قبل و بعد از لیزر موهای زائد | بهترین کلینیک زیبایی اصفهان - تزریق ژل و بوتاکس اصفهان

نکاتی در مورد اصلاح ، قبل از لیزر موهای زائد

شما می توانید در هر زمان قبل از جلسات لیزر موهای زائد خود را اصلاح کنید.
چند کار وجود دارد که برای اطمینان بیشتر از نتیجه درمان های لیزر خود میتوانید انجام دهید.

قبل از هر جلسه لیزر این نکات را برای اصلاح موهای زائد دنبال کنید:

  1. در قسمت هایی که قرار است مورد معالجه لیزر قرار بگیرد از موم کردن، کندن و استفاده از کرم های موبر خود داری کنید . استفاده از این روش ها باعث می شود مو از ریشه خارج شود . لیزر ، ملانین موجود در فولیکول های مو را هدف قرار می دهد ، بنابراین برای موفقیت در انجام این عملیات باید ریشه مو سالم باشد.
  2. چند ساعت قبل یا شب قبل از جلسه لیزر، موهای زائد خود را اصلاح کنید. شما می خواهید موهای بالاتر از سطح پوست را از بین ببرید ، اما در صورت بروز هرگونه سوزش از اصلاح ، می توانید برای بهبودی پوست نیز زمان بگذارید. گاهی اوقات با استفاده از تیغ برقی می توان خطر بروز برجستگی را کاهش داد.
  3. برای از بین بردن پوست مرده قبل از اصلاح ، پوست را لایه برداری کنید. این امر اصلاح را آسان تر و خطر تحریک را کمتر خواهد کرد.
  4. از مرطوب کننده استفاده نکنید . اگرچه بعد از اصلاح معمولاً باید از لوسیون استفاده کرد اما لازم نیست قبل از جلسات لیزر از مرطوب کننده استفاده کنید. این امر به این دلیل است که باقیمانده آن روی پوست شما باقی می ماند و می تواند نتایج شما را تحت تأثیر قرار دهد.

قبل و بعد از لیزر موهای زائد | بهترین کلینیک زیبایی اصفهان - تزریق ژل و بوتاکس اصفهان

صفحه ی رسمی اینستاگرام کلینیک زیبایی ژالان را مشاهده نمایید.

نکاتی در مورد اصلاح بعد از لیزر موهای زائد

بلافاصله پس از انجام لیزر موهای زائد ، ممکن است سوزش کمی در اطراف ناحیه تحت درمان احساس کنید. این حساسیت به احتمال زیاد تنها چند ساعت طول خواهد کشید ، اما اصلاح ناحیه بلافاصله تحریک شما را بیشتر می کند.

این نکات را دنبال کنید تا بهترین نتیجه را بعد از درمان با لیزر دریافت کنید:
  1. قبل از اصلاح منطقه تحت درمان چند روز صبر کنید ، تا زمانی که دیگر به لمس حساس نشوید.
  2. بعد از هر بار درمان با لیزر ، چهار تا پنج روز از لایه برداری پوست خودداری کنید. حتی اگر احساس تحریک یا حساسیت نمیکنید ، زیرا پوست هنوز در حال بهبود میباشد.
  3. اجازه دهید موها بریزند، بعد از هر جلسه لیزر موهای زائد ، موهایی که دارای فولیکول های آسیب دیده هستند میریزند . این امر ممکن است گاهی در ابتدا به نظر برسد که موها در حال رشد است زیرا طولانی تر روی سطح پوست ظاهر می شوند .قبل از اصلاح ناحیه را لایه برداری کنید تا موهای نابود شده توسط لیزر از بین بروند.
  4. یاد داشت کنید که چند بار نیاز به اصلاح منطقه درمان شده دارید. با گذشت زمان و جلسات بیشتری که لیزر انجام می شود ، لازم نیست که نگران اصلاح مو های زائد خود باشید.
  5. بعد از اتمام تمام مراحل درمان، دیگر لازم نیست نگران مراقبت از منطقه لیزر باشید. از بین بردن دائمی موهای بدن ناخواسته شما را با پوستی صاف و بی عیب و نقص در نهایت عاری از برآمدگی و براق خواهد کرد. هر چند وقت یکبار که دوست دارید در بین جلسات درمان لیزر موهای زائد اصلاح کنید و منتظر باشید که دیگر هرگز به اصلاح کردن نیازی نداشته باشید!

پروفایل مرکز زیبایی ژالان در وب سامانه کلینیک۲۴

صفحه ی رسمی اینستاگرام کلینیک زیبایی ژالان را مشاهده نمایید.


مطالب پیشنهادی کلینیک زیبایی ژالان (بهترین کلینیک زیبایی اصفهان – تزریق ژل و بوتاکس اصفهان):

لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی

درباره لیزر موهای زائد بیکینی بیشتر بدانید!

پیام بگذارید