مراقبت های قبل از پلاسما جت بینی برای | بهترین کلینیک زیبایی اصفهان

مراقبت های قبل از پلاسما جت بینی برای

مراقبت های قبل از پلاسما جت بینی برای برخورداری از ماندگاری بیشتر

همانطور که ذکر شد افراد برای گرفتن نتایج کامل از روش فوق و همچنین برخورداری از ماندگاری بیشتر باید مراقبت های لازم را به صورت تمام و کمال انجام دهند.
معمولا در اولین جلسه با پزشک متخصص این موارد برای فرد توسط پزشک ارائه می شود. و نیازی به نگرانی در این مورد نیست تنها انتظاری که وجود دارد این است که این دستورات و راهنمایی به صورت تمام و کمال و دقیق انجام شود.

عدم استفاده از مواد آرایشی بر روی صورت و بینی

یکی از مواردی که وجود دارد این است که فرد در روز انجام پلاسما جت بینی باید صورت خود مخصوصا ناحیه بینی خود را از هر گونه مواد آرایشی پاک کند.
افراد امروزه از مواد آرایشی بیش از حد استفاده می کنند و معمولا سبب می شوند. تا پزشکان برای انجام عمل های زیبایی این نکته را به آنها گوشزد کنند. پلاسما جت بینی هم جز روش هایی است که فرد باید با صورتی کاملا تمیز در کلینیک حاضر شود.مراقبت های قبل از پلاسما جت بینی برای | بهترین کلینیک زیبایی اصفهان

شرکت در جلسه ی مشاوره را فراموش نکنید!

قبل از این که اقدامی را صورت دهید بهتر است از پزشک متخصص خود بخواهید. تا با برگزاری یک جلسه ی مشاوره ای شما را با روند درمانی آشنا کند. در این جلسه ی مشاوره ای علاوه بر این که فرد با انجام پلاسما جت بینی آشنا می شود. از نحوه ی انجام مراقبت های بعد از عمل و همچنین قبل از عمل آشنایی لازم را پیدا می کند. و می‌تواند بدون استرس نسبت به انجام پلاسما جت بینی اقدام کند.
در این جلسه فرد دید واقعی تر نسبت به روش پلاسما درمانی بینی پیدا می‌کند. و از تفکرهای رویایی خود که معمولا افراد به آن دچار می شوند دور می‌شود. در این جلسه در صورتی که قبلا و یا در حال حاضر مشکل و یا بیماری دارید. مراتب را به پزشک گزارش دهید تا برای انجام این روش همه ی موارد مورد نیاز را ارائه کرده باشید.

قرارگیری بیش از حد در مقابل نور خورشید ممنوع!

افراد حداقل به مدت 1 هفته قبل از انجام پلاسما جت بینی نباید در مقابل نور خورشید و یا اشعه ی ماورا بنفش قرار بگیرند. افرادی که نسبت به انجام این روش درمانی اقدام می کنند بهتر است به این توصیه ها حتما اهمیت داده و برای رعایت آن، همه ی اصول لازم را انجام دهند. تا بتوانند پلاسما درمانی بینی خود را به صورت موفقیت آمیز پشت سر بگذارند.
مایل هستید این روش رو امتحان کنید؟