مزایای انجام میکرونیدلینیگ پوست | بهترین کلینیک زیبایی اصفهان

بررسی مزایای انجام میکرونیدلینیگ پوست

در مطلب امروز سایت مرکز ژالان، کلینیک زیبایی اصفهان مزایای انجام میکرونیدلینیگ پوست را مورد بررسی قرار می دهیم. کاربردهای میکرونیدلینگ عبارت است از :

تسریع در بهبودی آثار زخم و سوختگی

زخم ها و سوختگی های جدی که باعث لک شدند با این روش بین ۳۰ تا ۷۰ درصد بهتر می شوند.

از بین رفتن چین و چروک و جوان سازی پوست :

پوست انسان به مرور زمان بافت نرم و تازه خود را از دست می دهد. یعنی دچار مشکلات کلاژنی می شود و زمانی که کلاژن کافی برای پوست وجود نداشته باشد. شاهد جمع شدن و افتادگی پوست هستید. زنان در دوران بارداری و شیردهی به راحتی چین و چروک پوست را احساس می کنند.

گذشت زمان و عدم مراقبت مناسب از پوست باعث می شود که پوست شادابی اولیه خود را از دست بدهد. امواج رادیویی میکرونیدلینگ پوست را برای تولید کلاژن تقویت می کند. در این روش از مواد مغذی مانند هیالورونیک اسید برای بازسازی پوست و کلاژن سازی استفاده می شود و از طریق سوراخ های کوچک به بدن انتقال می یابد.

درمان جای جوش و آکنه :

از همان ابتدای بلوغ جوش های آزاردهنده ای روی پوست صورت ظاهر می شود که ظاهری زشت به پوست می دهد. این جوش‌ها با گذشت زمان کوچک‌تر و کوچک‌تر می‌شوند و گاهی برای سال‌ها وجود دارند. پس از از بین رفتن جوش ها، همچنان جوش ها باقی می مانند و روی صورت تاثیر می گذارند.

نکات مراقبتی بعد از میکرونیدلینگ | بهترین کلینیک زیبایی اصفهان

در روش میکرونیدلینگ صورت از روش ترمیمی استفاده می شود. تا با ایجاد گرما، لکه های تیره روی پوست که آثار به جا مانده از آکنه هستند، ترمیم شوند. جوان سازی پوست بر اساس یک مشکل پوستی در نظر گرفته می شود. در این روش ابتدا شاهد زخم هایی بر روی پوست هستید که در واقع منافذ پوستی خاصی هستند. اگر مراقبت از پوست به خوبی انجام شود. ترمیم اولیه انجام می شود و اسکارهای قبلی کم می شود. اگر درگیر کهیر هستید، میکرونیدلینگ کمک زیادی به شما می کند تا از شر آن خلاص شوید.

کلینیک زیبایی ژالان، بهترین کلینیک زیبایی اصفهان را در اینستاگرام دنبال کنید

کم شدن میزان ترک های حاملگی، چاقی یا لاغری :

یکی از بزرگترین نگرانی های مادران در دوران بارداری از دست دادن بافت پوست سالم شکم است. پوست شکم حالت ارتجاعی دارد که باعث افتادگی پوست می شود. کسانی که رژیم غذایی ناسالمی دارند و به طور ناگهانی وزن زیادی از دست می دهند و از ترک شکم بسیار ناراحت هستند.

اگر پوست بدن به طور غیر طبیعی کشیده شود و سپس به حالت قبلی خود بازگردد. به احتمال زیاد پوست درگیر می شود. یک مسئله قابل توجه در مورد ترک های بارداری این است که اگر به موقع بررسی و درمان نشوند برای مدت طولانی نمایان می شوند و زشت به نظر می رسند. علائم کشش فقط مربوط به شکم نیست، بلکه روی ران ها و بازوها دیده می شود.

وضعیت پوست از دست رفته باعث ظاهر قدیمی بدن می شود. میکرونیدلینگ به دلیل دارا بودن نور دیود و LED می تواند باعث از بین رفتن چین و چروک های پوست و از بین بردن کبودی ها و لکه های ناشی از آن شود. البته در این روش نوع پوست به خوبی سنجیده می شود.


مطالب پیشنهادی :

مزایا و معایب تزریق فیلر به لب

میزان ماندگاری تزریق چربی

آشنایی با آر اف صورت