خدمات فیشیال

فیشیال عبارت است از پاکسازی، لایه برداری و آبرسانی عمقی و تغذیه ی پوست.

زمانی که پوست طی مراحل فیشیال از مواد مضر محیطی پاک شده و سپس هیدراته و آبرسانی شده باشد، بدون شک زیباتر و شفاف تر و جوان تر به نظر می رسد.

فواید فیشیال

 

فیشیال خط اول هر اقدام برای بهبود شرایط پوست می باشد. انجام هر تکنیک پوستی بدون انجام این مرحله جهت سالم سازی پوست، بی ثمر یا با حداقل نتیجه همراه خواهد بود.

طی فیشیال ساده علاوه بر خارج سازی مواد مضر و ناپاکی ها از منافذ پوست، لایه برداری و کاستن سلول های مرده سطحی انجام شده و امکان تغذیه مناسب با هر نوع پوست با استفاده از انواع ماسک ها فراهم می شود و در انتها منافذ باز و پاک پوست با تونر بسته می شوند.

در بخش های پیشرفته ، علاوه بر فیشیال ساده و با توجه به شرایط سنی و نوع پوست، به شما پیشنهاد روش های تکمیلی تر داده خواهد شد تا نتیجه دلخواه را در مدت زمان کوتاه تری شاهد باشید.

تعداد جلسات مورد نیاز فیشیال

 

نیاز افراد مختلف به انواع فیشیال و تعداد جلسات توصیه شده متفاوت است.

طی مشاوره اولیه و پس از آن، یک جلسه فیشیال ساده  در مورد تعداد جلسات مورد نیاز برای هدفی که خواسته ی شماست صحبت خواهد شد و پس از رسیدن به آنچه دلخواه شماست (طی چندین چلسه ) ماهی یکبار برای نگهداری شرایط خوب پوستی ایجاد شده توصیه می شود.

به توصیه اکثر متخصصان پوست و زیبایی ، با توجه به تغییرات فصل و تفاوت نیاز های پوستی افراد، حداقل سه ماه یکبار ، پوست نیاز به فیشیال و پاکسازی دارد.

طی جلسات متوالی و منظم، توصیه هایی جهت تغییر یا ادامه ی محصولات محافظتی پوست به شما داده خواهد شد.

آنچه در یک جلسه فیشیال کامل تجربه خواهید کرد

 

ابتدا لباس راحت و مخصوص و هدبند به شما داده خواهد شد تا در فضایی آرام و نور ملایم همراه با عطر جادویی اسانس های طبیعی ، فرصت ریلکس کردن و بازسازی جسمی و ذهنی و روانی را داشته باشید.

موزیک آرام و دلنشین برگرفته از آوای طبیعت به تکمیل این تجربه کمک می کند.

 

سپس پاکسازی پوست صورت و گردن تا روی سر شانه با لوسیون مناسب انجام شده و همزمان ماساژ پوست نواحی مذکور بر آرامش شما خواهد افزود.

پس از این مرحله، شرایط پوستی شما زیر لوپ و میکروسکوپ ارزیابی می شود و فاکتور های میزان چربی، وضعیت منافذ پوست، رطوبت ، جنس پوست و سایر موارد بررسی شده و با شما مطرح می شود.

 

در مرحله ی بعد با توجه به مجموع اطلاعات به دست آمده و نیاز پوستی شما، لایه برداری با انواع آنزیم ها (Enzyme) انجام شده و با کمک بخور و ماساژهای تخصصی با دست، ضمن کمک به عمق نفوذ آنزیم لایه بردار ، حس آرامش و سبکی خاصی در جسم و روان شما ایجاد می شود.

این مرحله در طی ده دقیقه انجام شده و در انتها لایه ی مرده ی پوست توسط حوله گرم و ضدعفونی شده با اشعه یو وی (UV) از سطح پوست پاک می شود.

 

با استفاده از لوپ و بزرگنمایی مناسب، متافذ پوست از ناپاکی ها پاک می شود (Deep Extraction) . لازم به ذکر است که عدم پاکسازی مرتب مواد زائد پوستی باعث ایجاد انواع جوش های سرسیاه و سرسفید ، کدری، بدرنگی و ناصافی های پوست می شود.

در ادامه ، استفاده از مواد قابض منافذ، به کم شدن تعداد و حجم منافذ باز کمک می کند .

 

برای افزایش ریلکسیشن، ماساژ با کرم های خاص مغذی و به نرمی ادامه می یابد تا علاوه بر پاکسازی سطح پوست از افزایش خون رسانی و تُن عضلات (Muscle Toning) نیز بهره ببرید.

کلینیک زیبایی ژالان

جهت اطلاع از آدرس و ساعات کاری و شماره های تماس به بخش تماس سایت مراجعه نمایید.

4 دیدگاه برای “خدمات فیشیال”

    1. با سلام و احترام لطفا بصورت حضوری جهت معاینه تشریف بیاورید

  1. ملیحه

    سلام وقت بخیر.هزینه فیشیال چقدره ؟ممنون

    1. بستگی به نوع و نیاز پوستی شما داره ، قیمت پکیج ها از ۵۵۰ شروع میشه تا ۹۰۰ در تمام پکیج ها از مواد و دستگاه استفاده خواهد شد

پیام بگذارید