تاثیرات و کاربردهای آر اف دور چشم | تزریق ژل و بوتاکس اصفهان

بررسی تاثیرات و کاربردهای آر اف دور چشم

در این مطلب از سایت کلینیک ژالان، مرکز تزریق ژل و بوتاکس اصفهان تاثیرات و کاربردهای آر اف دور چشم را مورد بررسی قرار می دهیم.

مراحل انجام آر اف دور چشم :

در روز درمان، باید با پوست تمیز و بدون آرایش و آقایان با صورت اصلاح شده مراجعه کنند. ناحیه درمان با کرم های بی حس کننده موضعی پوشانده می شود. پس از ۲۰-۳۰ دقیقه، پوست ناحیه درمان شسته و ضدعفونی می شود. جلسه درمان بسته به محل درمان تقریباً ۱۰ تا ۲۵ دقیقه طول خواهد کشید. قبل از شروع درمان، هر فرد یک سر سوزن مخصوص می خرد. این سری از سوزن ها شامل ۲۴ سوزن با روکش طلا می باشد و هر سری یا نوع دستگاه فقط توسط یک نفر برای جلوگیری از انتقال بیماری قابل استفاده است.

از ژل مخصوص برای جلوگیری از تماس دستگاه با صورت در سطح پوست استفاده می شود، سپس پزشک درمان آر اف را روی صورت شروع می کند. پس از عمل، یک ژل یا لوسیون تسکین دهنده روی سطح پوست اعمال می شود. بلافاصله پس از درمان شما احساس چروکیدگی در پوست خود خواهید داشت و پس از گذشت چند ماه از آر اف این چروکیدگی به تدریج محسوس تر می شود. بسته به ضخامت پوست فرد، پزشک تعداد جلسات و مدت زمان درمان را برای هر بیمار تعیین می کند، تنها در برخی از افراد تنها یک جلسه نتیجه مناسب را به همراه خواهد داشت.

کاربردهای آر اف فرکشنال

آر اف فرکشنال کاربردهایی دارد که در ادامه به آن ها می پردازیم :

سفت کردن و جوان سازی پوست :

یک روش زیبایی و درمانی باعث حجیم، صاف و سفت شدن بافت پوست می شود و به همین دلیل می تواند ضمن از بین بردن چین و چروک و خطوط ریز صورت، رنگ و بافت سطحی پوست را بهبود بخشد.

از بین رفتن جای زخم، ترک بدن و اسکار :

عملکرد کلی آر اف تحریک کلاژن سازی در بافت پوست می باشد و به همین خاطر بعد از درمان پوست شما یک ظاهر سالم تر، یکدست تر و زیبا تر را به دست می آورد، همچنین آر اف برای از بین بردن جای آکنه و جوش و همچنین ترک های ناشی از لاغری و چاقی بسیار مناسب است.

بهتر شدن منافذ پوستی باز :

اندازه منافذ پوست پس از ۲-۵ جلسه درمان به میزان قابل توجهی کاهش می یابد.

کاربردهای دستگاه آر اف | بهترین کلینیک زیبایی اصفهان

درمان تیرگی دور چشم

افراد می توانند با پیروی از یک سبک زندگی سالم، آرامش روانی و استراحت کافی از سیاهی دور چشم و پیری دور چشم جلوگیری کنند. همچنین می توانید از داروهای خانگی و لوازم آرایشی برای درمان سیاهی دور چشم استفاده کنید. اما درمان های فرکانس رادیویی بدون نیاز به جراحی باعث جوان سازی پوست صورت و زیر چشم می شود.

همچنین دستگاه آر اف زیر چشم می تواند در کاهش تیرگی اطراف چشم افراد و بازسازی کلاژن تاثیر بسزایی داشته باشد. تقویت ماهیچه ها و پوست اطراف چشم و کیسه های زیر چشم کمک زیادی می کند. بعضی از عوامل مانند پاک نکردن آرایش بعد از مهمانی، ترکاندن جوش‌های روی صورت، قرار گرفتن بیش از حد در معرض نور آفتاب، خوابیدن با آرایش باعث آسیب به پوست شود.

تاثیرات آر اف دور چشم :

آر اف می تواند تاثیراتی در دور چشم داشته باشد که در ادامه با آن آشنا می شوید :

  • لیفتینگ و سفت شدن نواحی دور چشم و جلوگیری از به وجود آمدن چین و چروک ها.
  • از بین رفتن خستگی چشم
  • در کمترین زمان عیب و ایرادهای ناحیه چشم را غیر تهاجمی می توانید از بین ببرید.
  • از بین رفتن گودی چشم
  • کمک به جذب مواد مغذی اعم از ماسک ها، ویتامین ها و لوسیون ها روی سطح پوست
  • از بین رفتن سیاهی و پف زیر چشم
  • از بین بردن خطوط در چشم
کلینیک زیبایی ژالان، مرکز تزریق ژل و بوتاکس اصفهان را در اینستاگرام دنبال کنید

مزیت های آر اف دور چشم

درمان پوست آر اف روشی ساده، بدون درد و غیر جراحی است که خطوط ریز، افتادگی پوست را کاهش می دهد و در کل باعث افزایش کشسانی و بافت پوست می شود. یکی از مهمترین مزایای درمان با دستگاه آر اف، تحریک تولید کلاژن و الاستین و همچنین بهبود گردش خون است. این موارد مهم به طور طبیعی در عرض چند ماه باعث جوان سازی پوست می شوند.

آر اف فرکشنال یکی از فناوری های جدید فرکانس رادیویی است که در آن از سوزن هایی با قطر ۱۲۰ میکرون استفاده می شود. این سوزن ها نیم تا دو میلی متر به داخل پوست نفوذ می کنند و امواج فرکانس رادیویی را به عمق پوست می فرستند. در واقع این روش ترکیبی از روش های میکرونیدلینگ و آر اف می باشد.

افراد نامناسب برای انجام آر اف دور چشم :

برخی از افراد برای آر اف مناسب نیستند و نمی توانند از این روش استفاده کنند. افرادی که بیماری های خود ایمنی دارند، افراد مبتلا به دیابت شدید، افرادی که عفونت پوستی دارند، ابتدا عفونت خود را درمان کنند، سپس می توانند آر اف انجام دهند و زنان باردار نمی توانند از این روش استفاده کنند.


مطالب پیشنهادی :

دلایل ایجاد سیاهی زیر چشم کودکان

ویژگی افراد کاندید برای تزریق بوتاکس

آشنایی با کربوکسی تراپی دور چشم