درمان جای جوش با لیزر

درمان جای جوش با لیزر  یکی از خدمات زیبایی پرطرفدار است که اثر بخشی بالایی دارد. یکی از معایب جوش این  است که در هر سنی می تواند جوش بزند و در بیشتر مواقع اثر جوش روی صورت شما باقی می ماند و نمی توان از این موضوع جلوگیری کرد. در نتیجه هصورت فرد کم کم پر از پستی و بلندی می شود و نمی توان به هیچ وجه از دست آنها رهایی یافت، بدتر از آن این است که کم کم صورت این افراد دارای لکه های قرمز رنگ می شود و زیبایی ذاتی آنها کم می کند و همین موضوع باعث از بین  رفتن اعتماد به نفس آنها می شود. از این رو نیاز شدید به خدمت درمان جای جوش با لیزر خود را نمایان می کند.

برداشتن جای جوش با لیزر

برداشتن جای جوش با لیزر با توجه به آنچه مطرح شد یکی از درمان های مهم در زیبایی محسوب می شود که اگر بدرستی انجام گیرد می تواند تأثیر بسزایی در ظاهر افرادی که اعتماد به نفس خود را از دست داده اند داشته باشد. برای کسب  اطلاع در ارتباط با برداشتن جای جوش با لیزر مدت زمان و عوارض احتمالی آن تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

از بین بردن جای جوش با استفاده از لیزر درمانی

استفاده از لیزر برای از بین بردن جای جوش یک روش درمانی غیر تهاجمی است که جایگزین بسیار خوبی برای جراحی می باشد.در این روش با استفاده از نور لیزر جای جوش را برطرف می کنند. نحوه ی عملکرد این  روش به  این صورت است که اشعه لیزر تا عمق مشخصی از پوست شما نفوظ می کند وقسمت کلاژن سازی پوست شما را تحریک می کند و به  این  صورت سلول های جدید ایجاد می شود. البته باید در نظر داشته باشید که بعد از لیزر درمانی بلافاصله مشکل شما حل نخواهد شد، بلکه این  فرایند، یعنی فرآیند کلاژن سازی به زمان نیاز دارد.

از بین بردن جای جوش با لیزر درمانی

مدت زمان از بین  بردن جای جوش با لیزر

یکی از مزایای این  روش این  است که فرد بعد از انجام لیزر درمانی نیاز به  استراحت و گذراندن دوره  نقاهت ندارد و همچنین خود عمل لیزر درمانی  نیز نهایتا  ساعت طول می شکد.
در ضمن اگر میخواهید که بهترین نتیجه  را بگیرید باید در نظر داشته باشید که این روند درمانی باید بین 3 تا 5 جلسه انجام شود.

میزان ایمنی استفاده از لیزر

استفاده از لیزر معمولا دارای عوارض کمی می باشد ولی با این حال همه چیز بستگی به پوست شما و متخصص لیزر درمانی مورد نظر شما دارد. 

عوارض احتمالی ازبین  بردن جوش با استفاده از لیزر درمانی

  • خارش پوست در زمان لیزر درمانی و بعد از آن
  • قرمز شدن پوست
  • ورم کردن و کبود شدن قسمت لیزر درمانی شده
  • ایجاد شدن سفیدی یا تیرگی غیر معمول روی پوست لیزر شده