بهترین کلینیک زیبایی اصفهان |زاویه سازی صورت مردان

زاویه سازی صورت مردان

زاویه سازی صورت مردان | زیبایی یکی از مقولاتی است که این روزها بسیار مورد توجه می‌باشد. زیبایی شناسی با توجه به مکان و به طور خاص، زمان تغییر می‌کند. به عبارت بهتر می‌توان گفت معیار زیبایی از جایی به جای دیگر و از زمانی به زمان دیگر ممکن است متفاوت باشد و در روزگاری که ما در آن زندگی می‌کنیم یکی از شاخص‌های زیبایی، زاویه دار بودن صورت است.

بخصوص در مورد آقایان این قاعده بسیار صادق است. زاویه دار کردن صورت مردان از طریق بزرگ و برجسته کردن زاویه فکی، برجسته و جمع کردن چانه و لاغر کردن صورت امکان پذیر است. فرمی که در صورت مردان بسیار پرطرفدار و مورد پسند است بیضی شکل یا بادامی است که در این حالت فک و چانه V مانند خواهد بود. برای ایجاد این شکل خاص، برجسته کردن برخی از نواحی صورت در مردان الزامی است.

این فرم صورت با بزرگ کردن فک و گونه‌ها که زیبایی خاصی به چهره آقایان خواهد داد، به دست می‌آید و صورتی مردانه و زمخت ایجاد می‌کند. زاویه سازی صورت در مردان با زاویه سازی صورت زنان کاملا متفاوت است به این معنی که در زنان کشیده‌تر کردن صورت باعث می‌شود، کناره تحتانی فک، خود را بیشتر نمایان کند.

ولی در آقایان با برجسته کردن برخی از نواحی چهره، این امر میسر می‌گردد. به دلیل همین تفاوت است که در روشهای تزریقی زاویه دار کردن صورت، میزان پرکننده بیشتری برای آقایان نسبت به خانم‌ها استفاده می‌شود.

بهترین کلینیک زیبایی اصفهان | تکنیک های زاویه سازی صورت مردان

تکنیک‌های زاویه سازی صورت در آقایان

1- تزریق پرکننده‌ها مانند ژل و چربی
2- لیفت با نخ
3- هایفوتراپی
4- روشهای جراحی

آیا زاویه سازی صورت مردان با تزریق پرکننده‌ها دائمی است؟

کلمه موقتی مهمترین عبارتی است که در مورد پرکننده‌های پوستی مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع می‌توان گفت دائمی نبودن پرکننده‌های پوستی تنها عیب این روش جهت زاویه سازی صورت مردان است. مادلینگ صورت مردان با تزریق، به صورت دائمی نیست. معمولا 6 ماه بعد از تزریق جهت زاویه سازی صورت، اثر آن کم رنگ می شود و بعد از گذشت 8 تا 10 ماه از تزریق، لازم است مجدداً تمدید شود.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر با کلینیک زیبایی ژالان در تماس باشید .