تزریق فیلر زیر چشم | بهترین کلینیک زیبایی اصفهان

تزریق فیلر زیر چشم

تزریق فیلر زیر چشم یکی از روش های زیبایی به شمار می رود که بسیاری از خانم ها از این روش زیبایی برای از بین بردن تیرگی ها و گودی زیر چشم خود استفاده می کنند تا زیبایی بیشتری در صورت خود داشته باشند. اگر شما می خواهید تزریق فیلر زیر چشم را زیر چشم های خود انجام دهید باید اطلاعات بیشتری در مورد این روش زیبایی داشته باشید و به همین دلیل در ادامه به طور مفصل در مورد این روش توضیحاتی را ارائه می دهیم تا دانش شما در مورد تزریق فیلر افزایش پیدا کند.

ماندگاری فیلر زیر چشم چقدر است ؟

بسیاری از افرادی که می خواهند از تزریق فیلر زیر چشم استفاده کنند، بدون شک این پرسش برایشان به وجود می آید که ماندگاری آن چقدر است و تا چه زمانی زیر چشم آنها ماندگار است. اگر بخواهیم به طور کلی در مورد ماندگاری فیلرهای زیر چشم صحبت کنیم باید بدانید که ماندگاری آن بسته به سیستم بدنی هر فردی متغیر است، یعنی در زیر چشم برخی از افراد ماندگاری بیشتری دارد و در زیر چشم برخی از افراد ماندگاری کمتری دارد، ولی به طور کلی ماندگاری فیلر زیر چشم بین 6 تا 18 ماه می باشد.
اگر کبودی های زیر چشم شما بیشتر از افراد دیگر باشد بدون شک شما باید مقدار بیشتری از فیلر را زیر چشم های خود تزریق کنید. پزشک زمانی که شما را مورد معاینه قرار دهد و فیلرها را زیر چشمانتان تزریق کند به شما حدود تقریبی از بین رفتن آن را بیان می کند تا یک بار دیگر برای ترمیم آن مراجعه کنید. کسانی که می خواهند تا چندین ماه گودی ها و کبودی های زیر چشم خود را مشاهده نکنند و زیبایی را به چشمان خود بازگردانند.
باید بدانند که فیلر زیر چشم برای آنها بهترین انتخابی می باشد که می توانند داشته باشند. چرا که این روش زیبایی دوام و ماندگاری بیشتری نسبت به بسیاری از کرم ها دارد و به همین دلیل است که بسیاری از افرادی که به زیبایی خود اهمیت می دهند از این روش زیبایی استفاده می کنند و رضای زیادی از نتیجه آن که گودی و کبودی های زیر چشمان آنها را که از بین برده است دارند.

فیلر زیر چشم چه چیزی را درمان نمی کند ؟

افرادی که از تزریق فیلر زیر چشم برای از بین بردن گودی و کبودی زیر چشمان خود استفاده می کنند. باید بدانند که این تزریق برای از بین بردن چین و چروک های زیر چشم مورد استفاده قرار نمی گیرد. در واقع تنها عملکردی که در این نوع تزریق وجود دارد از بین بردن کبودی و گودی زیر چشم می باشد. شما اگر می خواهید درمان های دیگری هم برای زیر چشمان خود انجام دهید و به عنوان مثال چین و چروک های زیر چشم خود را زا بین ببرید. باید در این مورد با پزشک مشورت کنید تا بهترین راه درمانی آن را برای شما بیان کند و یا اینکه آن روش را برای شما انجام دهد.

در ادامه:

به شما پیشنهاد میکنیم تا درباره تزریق ژل لب هم مشورر بگیرید تا درباره یکی از پر طرفدار ترین تکنیک ها اطلاعات کافی داشته باشید. البته باید بدانید چین و چروک هایی که بسیار ریز هستند و به تازگی روی صورت به وجود آمده اند با فیلر زیر چشم از بین نمی رود. ولی چین و چروک هایی که زیر چشم قدیمی می باشند و عمیق هستند، با فیلرها تا حدودی درمان می شوند و از بین می روند.
 بسیاری از کسانی که تزریق فیلر زیر چشم را انجام داده اند از این روش زیبایی برای از بردن گودی و کبودی زیر چشمان خود رضایت داشته اند و بیشترین تاثیری را از از آن دریافت نموده اند از بین بردن گودی و کبودی زیر چشم هایشان بوده است. همچنین یکی از نکات دیگری که در مورد فیلر زیر چشم وجود دارد و شما باید در این مورد اطلاع داشته باشید. این است که فیلرها نمی توانند رنگ دانه های زیر چشم را هم از بین ببرند. بنابراین اگر شما زیر چشم خود دارای برخی رنگدانه ها هستید نباید از فیلرها توقع داشته باشید. که رنگ دانه های شما را از بین ببرد و برای از بین بردن آن باید با پزشک مشورت کنید تا درمان دیگری را برای شما انجام دهد.

