روش های تزریق چربی به صورت | تزریق ژل و بوتاکس اصفهان

روش های تزریق چربی به صورت

در این مطلب از سایت مرکز ژالان، کلینیک زیبایی اصفهان روش های تزریق چربی به صورت را مورد بررسی قرار می دهیم.با ما همراه باشید.

برداشتن چربی :

لیپوساکشن مقدار کمی از چربی اضافی را با یک کانولای باریک از بین می برد. این روش با احتیاط کامل انجام می شود تا در حین برداشتن سلول های چربی، بقیه نواحی آسیب نبینند.

جدا سازی سلول های چربی :

بعد از جمع آوری، سلول های چربی از مایع اطراف جدا می شوند. همه سلول های آسیب دیده برداشته می شوند و تنها سلول های چربی تمیز و سالم برای استفاده در پیوند باقی می مانند.

تزریق چربی :

نواحی تعیین شده برای تزریق چربی توسط دکتر ایجاد می شود و سپس چربی را به عمقی تزریق می کند که به نتایج مناسب برای جوان سازی صورت می رسد.

تزریق ژل و بوتاکس اصفهان | بهترین کلینیک زیبایی اصفهان

بهبودی :

در طی یک یا دو روز، هر گونه تورم یا کبودی باید به میزان قابل توجهی کم می شود. جراح داروهایی را برای تسکین درد تجویز می کند و از آنجایی که این یک روش سرپایی است، می توانید همان روز به خانه بروید و به زودی به محل کار خود بازگردید. نتایج به محض کم شدن تورم آشکار می شود.

کلینیک زیبایی ژالان، بهترین کلینیک زیبایی اصفهان را در اینستاگرام دنبال کنید

مراقبت بعد از تزریق چربی :

بعد از تزریق چربی صورت، صورت خود را برای مدت طولانی خمیده نگه ندارید. چون در روزهای اول احتمال جابجایی وجود دارد، صورت خود را هم ماساژ ندهید. نتیجه تزریق چربی می تواند چهره افراد را راضی و شاداب کند و سال ها جوان تر به نظر برسد.

میزان درد تزریق چربی

این روش نیمه تهاجمی است و در دسته روش های سرپایی قرار می گیرد. هر ناحیه ای که توسط پزشک درمان شود با تزریق بی حسی موضعی بی حس می شود و هیچ گونه درد یا ناراحتی برای فرد ایجاد نمی کند. گاهی اوقات استرس و اضطراب در فرد باعث واکنش های ناخودآگاه می شود. به همین دلیل قبل از انجام این روش مشورت کنید و بدانید که مراحل آرام و بدون درد است.

 


مطالب پیشنهادی :

فرم دهی صورت با تزریق ژل چانه

ویژگی افراد نامناسب برای میکرونیدلینگ

مزایا و عوارض کربوکسی تراپی مو