راه‌های مراقبت از پوست مردان (قسمت دوم) | بهترین کلینیک زیبایی اصفهان - تزریق ژل و بوتاکس اصفهان

راه‌های مراقبت از پوست مردان (قسمت دوم)

پوست اعتماد به نفس فرد را افزایش می‌دهد.

در قسمت اول راه هایی برای مراقبت از پوست مردان را بررسی کردیم و اکنون به ادامه ی آن میپردازیم.

 

  • از کرم ضدآفتاب برای محافظت از پوست خود استفاده کنید.

استفاده از یک ضدآفتاب مناسب از بروز لکه‌های پوستی و کک و مک ناشی از نور آفتاب جلوگیری می‌کند و پوست را در برابر اشعه‌های سرطان‌زا محافظت می‌کند. لازم به ذکر است که هنگام خرید ضدآفتاب حتما به جنس پوست خود توجه کنید.

 

  • از کرم دور چشم استفاده کنید.

به خاطر داشته باشید که پوست اطراف چشم شما بسیار حساس و نسبت به بقیه اجزای صورت نازک‌تر است. به همین دلیل هم باید از این منطقه به خوبی مراقبت کنید. کرم دور چشم می‌تواند به راحتی تیرگی، پف و خطوط اطراف چشم را کاهش داده و چهره شما را شاداب‌تر کند. تنها نکته مهم این است که این کرم باید با توجه به سن شما تهیه شود و با توجه به دستوری که روی آن نوشته شده مورد استفاده قرار گیرد. این کرم معمولا به اندازه یک دانه عدس در زیر چشم زده شده و شب‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

راه‌های مراقبت از پوست مردان (قسمت دوم) | بهترین کلینیک زیبایی اصفهان - تزریق ژل و بوتاکس اصفهان

کلینیک زیبایی ژالان، بهترین کلینیک زیبایی اصفهان را در اینستاگرام دنبال کنید.

 

  • زیاد آب بنوشید.

یکی از توصیه‌های بسیار مهم مراقبت از پوست آقایان، نوشیدن آب فراوان است. با این کار به سلامت عمومی بدن و سلامت پوست خود کمک زیادی می‌کنید. توصیه می‌شود که روزانه حداقل ۸ لیوان آب بنوشید. این مورد نه تنها به سلامت پوست شما کمک خواهد کرد، بلکه به خود شما هم حس بهتری خواهد داد.

 

  • به صورت مرتب ورزش کنید.

ورزش مداوم نه تنها برای بدن و قلب تان مفید است، بلکه نقش بزرگی در ظاهر پوست‌تان نیز دارد. ورزش باعث می‌شود عرق کنید و همین موضوع، تمام سموم موجود در منافذ پوست‌تان را از بین می‌برد. همچنین ورزش باعث افزایش گردش خون می‌شود که در ظاهر پوستتان تاثیرات مثبتی دارد.


مطالب مرتبط:

راه‌های مراقبت از پوست مردان (قسمت اول)

روش های زاویه سازی صورت مردان

تکنیک های زاویه سازی صورت مردان

پیام بگذارید