سوالات متداول در مورد هیر فیلر | بهترین کلینیک زیبایی اصفهان - تزریق ژل و بوتاکس اصفهان

سوالات متداول در مورد هیر فیلر

ماندگاری هیر فیلر یا فیلر مو

نتیجه ی درمان مشکلات ریزش مو و نازک شدن با استفاده از هیر فیلر با یک نوبت کامل نخواهد شد و نیاز به چند دوره درمان و تزریق های چندگانه دارد. ولی با این حال با یک بار تزریق مواد مغذی زیر پوست پخش می شود و به بافت سلول ها نفوذ پیدا می کند و موجب تقویت تارهای مو شده که پس از دو هفته نتیجه ی آن مشخص می شود. ولی اگر به دنبال گرفتن بهترین نتیجه هستید باید دوره درمان را کامل کنید و ماندگاری آن با رعایت توصیه های پزشک و انجام روتین های مراقبتی تجویز شده توسط پزشک بیشتر خواهد شد و به طور معمول اثر آن حدود یک سال ماندگار خواهد بود.

چند نوبت نیاز به تزریق هیر فیلر می باشد؟

تعداد دزهای تزریق هیر فیلر یا فیلر مو طبق نظریه ی پزشک مشخص می شود. پزشک معالج با بررسی مشکلات مو، میزان ریزش، حجم موی سر و نازکی آنها تعداد تزریق و دز آن را تعیین می نماید. به طور نرمال تعداد دز هیلر فیلر ۸ بار تزریق در طول چهار ماه به صورت هر دو هفته یک بار می باشد.

سوالات متداول در مورد هیر فیلر | بهترین کلینیک زیبایی اصفهان - تزریق ژل و بوتاکس اصفهان

کلینیک زیبایی ژالان، بهترین کلینیک زیبایی اصفهان را در اینستاگرام دنبال کنید

تزریق هیر فیلر درد دارد؟

درمان کم‌ پشتی و ریزش مو با استفاده از هیر فیلر به صورت تزریق با سوزنهایی به کف سر انجام ‌می شود. و در برخی نواحی حساس کف سر درد بیشتری دارد. البته با توجه به تفاوت میزان تحمل درد در افراد مختلف نمی توان نظر قطعی در مورد آن بیان کرد. اما اگر مایل نیستید درد زیادی را تحمل کنید می توانید از پزشکتان درخواست نمایید تا کف سر شما را با استفاده از ژل های مخصوص بی حس کند تا در روند درمان اذیت نشوید.

هزینه ی تزریق هیر فیلر

با توجه به وجود برندهای متفاوت هیرفیلر و نیاز به تزریق آن در چندین مرحله نمی توان قیمت مشخصی برای آن تعیین کرد. پزشک بعد از بررسی های انجام شده تعداد دفعات تزریق و تایم های آن را مشخص می نماید. و هزینه ی درمان آن را با فرد متقاضی در میان میگذارد. با توجه به تخصصی بودن و جدید بودن این روش هزینه ی بالایی در مقایسه با دیگر روش ها دارد.


مطالب پیشنهادی:

کاربرد و محدودیت تزریق هیر فیلر به پوست سر

هیر فیلر چیست؟

پیام بگذارید