مزایا و اثرات میکرونیدلینگ روی پوست | بهترین کلینیک زیبایی اصفهان

 

بررسی مزایا و اثرات میکرونیدلینگ روی پوست

این روش مانند روش های دیگر دارای فوایدی است. در این مطلب از سایت مرکز ژالان، کلینیک زیبایی اصفهان مزایا و اثرات میکرونیدلینگ روی پوست را مورد بررسی قرار می دهیم.

  • تنها در ۴ جلسه می توانید با گذراندن مراحل درمانی به نتیجه نهایی و مطلوب برسید.
  • میکرونیدلینگ برای ترمیم پوست آسیب دیده از آکنه، اسکار و پیری استفاده می شود. با روش میکرونیدلینگ می توانید پوست خود را روشن تر و محکم تر کنید.
  • در سایر روش های زیبایی نیاز به بیهوشی یا جراحی پلاستیک دارید. اما تکنیک میکرونیدلینگ به غیر از این که پیچیدگی کمتری دارد، می تواند در کلینیک های معتبر پوست و مو توسط متخصص پوست و مو انجام شود.
  • میکرونیدلینگ بسیار موثرتر از لایه برداری شیمیایی و گیاهی است.
  • مدت زمان میکرونیدلینگ بسیار کوتاه است و با احتساب زمان آماده سازی در کمتر از ۲ ساعت قابل انجام است.
  • میکرونیدلینگ توسط متخصصین پوست برای درمان جای زخم، کم شدن چین و چروک و لکه‌های اصلی پوست استفاده می‌شود. این روش درمانی نیازی به دوره نقاهت ندارد و کمترین عوارض را نسبت به سایر روش های درمانی دارد.

ویژگی افراد نامناسب برای میکرونیدلینگ | بهترین کلینیک زیبایی اصفهان

تعداد جلسات لازم برای انجام میکرونیدلینگ

مراجعه کننده نباید انتظار داشته باشد که تنها با یک جلسه درمانی نتیجه دائمی به دست آورد، اما پس از یک جلسه متوجه تغییرات مثبت در پوست خود می شود. تعداد جلسات از فردی به فرد دیگر به دلیل انواع مشکلات پوستی متفاوت است. اما فاصله درمان بین ۴-۶ هفته است و تعداد جلسات درمانی می تواند حدود ۴-۶ جلسه باشد و انجام کار در هر جلسه بین ۲۰ دقیقه تا یک ساعت زمان می برد.

کلینیک زیبایی ژالان، بهترین کلینیک زیبایی اصفهان را در اینستاگرام دنبال کنید

تاثیرات میکرونیدلینگ روی پوست

میکرونیدلینگ از دو طریق می تواند مشکلات پوستی را حل کرده و آن را ترمیم کند. اول این که داروهایی که از طریق سوزن‌ها به لایه میانی پوست تزریق می‌شوند. دوم میکرو آسیب‌هایی که سوزن‌ها به پوست وارد می‌کنند. تأثیر داروها بر روی پوست؛ خیلی واضح است. زیرا از مواد مغذی مانند ویتامین C یا اسید هیالورونیک برای ترمیم بافت پوست استفاده می کند. همان سوراخ های ریز ایجاد شده در لایه های پوست می تواند به ترمیم پوست کمک کند.

ایجاد حفره ها و وارد کردن آسیب جزئی با سوزن به لایه میانی پوست، سیستم ایمنی بدن را آگاه می کند. به سرعت تعداد زیادی سلول را به ناحیه آسیب دیده می آورد تا با تولید کلاژن آن را ترمیم کند. زیرا تولید کلاژن بیشتر به معنای بیشتر شدن سرعت فرآیند ترمیم پوست است. برای میکرونیدلینگ محدودیتی برای رنگ پوست وجود ندارد. افراد در سنین مختلف می توانند از این روش برای از بین رفتن مشکلات پوستی استفاده کنند.

 


مطالب پیشنهادی :

ویژگی افراد نامناسب برای میکرونیدلینگ

نکات مراقبتی بعد از تزریق فیلر لب

مراقبت های بعد از درمان صورت با RF