رفع غبغب با آر اف | بهترین کلینیک زیبایی اصفهان

رفع غبغب با آر اف

رفع غبغب و فرم دهی صورت توسط آراف در بهترین کلینیک زیبایی اصفهان، یکی از آسان ترین و کارآمدترین روشها برای از بین بردن چربی های اضافی قسمت تحتانی صورت و رفع شلی و افتادگی پوست این نواحی می باشد. با گذشت زمان و تغییرات وزنی شدید، یکپارچگی و سفتی پوست در تمام نواحی بدن کمتر می شود. این حالت در ناحیه تحتانی صورت مرز اتصال بین صورت و گردن (غبغب) نیز بوجود می آید و بر روی چهره فرد تاثیر منفی می گذارد. این فرکانس رادیویی با ایجاد حرارت موجب نابودی سلول های چربی و سفت شدن پوست می گردد.

استفاده از rf برای درمان غبغب

امواج فرکانس رادیویی RF یکی از روش های غیرتهاجمی محبوب برای کاهش چربی های اضافی می باشد. دستگاه RF بیشتر این محبوبیت را از طریق کاهش چربی های ناحیه غبغب بدست آورده است. جلسات درمانی برای رفع غبغب با فرکانس رادیویی سریع، بدون درد، آرامش بخش، تاثیرگذار و مقرون به صرفه می باشد. RF علاوه بر تخریب و کاهش سلول های چربی به کلاژن سازی و بهبود کیفیت بافت پوست نیز کمک می کند. مدت زمان جلسات RF غبغب تقریبا 20 تا 30 دقیقه طول می کشد. چند روز بعد از انجام آر اف کاملا متوجه تغییرات خواهید شد. معمولا 3 تا 6 جلسه آر اف برای رفع غبغب نیاز است.
رفع غبغب با آر اف | بهترین کلینیک زیبایی اصفهان

امواج رادیویی RF چگونه بر تخریب سلول های چربی اثر می گذارد؟

جریان الکتریکی ایمن از طریق الکترودهایی که بر روی سطح پوست قرار می گیرد به عمق بافت ها نفوذ می کند. در این مرحله حرارتی که در عمق بافت پوست ایجاد می شود (حدودا 40 درجه) سلول های چربی را تخریب می کند و پوست سفت و جمع می شود.
رفع غبغب و فرم دهی صورت توسط آراف، درمانی ساده و بدون کوچکترین عارضه میباشد و به راحتی قابل انجام است. تعداد جلسات مورد نیاز سه تا شش جلسه می باشد که هر دو هفته یکبار انجام می شود.  در کنار فرم دهی و رفع غبغب جوانسازی صورت هم با آراف انجام میگردد.

💥 در کلینیک ژالان لیفت، فرمدهی و جوانسازی پوست صورت با دستگاه آراف انجام میشود.
🌹 ما برای رفاه حال شما مدام در حال به روز شدن و بالا بردن کیفیتمون هستیم.
🌸 حفظ جوانی دیگر یک رویا نیست، یک انتخاب است 🌸
◀️ راه های تماس با کلینیک ژالان و ثبت نوبت👇
📞 09134827042
📞 031-34343937