مزایا و عوارض تزریق چربی زیر چشم | تزریق ژل و بوتاکس اصفهان

مزایا و عوارض تزریق چربی زیر چشم

در مطلب امروز سایت مرکز ژالان، تزریق ژل و بوتاکس اصفهان قصد داریم به بررسی مزایا و عوارض تزریق چربی زیر چشم و در بخش پایانی مطلب به معرفی کاندیدای مناسب برای تزریق چربی زیر چشم بپردازیم.

مزایا تزریق چربی زیر چشم چیست؟

در بسیاری از روش های درمان بدن افراد حساسیت هایی را نشان می دهد که روش تزریق چربی این حساسیت را ندارد. به دلیل این که از چربی های بدن خود افراد برای تزریق به محل مورد نیاز استفاده می شود. این چربی ها با بدن افراد سازگار است و بدن به آن ها حساسیتی نشان نمی دهد و روشی ایمن می باشد. از دیگر فواید تزریق چربی به ماندگاری آن می توان اشاره کرد. تزریق چربی بسیار ماندگار تر از دیگر روش ها می باشد. همچنین اگر برای ترمیم به پزشک مراجعه نمایید، این ماندگاری می تواند بیشتر باشد.

عوارض تزریق چربی زیر چشم چیست؟

هر درمان زیبایی می تواند دارای عوارضی باشد. تزریق چربی زیر چشم نیز دارای عوارضی می باشد ولی این عوارض اکثرا دائمی نمی باشند و بعد از گذشت مدتی از بین خواهند رفت. از عوارض تزریق چربی زیر چشم می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • عفونت
  • زخم
  • آسیب رسیدن به ساختار های پوست
  • واکنش نامطلوب به بی حسی
  • واکنش آلرژیک به تزریق چربی
  • تغییراتی در احساس افراد
  • تجمع خون در زیر پوست و یا همان هماتوم
  • ایجاد تورم و کبودی( که بعد از مدتی از بین خواهند رفت)
  • گلوله شدن چربی

البته شما می توانید برخی از این عوارض را کاهش دهید. اگر شما در انتخاب و مراجعه پزشک خود تلاش بسیاری بکنید و سعی کنید که بهترین دکتر و پزشک متخصص و دارای مهارت و تجربه زیادی را انتخاب کنید. این امر می تواند در کاهش عوارض به شما کمک کند. برخی از این عوارض در مدت زمان کمی از بین خواهند رفت. شما باید به توصیه های پزشک خود بعد از عمل توجه داشته باشید و آن ها را رعایت کنید. در صورت مشاهده هرگونه مشکلات جدی مانند عفونت شدید حتما به پزشک خود مراجعه نمایید.

معرفی کاربرد انواع ژل رستیلن | بهترین کلینیک زیبایی اصفهان

ماندگاری تزریق چربی چقدر است؟

تزریق چربی در مقایسه با روش های مشابه دارای ماندگاری بالاتری می باشد. این ماندگاری برای افرادی که برای ترمیم سالانه به پزشک مراجعه می کنند. می تواند بالاتر باشد ولی نمی توان گفت که تزریق چربی یک درمان دائمی برای از بین بردن گودی و مشکلات پوست می باشد. افراد با بالا رفتن سن می توانند دچار چین و چروک و گودی زیر چشم شوند، به همین دلیل نمی توان گفت این درمان یک درمان دائمی می باشد. ولی نتیجه این روش از ۱۸ ماه تا ۳ سال ماندگار می باشد.

کاندیدای مناسب برای تزریق چربی زیر چشم چه کسانی هستند؟

همه افراد می توانند از روش تزریق چربی زیر چشم برای درمان مشکلات استفاده کنند. ولی کسانی که دارای مشکلاتی مانند عفونت فعال در ناحیه درمان می باشند و کسانی که دارای بیماری های قلبی، عروقی و فشار خون بالایی هستند. و همچنین افرادی که دارای دیابت کنترل نشده می باشند و افرادی که دارای اختلالات انعقادی هستند، گزینه مناسبی برای انجام تزریق چربی نمی باشند. در صورت داشتن یکی از موارد بالا حتما پزشک خود را مطلع سازید.

شما قبل از انجام تزریق چربی یک جلسه به پزشک مراجعه می کنید و تمامی نکات درباره خود و همچنین خواسته های خود را بازگو می کنید در صورت مناسب نبودن شما برای انجام این کار پزشک به شما اطلاع می دهد همچنین اگر دارای بیماری های خاصی می باشید و اگر از داروهای خاصی استفاده می کنید باید حتما به پزشک خود اطلاع دهید.

کلینیک زیبایی ژالان، تزریق ژل و بوتاکس اصفهان را در اینستاگرام دنبال کنید

هزینه تزریق چربی

هزینه تزریق چربی زیر چشم به عوامل گوناگونی بستگی دارد و این هزینه ثابت نمی باشد. تزریق چربی از روش های مشابه پر هزینه تر می باشد و همچنین ماندگاری بالاتری دارد. هزینه تزریق چربی زیر چشم به عواملی مانند تجربه و تبحر پزشک، کلینیکی که به آن مراجعه کرده اید و همچنین میزان تزریق چربی بستگی دارد. با مراجعه به پزشک و صحبت کردن درباره درمان و بعد از مشخص شدن میزان تزریق چربی و نواحی که باید به آن چربی تزریق شود، هزینه تزریق مشخص می شود.

برای رسیدن به نتیجه مطلوب، تمام تلاش خود را بکنید که به بهترین پزشک و بهترین کلینیک مراجعه نمایید. به دنبال هزینه بسیار پایین نباشید. زیرا در بهترین کلینیک ها در قبال هزینه بالای آن ها خدمات با کیفیت تری در اختیار شما قرار می دهند. حتما قبل از مراجعه برای تزریق از تجربه و مهارت پزشک مطمئن شوید تا دچار عوارض و خطرات شدیدی از جانب پزشک نشوید.


مطالب پیشنهادی :

مزایا و معایب تزریق فیلر به لب

میزان ماندگاری تزریق چربی

آشنایی با آر اف صورت