جوانسازی پوست با مزوژل جالپرو | تزریق ژل و بوتاکس اصفهان

بررسی جوانسازی پوست با مزوژل جالپرو

جالپرو ماده ای قدرتمند در آبرسانی و جوانسازی پوست است. تزریق این ژل یک روش چند منظوره برای پر کردن چین و چروک ‌های عمیق و برطرف کردن ترک های پوستی و درمان جای جوش است. در این مقاله به کاربردهای جالپرو، تفاوت آن با پروفایلو، مراقبتهای پس از تزریق و موارد منع تزریق این مزوژل پرداخته می‌شود. در این مطلب از سایت کلینیک ژالان، مرکز تزریق ژل و بوتاکس اصفهان جوانسازی پوست با مزوژل جالپرو را مورد بررسی قرار می دهیم.

آشنایی با جالپرو

همان طور که در ابتدا اشاره شد، جالپرو نوعی ماده است که قابل جذب و تزریق است و به جوانسازی پوست افراد کمک می کند. این ژل اثرات درمانی دیگری نظیر بهبود جای جوش، پوسته پوسته شدن و لایه برداری نیز دارد و دارای ماندگاری بالایی است. این ماده با هیالورونات سدیم و اسید های آمینه ترکیب می شود و تاثیر مثبتی بر پوست می گذارد.

کاربرد تزریق ژل جالپرو

پزشکان در تزریق های زیبایی نیز از این ژل استفاده می کنند. زیرا این ماده دارای خواص آب رسان، حجم دهنده و کلاژن است. این ماده حاوی اسیدهای آمینه است و برای جوان سازی و رشد پوست ضروری به نظر می آید. بنابراین بیماران دارای نقص پوستی و همچنین چین و چروک های متوسط را از این طریق درمان می کنند. همچنین سلول های پوستی را به تولید کلاژن و ایجاد چهره ای جذاب تر، تحریک می کنند. جالپرو به صدمات آفتاب سوختگی، جای زخم، آکنه و همچنین افزایش حجم لب کمک می کند. از این ژل در نواحی صورت، گردن، دست ها، زیر بغل، شکم، زانوها و ران های داخلی استفاده می شود.

علاوه بر آن، بهره مندی از جالپرو در پوست های خشک و کم آب نیز راهی مناسب جهت جلوگیری از کاهش مواد مغذی پوست است. این عمل، آبرسانی، لایه برداری و جوانسازی پوست را به خوبی انجام می دهد و پوست طبیعی بیمار را احیا می کند.

آشنایی با فیلرهای پوستی تهیه شده از بدن فرد | بهترین کلینیک زیبایی اصفهان

تفاوت های جالپرو با پروفایلو

مزوژل یا مزوفیلر در واقع به داروهایی گفته می شوند که دارای هیالورونیک اسید نان کراسلینک (غیر حجم دهنده) همراه با یک سری ویتامین ها،اسید آمینه ها و پپتید ها هستند که در برند ها و مارک های مختلف، متفاوتند مزوژل ها با مزوتراپی به دنبال بی حسی موضعی با کرم تزریق می شوند یعنی در مقدار های کم با تعداد تزریق های بالا که در فراوردهای مختلف با توجه به دستورالعمل کمپانی سازنده متفاوت است .

به عنوان مثال پروفایلو در ده نقطه تزریق می شود و مزوژل جالپرو در تعداد نقاط بیشتری. پروفایلو معمولا دو جلسه نیاز دارد به فاصله چهار هفته و جلسه سوم با توجه به نظر پزشک و وضعیت پوست شما ممکن است سه ماه بعد از دومین جلسه انجام شود.مزوژل جالپرو تعداد جلساتش 4 بار به فاصله دو هفته است .مزوبوستر پلوریال هم تعداد جلساتش 4 بار به .مزوژل.مزوژل فاصله دو هفته است که البته فاصله بین به جلسات با توجه به مشکل پوست و وضعیت پوست شما و نظر پزشک می توانند متفاوت باشند.

کلینیک زیبایی ژالان، تزریق ژل و بوتاکس اصفهان را در اینستاگرام دنبال کنید

نکات مراقبتی بعد از تزریق جالپرو

  • از حرکت و ماساژ ناحیه تزریق شده خودداری نمایید.
  • به مدت 24 ساعت ورزش و فعالیت بدنی شدید انجام ندهید.
  • به مدت 72 ساعت از نور مستقیم خورشید و گرمای زیاد پرهیز کنید.
  • مصرف نمک و الکل التهابات پوستی را افزایش می دهد.
  • برای بهبود تورم از کمپرس یخ استفاده نمایید.
  • به هنگام خوابیدن سعی کنید رو به پهلو نباشید و صورت کاملا رو به بالا قرار گیرد.

موارد منع تزریق جالپرو

  • خانم های باردار و یا شیرده
  • هرگونه عفونت پوستی یا سوزش در ناحیه درمان
  • بیماری های خود ایمنی
  • حساسیت دارویی

مطالب پیشنهادی :

رفع چین و چروک پوست با لیزر فرکسل

جوانسازی پوست با پلاسما تراپی

نحوه تاثیرگذاری اندولیفت بر جوانسازی پوست