لیفت با نخ و روند انجام آن | بهترین کلینیک زیبایی اصفهان - تزریق ژل و بوتاکس اصفهان

لیفت با نخ و روند انجام آن

لیفت با نخ یک روش غیر تهاجمی است.

این روش شل شدگی و افتادگی های صورت را از بین می برد و باعث تحریک کلاژن می شود. کلاژن یک نوع پروتئین است که منجر به انعطاف پذیری پوست می شود و از ایجاد چین و چروک جلوگیری می کند‌. با توجه به این مورد لیفت با نخ روش مناسبی برای جوانسازی پوست محسوب می شود. لیفت با نخ علاوه بر صورت برای غبغبه و گردن نیز کاربرد دارد.

پیش از لیفتینگ با نخ پزشک یک جلسه به شما مشاوره می دهد. در مورد اینکه لیفت چگونه انجام می شود؟ لیفت با نخ چقدر دوام دارد؟ اهداف این روش چیست؟ همچنین از شما می خواهد تا اگر به بیماری خاصی مبتلا هستید، دارویی مصرف می کنید یا دارای حساسیت هستید، اطلاع دهید تا متناسب با شما بهترین روش درمانی را ارائه کند.

در ابتدا ناحیه مورد نظر به صورت موضعی بی حس می شود تا فرد دردی را حس نکند. سپس سوزن های بسیار ظریف و نازک روی منطقه مشخص شده قرار داده می شوند. نخ ها به صورت مورب در پوست جای گذاری می شوند تا بافت ها به صورت محکم تری کشش پیدا کنند. پس از جای گذاری نخ ها، پوست به میزانی که از قبل تعیین شده کشیده می شود.

مزایا و معایب لیفت با نخ

این روش بدون جراحی و بیهوشی انجام می شود و دیگر با عوارضی نظیر عفونت، التهاب، آسیب به اندام ها و کبودی بیش از حد همراه نیست. از همین رو لیفت با نخ برای افرادی که نمی توانند بیهوش شوند یا از جراحی ترس دارند، روش مناسبی به شمار می رود. پس از لیفت با نخ روند بهبودی بسیار سریع طی می شود و نتایج پس از اتمام لیفتینگ قابل مشاهده است.

لیفت با نخ برای همه پوست ها مناسب نیست و پزشک باید این مورد را تشخیص دهد‌. از دیگر معایب این متد جوانسازی عوارض آن است. کبودی، تورم، التهاب و درد از عوارضی هستند که ممکن است در بعضی از افراد ایجاد شود که البته با گذشت زمان بهبود پیدا می کند.

لیفت با نخ و روند انجام آن | بهترین کلینیک زیبایی اصفهان - تزریق ژل و بوتاکس اصفهان

صفحه اینستاگرام کلینیک زیبایی ژالان (بهترین کلینیک زیبایی اصفهان – تزریق ژل و بوتاکس اصفهان)

لیفت با نخ چقدر دوام دارد؟

ماندگاری لیفت با نخ به عوامل مختلفی بستگی دارد اما به صورت کلی بین ۱۲ تا ۱۸ ماه دوام دارد. از جمله عواملی که در مدت ماندگاری لیفت با نخ تاثیر دارند، عبارتند از:

  1. لیفتینگ صورت با استفاده از نخ مهارت و ظرافت زیادی را می طلبد. از همین رو میزان تجربه و مهارت پزشک یکی از عوامل تعیین کننده ماندگاری است.
  2. انجام توصیه های قبل و بعد از لیفت در ماندگاری و نتیجه نهایی تاثیر می گذارد.
  3. جنس و تعداد نخ یکی دیگر از شاخص های ماندگاری لیفت محسوب می شود. هر چه تعداد نخ بیش تر باشد، لیفت ماندگارتر خواهد بود.
  4. میزان کشش پوست در جذب نخ ها و میزان ماندگاری نقش مهمی دارد. با افزایش سن کشش پوست کاهش پیدا می کند.

 


مطالب پیشنهادی:

نکات مراقبتی قبل و بعد از لیفت ابرو با نخ

فواید لیفت صورت با نخ

پیام بگذارید