بوتاکس دیسپورت

امروزه استفاده از روش‌های نوین زیبایی در اکثر جوامع، بین افراد رواج پیدا کرده است. یکی از پرطرفدارترین آنها تزریق بوتاکس است که بدون جراحی انجام می‌شود. تزریق بوتاکس دیسپورت یکی از روش‌های زیباسازی غیر تهاجمی به شمار می‌رود، به این معنا که داوطلبان انجام آن بدون نیاز به بیهوشی، برش و بخیه می‌توانند به نتایج دلخواه خود دست یابند. دیسپورت یک ماده‌ی تزریقی است که حاوی سم بوتولینوم نوع A است و از باکتری‌هایی تهیه می‌شود که باعث بوتولیسم می‌گردد. این محصول در دو نوع ۳۰۰ و ۵۰۰ واحدی موجود است. ساخت انگلستان است اگر چه در کشورهای ترکیه و هند نیز مجوز تولید دارد.

سم بوتولینوم فعالیت عصبی در عضلات را مسدود کرده و باعث کاهش موقت فعالیت عضله می‌شود. اجزای تشکیل دهنده‌ی دیسپورت موجب شل شدن پوست می‌گردد و خطوط اخم و چین و چروک دور چشم را به‌طور موقت از بین می‌برند. عاملی که این محصول را در مقایسه با سایر محصولات تزریقی که از سم بوتولینوم ساخته شده‌اند منحصر به فرد می‌کند، قابلیت پخش آن در نواحی تزریق شده است. بوتاکس دیسپورت با این ویژگی شناخته می‌شود که از ناحیه‌ی تزریق انتشار پیدا می‌کند. این بدین معنی است که در مقایسه با سایر محصولات مانند بوتاکس، نیاز به تزریق‌های کمتری برای نتایج مشابه می‌باشد. بیماران می‌توانند با استفاده از دیسپورت از درمان‌های طولانی‌تر و شدیدتر اجتناب کنند.

بهترین کلینیک زیبایی اصفهان |بعد از انجام لیزر اندولیفت چه نتیجه ای حاصل می شود ؟

مزایای بوتاکس دیسپورت

بوتاکس دیسپورت به دلیل کیفیت بالایی که دارد توانسته است مزایای بسیار زیادی را از خود نشان دهد. از جمله این مزایا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. ماندگاری بالا
  2. کیفیت بالا
  3. عدم بروز حساسیت در بسیاری از افراد
  4. ایجاد حالتی طبیعی در صورت
  5. عوارض جانبی بسیار نادر

مدت ماندگاری بوتاکس دیسپورت

دوام این بوتاکس به عوامل مختلفی بستگی دارد. مقدار مصرف دیسپورت در بین افراد متفاوت می باشد. به عنوان مثال مقدار مصرف دیسپورت در بین آقایان بیشتر از بانوان می باشد. به طور میانگین ماندگاری این داروها بین 3 الی 4 ماه بوده و دز دارو در کم یا زیاد شدن این زمان تأثیرگذار است و همچنین محل تأثیر نیز در زمان ماندگاری تأثیر می گذارد.

با کلینیک ژیبایی ژالان همراه باشید .