روش درمان منافذ باز پوست با میکرونیدلینگ | بهترین کلینیک زیبایی اصفهان - تزریق ژل و بوتاکس اصفهان

روش درمان منافذ باز پوست با میکرونیدلینگ

تکنولوژی میکرونیدلینگ

روش درمان منافذ باز پوست با میکرونیدلینگ یک روش پوستی غیر جراحی است که از تکنولوژی میکرونیدلینگ برای بهبود منافذ باز پوست و بهبود بافت پوست به ویژه در صورت استفاده می‌کند.

همانطور که می‌دانید میکرونیدلینگ به عنوان یک روش غیرتهاجمی در سطح دنیا شناخته شده و استفاده از آن بسیار متداول است و معمولاً نیازی به مراقبت درمانی شدید یا زمان نقاهت طولانی ندارد. بدیهی و روشن است که تاثیرات چشمگیری در این روش وجود دارد که از مهمترین آن می‌توان به بهبود وضعیت ظاهری پوست، رفع چین و چروک، شفافیت و صافی آن اشاره کرد. همواره وجود این ویژگی‌های منحصر به فرد و خارق العاده مورد توجه بسیاری زیبا پسندانی است که به دنبال برخورداری از چهره و پوستی سالم و سرحال هستند.

 

معمولاً در این روش، از دستگاهی به نام میکرونیدلینگ استفاده می‌شود که شامل مجموعه‌ای از سوزن‌های ریز و بسیار ظریف است که داروهای مخصوص از طریق آنها به سطح زیرین پوست یعنی ناحیه میانی یعنی درم و اپیدر‌می تزریق می ‌شوند.

البته قبل از شروع درمان با این روش، پزشک با استفاده از پمادهای بیحسی یا بعضی داروهای ضد درد محل درمان را بیحس می‌کند. پس از انجام مرحله بیحسی، کوکتل‌های مزوتراپی در سیستم سوزن دیجیتال قرار می‌گیرند.

این سوزن‌ها با ایجاد کانال‌های میکروسکوپیک در لایه‌های عمیق پوست، باعث تحریک تولید کلاژن و الاستین می‌شوند. که در نهایت این فرآیند سبب بهبود بافت پوست، کاهش منافذ باز آن و ظاهر بی عیب و نقص پوست می‌شود.

لازم به ذکر است که پزشک با توجه به سن بیمار، نوع پوست، میزان آسیب و محل درمان مقدار دارو و عمق نفوذ سوزن‌ها را تنظیم می‌کند که تاثیر شگرفی در نتیجه درمان منافذ باز پوست با میکرونیدلینگ دارد. همچنین مدت زمان درمان نیز با توجه به همین موارد تعیین می‌گردد.

مزایا و کاربرد میکرونیدلینگ در رفع منافذ باز پوست

درمان منافذ باز پوست با میکرونیدلینگ یک روش مدرن و کاملا تخصصی به صورت غیر جراحی است که سبب کاهش و از بین رفتن این مشکل در نواحی مختلف بدن افراد با نوع پوست متفاوت می‌شود.

مزایای این روش شامل:

  1. عدم نیاز به سپری کردن دوران نقاهت طولانی،
  2. کاهش میزان خطر عفونت در پوست محل تزریق،
  3. عدم وجود درد یا اندکی درد در برخی از افراد
  4. عدم نیاز به بیهوشی عمومی است.

روش درمان منافذ باز پوست با میکرونیدلینگ | بهترین کلینیک زیبایی اصفهان - تزریق ژل و بوتاکس اصفهان

صفحه اینستاگرام کلینیک زیبایی ژالان (بهترین کلینیک زیبایی اصفهان – تزریق ژل و بوتاکس اصفهان)

همچنین، این روش می‌تواند منجر به نتیجه‌گیری سریع و قابلیت مشاهده نتیجه و روند بهبودی در کمترین زمان پس از انجام درمان منافذ باز پوست با میکرونیدلینگ شود که این مزیت جز اصلی‌ترین و مهمترین پارامترهای انتخاب این روش از سوی افراد به شمار می‌رود.

با این حال، قبل از استفاده از میکرونیدلینگ یا هر روش دیگری، بهتر است با یک پزشک متخصص پوست مشورت کنید تا بتوانید بهترین روش برای نیازهای خاص پوستی خود را انتخاب کنید.

بدون شک، میکرونیدلینگ به عنوان یک روش درمانی موثر برای منافذ باز پوست شناخته شده است. با استفاده از این روش، می‌توان از بهبودی و سلامت قابل توجهی در ظاهر پوست برخوردار شد و زیبایی و جذابیت خاصی را به چهره و بدن خود بخشید. با توجه به اینکه درمان منافذ باز پوست با میکرونیدلینگ این روزها طرفداران بسیاری دارد، بنابراین می‌تواند به عنوان یک راه حل ایده‌آل برای افرادی که به دنبال روش‌های درمانی غیرتهاجمی هستند، مورد استفاده قرار گیرد.

در نتیجه، اگر شما نیز به دنبال یک روش درمانی موثر و غیر تهاجمی برای درمان منافذ باز پوست خود هستید، میکرونیدلینگ می‌تواند یک گزینه عالی برای شما باشد که از عوارض بسیار اندکی برخوردار است.

 


مطالعه بیشتر:

مزایا و اثرات میکرونیدلینگ روی پوست

ویژگی افراد نامناسب برای میکرونیدلینگ

عوارض و معایب میکرونیدلینگ

پیام بگذارید