بهترین کلینیک زیبایی اصفهان بیوتی پن چیست

بیوتی پن چیست و چه کاربردهایی دارد؟

بیوتی پن چیست ؟ حتما تا حالا کلمه بیوتی پن را بارها شنیده اید و یا آن را از نزدیک دیده اید، بیوتی پن یا همان قلم زیبایی یک وسیله الکترونیکی است که به عنوان یک محصول زیبایی شناخته شده است، در واقع از بیوتی پن برای انجام کارهای مختلف زیبایی استفاده می شود.
از مهمترین کاربردهای بیوتی پن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1- از بین بردن جای جوش

وقتی که در روی صورت انسان جوشی بیرون میزند پس از از بین رفتن جوش جای آن به صورت لکه قهوه ای رنگ بر روی پوست باقی می ماند که در زیبایی فرد دخالت پیدا میکند، یکی از راه حل های ساده و ارزان قیمت برای بردن این لکه ها استفاده از بیوتی پن است.

2- از بین بردن چروک پیری

به مرور زمان و در اثر تابش نور آفتاب و یا کاهش روند تولید کلاژن در پوست، پوست انسان با چروک های مختلفی بر روی پیشانی، دور چشم و خط خنده مواجه می شود،
بیوتی پن برای از بین بردن این چروک نیز ساخته شده است.

3- از بین بردن زگیل و خال های برجسته

افرادی که بر روی صورت یا گردن خود خال یا زگیل های برجسته دارند ، زیبایی آنها دستخوش تغییر قرار داده شده و و جلوه نامناسبی به صورت آنها می دهد، فرد با استفاده از قلم بیوتی پن میتواند این خال ها را هم از بین ببرد به شرطی که تخصص کافی در این مورد داشته باشد و یا قبل از استفاده راهنمایی های لازم را دریافت کرده باشد.

4- پاک کردن محل تاتوی ابرو

خانم های عزیزی که ابروهای خود را به شکل تتو درست میکنند و پس از مدتی است از کیفیت کار خوششان نمی آید و یا قصد برداشتن تتو را دارند می توانند از لیزر بیوتی پن برای این کار استفاده کنند.

سایر کاربردهای بیوتی پن

بیوتی پن ها علاوه بر اینکه برای استفاده در موارد فوق کاربرد دارند به عنوان یک پلاسما پن یا پلاسما جت نیز قابل استفاده خواهد بود. با توجه به کاربردهای گسترده آن، به عنوان یک لیزر خانگی شناخته شده است. جالب است بدانید که برای استفاده از آن نیازی به دوره آموزشی خاصی نیست
و تنها با یک ساعت کار و تمرین و مطالعه دفترچه راهنمای محصول می توان نحوه کار با آن را آموزش دید.

مطالب پیشهنادی : 

مزایای ویتامین E برای پوست و مو

مراقبت از مو در فصل تابستان

ماسک آرامش بخش صورت بااستفاده از خیار و نعناع

فیشیال و کاربردهای آن

مزونیدلینگ | مزایا و کاربرد


روش های ارتباط با کلینیک زیبایی ژالان

آدرس: خانه اصفهان، خیابان گلخانه، نرسیده به چهار راه نیرو هوایی، از سمت 5 طبقه، پلاک 28

شماره تماس: 09134827042 و 34343937-031