آبرسانی و کمک به تولید کلاژن پوست با پی آر پی

امروزه روش تزریق PRP تبدیل به یکی از محبوب‌ترین روش‌های جوانسازی پوست صورت شده است. پی‌ آر پی‌ تراپی روشی است که در آن از پلاکت‌های موجود در خون خود بیمار به منظور تحریک پوست برای تولید سلول‌های جدید استفاده می‌شود. پلاکت های موجود در پی آر پی حاوی عوامل رشد بافتی هستند که میتوانند عامل اصلی در فرایند ترمیم و بازسازی بافت ها را به بدن ارائه نمایند. این عوامل سبب رشد، تکثیر و تمایز سلول های مختلف پوستی و بافتی شده و منجر به آبرسانی، افزایش کلاژن، الاستین، ماده بین سلولی و تولید رگ های جدید می شوند.

مزیت تزریق PRP

مزایای بسیاری که روش پی‌آرپی‌تراپی دارد، موجب شده است که این روش به طور گسترده‌ای به منظور بازسازی و جوانسازی پوست به کار برود. در روش جوانسازی پوست با پی آر پی از خواص درمانی فوق‌العاده‌ای که در اجزای خون ما وجود دارد، برای اهداف زیر استفاده می‌شود:

  1. بهبود چین و چروک‌های پوست
  2. بهبود انسجام بافت پوست و کشیدن پوست
  3. درمان کاهش کلاژن پوست و لاغری صورت
  4. درمان چروک دور چشم و سیاهی و گودی زیر چشم
  5. درمان جای زخم و جوش

بهترین کلینیک زیبایی اصفهان |جوانسازی پوست با تکنیک تزریق PRP

عوارض تزریق پی آر پی چیست ؟

ریسک بروز واکنش آلرژیک یا عوارض جانبی ناشی از این روش بسیار کم است؛ زیرا از نمونه خون خود بیمار استفاده خواهد شد و پزشک با رعایت همه نکات ایمنی اقدام به نمونه گیری می‌نماید. در مواردی که فرد دچار نقص عملکرد پلاکت، ترومبوسیتوپنیا، بیماری خود ایمنی، اختلالات خونی، بیماری‌های مزمن و حاد، بارداری، یا بیماری مزمن کبدی است یا از داروهای ضد انعقاد خون استفاده می‌‌کند امکان انجام این روش درمانی وجود ندارد.

 

کلینیک زیبایی اصفهان