مواد تشکیل دهنده تزریق فیلر زیر چشم چیست؟

فیلر زیر چشم از اسید هیالورونیک تولید شده است که این اسید در واقع نقش بسیار مهمی در از بین بردن گودی و کبودی زیر چشم دارد. این اسید از آن دسته اسیدهایی به شمار می رود که در بافت های بدن به تنهایی یافت می شود. ولی زمانی که سن شما بالاتر برود این اسید به میزان کمتری در بدن تان تولید می گردد. و در واقع مقدار مفیدی از این اسید در بدن شما از دست می رود. زمانی که این اسید در زیر چشم شما دیگر تولید نشود. امکان دارد گودی و کبودی زیر چشم هایتان بیشتر شود و زیبایی چشمان شما را بگیرد.
یکی از مهمترین مزیت هایی که در این اسید فیلر زیر چشم وجود دارد این است. که آب بیشتری را برای بدن جذب می کند و همین مسئله موجب می شود که سیاهی چشمان شما و گودی که زیر چشم به وجود می آید کم کم از بین برود. اسیدی که در فیلرها وجود دارد از جمله اسیدهایی است که در بدن شما یافت می شده و به همین دلیل هی خطری برای بدن شما نخواهد دات و به بهترین نحو ممکن عملکرد بسیار عالی و بی نظیری را از خود نشان می دهد.

چرا کبودی زیر چشم بعضی افراد بدتر از دیگران است ؟

در واقع باید بدانید که کبودی زیر چشم یکی از مشکلاتی می باشد. که در زیر چشم برخی از افراد به وجود می آید و دلایل به وجود آمدن آن زیر چشم هر فرد متنوع می باشد. در واقع باید بدانید که ژنتیک یکی از مهمترین عوامل کبودی زیر چشم به شمار می رود، چرا که برخی از افراد زیر چشم خود چربی کمتری دارند. و همین امر موجب می شود که زیر چشم هایشان کبود باشد و زیبایی خود را از دست بدهد.
کبودی زیر چشم دقیقا همان گودی زیر چشم هم به شمار می رود. که تمامی افراد این گودی را زیر چشمان خود دارند. و بسته به افراد این گودی و اندازه آن بسیار متنوع می باشد. البته باید بدانید. که دلایل دیگری هم به جز ژنتیک برای گودی زیر چشم و کبودی زیر چشم وجود دارد. که در طول زندگی افراد به وجود می آید. این دلایل عبارت می باشد. از حساسیتی که برخی از افراد دارند. از دست دادن قسمتی از آب بدنشان و زیادی در معرض نور خورشید قرار گرفتن که هر یک از این عوامل تا حدودی برای کبودی زیر چشم نقش ایفا می کنند و با تزریق فیلر زیر چشم به طور کلی از بین می روند.

 آیا کبودی زیر چشم با پیر شدن بدتر می شود :

یکی دیگر از پرسش هایی که بسیاری از افراد پیش از تزریق فیلر زیر چشم در ذهن خود دارند. این است که آیا کبودی زیر چشم آنها با پیر شدن بدتر می شود ؟ در پاسخ به این پرسش باید بگوییم که بله روند کبودی آن بیشتر می شود. زمانی که صورت شما پیرتر می شود، بافت های سلولی صورت هم به مرور زمان پیر می شوند. در واقع دیگر مانند دوران جوانی سلول های سریع رشد نمی کنند و نمی توانند. جایگزین سلول های از دست رفته زیر چشم شوند.  در واقع زمانی که سن شما بیشتر می شود.، به خوراکی هایی که مقوی تر هستند و همچنین به آب زیادی برای بدن خود نیاز دارید. تا روند رشد کبودی زیر چشم خود را کمتر کنید، همچنین شما با تزریق فیلر زیر چشم می توانید این کبودی ها را درمان نمایید.

🌸 حفظ جوانی دیگر یک رویا نیست، یک انتخاب است 🌸

◀️ راه های تماس با کلینیک ژالان و ثبت نوبت👇

📞 09134827042

📞 031-34343937

| جهت ورود به اینستاگرام کلینیک ژالان کلیک کنید |


بیشتر بخوانیم :

انواع خاص ریزش مو و دلایل آن

شناخت انواع ریزش مو

پلاسما جت بینی مناسب چه افرادی نیست