین کلینیک زیبایی اصفهان را در اینستاگرام دنبال کنید

بررسی تزریق ژل لب روسی | بهترین کلینیک زیبایی اصفهان

ماندگاری ژل لب روسی چه مدت است؟

ماندگاری تمامی ژل های لب به مدت 9 تا 12 ماه است.

تزریق ژل لب مدل روسی چه مدت طول می کشد؟

ژل لب روسی نسبت به دیگر ژل ها مدت زمان بیشتری نیاز دارد. تا به حالت دلخواه برسد مدت زمان تقریبی آن نهایتا تا 45 دقیقه است.


مطالب پیشنهادی :

مزایا و عوارض تزریق ژل به چانه

ساختار پوست و وظایف آن

جوانسازی پوست با روش prp