فرم دهی صورت با تزریق ژل چانه | بهترین کلینیک زیبایی اصفهان

 

فرم دهی صورت با تزریق ژل چانه چگونه است؟

در این مطلب از سایت مرکز ژالان، کلینیک زیبایی اصفهان به فرم دهی صورت با تزریق ژل چانه می پردازیم. با استفاده از تزریق ژل می توان شکل و فرم چانه را تغییر داد و بهبود بخشید. بزرگ کردن چانه به ایجاد یک تغییر چشمگیر در یک سوم پایینی صورت کمک می کند و هنگامی که با برجسته کردن گونه و فک ترکیب شود، می تواند چهره مورد نظر را برای اکثر زنان و مردان ایجاد کند. هدف از تزریق ژل چانه عبارت است از :

تغییر اندازه کلی و حجم چانه :

با استفاده از تزریق ژل می توان حجم چانه را به اندازه دلخواه افزایش داد و مدل سازی صورت را اجرا کرد.

تغییر اندازه طول چانه :

برخی از افراد چانه کوتاه و کوچکی دارند، بنابراین ممکن است بخواهند اندازه خود را تغییر دهند. به منظور افزایش طول چانه کوتاه از تزریق ژل پرکننده استفاده می شود.

افزایش استحکام و از بین رفتن فرورفتگی چانه :

با افزایش سن، حجم چانه مانند سایر قسمت های بدن فرد کاهش می یابد و دچار افسردگی و پسرفت خواهد شد. برای بهبود و رفع این موارد از تزریق ژل چانه برای تقویت بافت چانه استفاده می شود.

متقارن کردن چانه :

با استفاده از تزریق فیلر می توان چانه های نامتقارن را اصلاح و متقارن کرد تا تناسب بین قسمت های صورت به درستی برقرار شود.

روش تزریق ژل چانه :

پس از موافقت متخصص، پوست صورت استریل می شود و چانه بی حس می شود. البته مقداری بی حس کننده در ژل وجود دارد، اما پزشک همچنان از بی حسی برای کاهش درد استفاده می کند. تزریق با استفاده از سرنگ های بسیار ظریف انجام می شود. این کار بسیار حساس است و پزشک باید بسیار ظریف باشد تا بعد از تزریق ژل، تقارن فک حفظ شود و رگ های خونی پاره نشود. در نهایت از کمپرس یخ برای رفع التهاب و کبودی پوست استفاده می شود.

تاثیرات تزریق ژل به چانه

انجام تزریق ژل روی چانه مجموعه ای از مزایا و عوارض دارد که پس از جلسه درمان قابل مشاهده خواهد بود. فیلرها می توانند خط فک پایین را تقویت کرده، نیمرخ را متعادل کرده و شکل کلی چانه را اصلاح کنند. تصادفی نیست که مشهورترین و موفق ترین افراد چانه محکم و محکمی دارند و این یکی از ویژگی هایی است که به تنهایی می تواند هاله ای از اعتماد به نفس و جذابیت را به افراد بدهد. تزریق ژل به چانه یک روش ساده و غیر جراحی است که می تواند نتایج فوری را بدون خونریزی، زمان بهبودی و بستری شدن در بیمارستان ارائه دهد.

پاسخ به پرسش هایی درمورد مراقبت‌های پس از تزریق بوتاکس | بهترین کلینیک زیبایی اصفهان

ماندگاری تزریق ژل چقدر است؟

با این حال، مشتریان می‌خواهند در ازای پولی که می‌پردازند، بهترین نتایج را بگیرند. بنابراین از پزشک خود در مورد ماندگاری تزریق فیلر چانه سوال می کنند. باید بدانید که عوامل متعددی در این مورد تاثیر دارند. متخصص باید از بهترین ژل برای شما استفاده کند. ژل های تقلبی نه تنها ماندگاری زیادی ندارند، بلکه عوارض جانبی دارند. همچنین مهارت و روش پزشک بسیار مهم است.

پزشک باید دانش کافی برای تعیین دوز لازم ژل را داشته باشد و در هنگام تزریق هیچ اشتباهی مرتکب نشود. مراجعه کننده باید مراقبت های بعد از تزریق فیلر را رعایت کند تا سلامت بدن حفظ شود و زیبایی ایده آل خود را به دست آورد. مثلاً آب کافی بنوشید. در ژل اسید هیالورونیک وجود دارد که در صورت جذب بدن، اثر تزریق به تدریج از بین می رود. بنابراین، برای کاهش سرعت جذب اسید هیالورونیک، باید آب کافی بنوشید.

کلینیک زیبایی ژالان، بهترین کلینیک زیبایی اصفهان را در اینستاگرام دنبال کنید

برند مناسب برای تزریق ژل کدام است؟

در حال حاضر ژل های تقلبی در بازار وجود دارد. برخی افراد سودجو از محبوبیت تزریق فیلر در بین مردم سوء استفاده کرده و برای کسب درآمد ایده آل اقدام به تولید محصولات بی کیفیت کردند. این به ضرر مشتریان خواهد بود. سعی کنید مارک ژل استفاده شده را از کارشناس بپرسید و سپس بررسی کنید که آیا از برندهای اصلی و برتر است یا خیر. در حال حاضر، چندین مارک ژل عالی در بازار وجود دارد، از جمله : ژل ژوویدرم، ژل تئوسیال، ژل رستیلن، ژل استایلج، ژل بلترو.

چگونگی ساخت ژل های تزریقی و فیلرهای پوستی

فیلرهای پوستی مختلفی در بازار وجود دارد که مورد تایید سازمان جهانی غذا و دارو هستند و ما در کلینیک ها از این نوع ژل ها استفاده می شود. طبق مطالعات و بررسی ها، این فیلرهای تایید شده خطر کمتری دارند و عوارض کم و غیر جدی را در بین علاقه مندان به زیبایی ایجاد می کنند.

قبل از تزریق ژل مطمئن شوید که برند مورد تایید FDA است. فیلرهای پوستی به دو دسته کلی تقسیم می شوند. یک گروه از پرکننده های پوست بر اساس مواد تشکیل دهنده و گروه دیگر بر اساس ماندگاری دسته بندی می شوند. البته برخی از فیلرهای پوست ترکیبی از این دو دسته هستند.

 


مطالب پیشنهادی :

بررسی انواع تزریق فیلر به لب

کربوکسی تراپی شکم

کاربردهای مختلف هایفوتراپی