مدت زمان لازم جهت لیزر مو های زائد پا | بهترین کلینیک زیبایی اصفهان

مدت زمان لازم جهت لیزر مو های زائد پا

موهای زائد در پا ها نسبت به بسیاری از نقاط دیگر بدن، بیشتر هستند. طبیعتا لیزر مو های زائد پا نسبت به لیزر مو های زائد صورت، زیر بغل و حتی ناحیه بیکینی، بیشتر طول خواهد کشید. تعداد جلسات مورد نیاز برای لیزر بیشتر از هر چیزی به میزان مو های ناخواسته بستگی دارد و از آن جایی که تعداد این مو ها در پا ها بسیار زیاد است، تعداد جلسات این فعالیت نیز کمی بیشتر از لیزر مو های ناخواسته در سایر نقاط بدن خواهد بود.
مدت زمان لازم جهت لیزر مو های زائد پا | بهترین کلینیک زیبایی اصفهان
به صورت استاندارد از 6 جلسه کوتاه برای از بین بردن مو های زائد پا با لیزر صحبت می شود. اما به طور معمول بیشتر افراد چیزی بین 8 تا 12 جلسه برای چنین کاری نیاز دارند تا بهترین و ایده آل ترین نتایج ممکن را به دست بیاورند.
✔ تعداد دقیق این جلسات در هر فرد، با افراد دیگر متفاوت خواهد بود. شرایط پوستی، رنگ مو ها، کیفیت و ضخامت مو ها، سابقه لیزر مو های زائد در گذشته و سابقه مصرف برخی از دارو ها، همگی می توانند روی تعداد دقیق جلسات موثر باشند.
✔ به طور معمول پس از سپری کردن جلسه اول لیزر موهای زائد، شما نظاره گر تغییرات اولیه در مو های زائد خود هستید. پس از 3 یا 4 جلسه نیز این نتایج به شکل واضحی خودشان را نشان می دهند. برای رسیدن به کامل ترین نتایج، شما باید یک دوره لیزر را به صورت منظم و دقیق، در شرایط استاندارد پشت سر بگذارید.
🌹 ما برای رفاه حال شما مدام در حال به روز شدن و بالا بردن کیفیتمون هستیم 🙏
🌸 حفظ جوانی دیگر یک رویا نیست، یک انتخاب است 🌸
◀️ راه های تماس با کلینیک ژالان و ثبت نوبت👇
📞 09134827042
📞 031-34343937