مراقبت های بعد از درمان صورت با RF | بهترین کلینیک زیبایی اصفهان

بررسی مراقبت های بعد از درمان صورت با RF

از ماساژ دادن پوست و قرار گرفتن در معرض آفتاب خودداری کنید. پس از انجام این روش ممکن است باعث لایه برداری صورت برای ایجاد یک لایه جدید شود. پادزهر بلافاصله بعد از عمل استفاده می شود و استفاده منظم از آن ضروری است. شستن صورت با مواد شوینده قوی ممنوع است. اما می توانید در روز درمان به آرامی صورت خود را بشویید. در این مطلب از سایت مرکز ژالان، کلینیک زیبایی اصفهان مراقبت های بعد از درمان صورت با RF را مورد بررسی قرار می دهیم.

بهتر است تا ۲۴ ساعت، از شنا کردن، رفتن به سونا و استخر خودداری کنید. تا رفع التهاب پوست از استفاده از کرم های شب، لایه بردار، کرم های چین و چروک و رفع لکه ها خودداری کنید. تا یک هفته بعد باید از کرم های ترمیم کننده استفاده کرد.

دوره بهبودی و ریکاوری آر اف

پس از لیفت صورت با دستگاه RF، تورم و قرمزی خفیفی روی پوست ایجاد می شود که در نهایت ظرف 48 ساعت از بین می رود. روشن شدن و سفت شدن پوست در 3-4 هفته آینده قابل مشاهده است. افرادی که این روش را انجام می دهند امکان دارد به مدت دو روز دچار تورم و صورتی رنگ پوست شوند که با استفاده از کرم ضد آفتاب و ادامه فعالیت های معمول می توان آن را از بین برد.

میزان ماندگاری نتیجه لیفت صورت با آر اف

آزمایشات بالینی نشان داده است که نتایج لیفت صورت با آر اف فرکشنال ۲ سال دوام می آورد. با بیشتر شدن سن، پوست شروع به پیر شدن می کند، انجام جلسات درمانی بعدی ضروری می شود. می توانید این روش درمانی ایمن را سالی یک بار تکرار کنید تا پوست شاداب و جوان بماند.

آشنایی با آر اف فرکشنال تک قطبی و دو قطبی برای صورت :

آر اف فرکشنال صورت را می توان به دو نوع اصلی تقسیم کرد: تک قطبی و دو قطبی. RF تک قطبی با یک الکترود انجام می شود و جفت الکترودهای آن در ناحیه ای دور از الکترود اصلی قرار می گیرند. به این ترتیب جریان بیشتر به بافت ها نفوذ می کند.

از این روش برای از بین رفتن افتادگی پوست صورت و سلولیت استفاده می شود. در روش RF دوقطبی از دو الکترود استفاده می شود که در این صورت حرارت در بافت های زیرین پوست تنها تا عمق 4-2 میلی متری رخ خواهد داد. این روش درمانی در ترکیب با سایر روش های درمان پوست مانند لیزر فرکشنال یا IPL استفاده می شود.

انواع دستگاه آر اف فرکشنال | تزریق ژل و بوتاکس اصفهان

میزان ایمنی آر اف فرکشنال

RF فرکشنال روشی بی خطر برای اکثر بیماران محسوب می شود. در این روش از فناوری فرکانس رادیویی استفاده می شود که ثابت کرده است روش ایمن بوده و هیچ خطری برای گروه های مختلف پوستی ندارد. مشاوره قبل از درمان به پزشک کمک می کند تا تصمیم بگیرد که آیا بیمار می تواند کاندید مناسبی برای درمان باشد یا خیر.

ویژگی کاندیدای مناسب برای لیفت صورت با آر اف

هر زن یا مردی که بخواهد بدون جراحی پوست خود را جوان‌تر و صاف‌تر نشان دهد، می‌تواند کاندیدای درمان صورت آر اف باشد. فرد در هر سنی می تواند این درمان را دریافت کند. کاندیدای ایده آل برای آر اف فرکشنال کسی است که دارای افتادگی خفیف تا متوسط ​​پوست است، نمی خواهد خطرات احتمالی مربوط به جراحی را پشت سر بگذارد و آنقدر صبور است که چند ماه صبر کند تا فواید آن را ببیند.

کلینیک زیبایی ژالان، بهترین کلینیک زیبایی اصفهان را در اینستاگرام دنبال کنید

این روش جایگزین جراحی نمی شود. داوطلبان روش آر اف باید انتظارات واقع بینانه داشته باشند و از سلامت عمومی خوبی برخوردار باشند. این روش درمانی برای زنان باردار؛ افراد مبتلا به بیماری های قلبی جدی، اختلالات لخته شدن خون، بافت همبند و بیماری های عصبی عضلانی و سرطان؛ کسانی که اخیراً کاشت کلاژن انجام دادند و بیمارانی که ضربان قلب یا اندام‌های مصنوعی دارند، ممنوع است.

انجام سایر روش های درمانی با لیفت صورت با آر اف

لیفت صورت اسپلیت RF را می توان با سایر روش های درمانی انجام داد. بوتاکس را می توان تقریباً 2-4 هفته قبل از RF فرکشنال تزریق کرد تا عضلات در نواحی مورد نظر شل شوند. پس از آر اف فرکشنال می توان ژل را برای بهبود چین و چروک صورت و افزایش حجم صورت تزریق کرد.

قبل یا بعد از RF فرکشنال می توان از روش های دیگری برای سفت کردن پوست استفاده کرد تا امکان لیفت و سفت شدن بافت عمیق پوست فراهم شود. نخ های لیفت صورت می توانند اثر تولید کلاژن و لیفت پوست را بیشتر کند. می توان از آن قبل یا بعد از RF فرکشنال برای انجام لیزر موهای زائد یا لیزر موهای زائد برای از بین بردن آفتاب سوختگی و رنگدانه استفاده کرد.


مطالب پیشنهادی :

فرم دهی صورت با تزریق ژل چانه

ویژگی افراد نامناسب برای میکرونیدلینگ

نکات مراقبتی بعد از تزریق فیلر لب