سوالات متداول در مورد اندولیفت غبغب | بهترین کلینیک زیبایی اصفهان - تزریق ژل و بوتاکس اصفهان

سوالات متداول در مورد اندولیفت غبغب

مراقبت‌های لازم بعد از اندولیفت غبغب

اندولیفت به صورت سرپایی انجام می‌شود. بنابراین می‌توانید بلافاصله پس از درمان به خانه بروید. نیازی به بانداژ یا پانسمان فشاری نیست. پس از عمل، قرمزی و کبودی ممکن است ظاهر شود. با این حال، معمولاً در عرض ۱ تا ۲ هفته برطرف می‌شود و بیشتر بیماران می‌توانند در عرض ۱ تا ۲ هفته به فعالیت‌های اجتماعی بازگردند. به ندرت عصب حرکتی ممکن است به طور موقت در درمان پایین صورت تحت تاثیر قرار گیرد و این عارضه ممکن است نیاز به استفاده از قرص‌های ضد التهابی خوراکی داشته باشد.

عوارض اندولیفت غبغب

بعد از عمل اندولیفت باید انتظار تورم و کبودی را تا ۱ هفته بعد از عمل داشته باشید. مانند هر وسیله گرمایشی، خطر سوختگی پوست، تغییر رنگ یا آسیب عصبی وجود دارد که ممکن است منجر به ضعف عضلانی اطراف دهان به مدت ۳ تا ۶ ماه شود (اگرچه این اتفاق نادر است). عدم تقارن و بی نظمی‌های کانتور نیز ممکن است رخ دهد و می‌تواند نیاز به درمان بیشتری داشته باشد.

ماندگاری اندولیفت غبغب چقدر است؟

اندولیفت یک عمل زیبایی است. اثرات این روش دائمی نخواهد بود، اما شما می‌توانید برای مدت طولانی از پوست سفت تر خود لذت ببرید. اثرات اندولیفت به ویژگی‌های پوست و سبک زندگی بیمار بستگی دارد. یک سبک زندگی سالم که شامل تغذیه سالم و ورزش می‌شود، می‌تواند به افزایش تأثیرات این روش کمک کند. به طور کلی با نگهداری صحیح، اثر این روش می‌تواند تا پنج سال باقی بماند.

هزینه اندولیفت غبغب چقدر است؟

هزینه دقیق اندولیفت به اندازه غبغب بستگی دارد و طی جلسه مشاوره تعیین می‌شود. همچنین مدت زمان کلی و پیچیدگی روش می‌تواند بر هزینه نهایی تأثیر بگذارد.

به چند جلسه نیاز دارم و با چه فاصله زمانی می‌توانم اندولیف غبغب را انجام دهم؟

معمولاً فقط یک جلسه برای مشاهده نتایج مورد نیاز است، اما از آنجایی که بیماران و نیازهای آن‌ها متفاوت است، پزشک شما ممکن است یک جلسه بیشتر یا یک درمان ترکیبی با درمان دیگری را توصیه کند.

سوالات متداول در مورد اندولیفت غبغب | بهترین کلینیک زیبایی اصفهان - تزریق ژل و بوتاکس اصفهان

کلینیک زیبایی ژالان، بهترین کلینیک زیبایی اصفهان را در اینستاگرام دنبال کنید

آیا روش اندولیفت برای رفع غبغب ایمن است؟

بله، لیزر درمانی ایمن محسوب می‌شود.

آیا اندولیفت غبغب یک روش دردناک است؟

درمان اندولیفت کمترین درد را ایجاد می‌کند. زیرا با خنک کننده همراه است. در صورت تمایل می‌توان از بی حسی موضعی استفاده کرد.

پروسه اندولیفت چقدر طول می‌کشد؟

به طور کلی، روش اندولیفت یکی از سریع ترین روش‌ها برای سفت کردن پوست است. با این حال، ممکن است مدت انجام عمل بسته به شرایط تغییر کند. درمان‌های زیبایی صورت معمولاً ۱۰ تا ۱۵ دقیقه طول می‌کشند، اما این روش ممکن است تا ۳۰ دقیقه هم طول بکشد. انجام این روش برای سایر نقاط بدن مثل بازو‌ها، ممکن است بیشتر طول بکشد.


مطالب پیشنهادی:

اندولیفت غبغب برای چه کسانی مناسب است؟

اندولیفت غبغب چیست؟

پیام بگذارید