علل محبوبیت تزریق چربی | بهترین کلینیک زیبایی اصفهان

بررسی علل محبوبیت تزریق چربی

در این مطلب سایت مرکز ژالان، کلینیک زیبایی اصفهان به مطالعه علل محبوبیت تزریق چربی خواهیم پرداخت.یکی از دلایل محبوبیت تزریق چربی نسبت به پروتزهای مصنوعی در بین افراد این است که از چربی طبیعی بدن خود فرد استفاده می شود. این مزیت منجر به جلوگیری از عفونت و دیگر عوارضی می شود که در روش های دیگر محتمل خواهد بود. برای پر کردن ناحیه باسن با کمک تزریق چربی، معمولا حجم چربی زیادی لازم است و همین مساله باعث می شود تا حجم زیادی از چربی های اضافی بدنتان برداشته :شده و بدنتان فرم بهتری بگیرد.

مطلب پیشنهادی برای مطالعه : فواید و موارد استفاده از قرص کلاژن

تزریق چربی برای برجسته شدن باسن تزریق چربی برای افزایش حجم باسن که به نام لیفت برزیلی نیز شناخته شده و روش خوش فرم کردن باسن می باشد. در این روش از چربی خود بدن استفاده می شود تا نتایج طولانی تر و احساس طبیعی تر ایجاد کند. این پروسه با گرفتن چربی از طریق لیپوساکشن، برداشت چربی از جاهایی که چربی در آن ها اضافی است.

علل محبوبیت تزریق چربی | بهترین کلینیک زیبایی اصفهان

همانند شکم یا ران و تزریق آن به باسن انجام می شود. از آن جایی که این چربی خود بدن شما می باشد توسط بدن شما پذیرفته می شود. و خطر پس زدن وجود ندارد. یکی دیگر از فوایدی که این روش دارد این است که قسمتی که چربی از آن برداشته شده صاف و خوش فرم می شود.

کلینیک زیبایی ژالان را در اینستاگرام دنبال کنید

تفاوت عمل تزریق چربی به باسن با کاشت پروتز باسن چیست؟

پروتزهای طبیعی مانند چربی، پس از تزريق به ناحیه باسن، خاصیت انعطاف پذیری بیشتری از خود نشان می دهند. همین مزیت باعث می شود تا فرم دادن به باسن و شکل دهی آن به صورت دلخواه ساده تر انجام شده و نتیجه حاصل از عمل طبیعی تر و رضایت بخش تر به نظر نه برسد. این انعطاف در مورد پروتزهای مصنوعی وجود نداشته و بنابراین گاهی ممکن است نتیجه عمل آنچنان دلچسب نباشد.


مطالب پیشنهادی :

نکات مراقبتی جهت رفع تیرگی زیر چشم

راز جوانی پوست با مصرف ویتامین‌ها

مراقبت های شخصی برای رفع پف زیر چشم