مزایا و عوارض کربوکسی تراپی مو | بهترین کلینیک زیبایی اصفهان

مزایا و عوارض کربوکسی تراپی مو

در این مطلب از سایت مرکز ژالان، کلینیک زیبایی اصفهان مزایا و عوارض کربوکسی تراپی مو را مورد بررسی قرار می دهیم.با ما همراه باشید.

مزایای کربوکسی تراپی مو

  • کربوکسی تراپی بدون بی‌هوشی صورت می گیرد.
  • کربوکسی تراپی بدون هیچ آسیبی به پوست و موی سر انجام می‌شود.
  • تاییدیه سازمان غذا و دارو آمریکا FDA است.
  • غیرتهاجمی بودن کربوکسی درمانی مو یکی از مزایای آن است.
  • مزایای جانبی مثل بهتر شدن اعتماد به نفس و اثرات مثبت در روابط اجتماعی برای انگیزه سازی انجام این عمل اثرگذار است.
  • درصد موفقیت بالا یکی از انگیزه‌های قوی مراجعه کنندگان برای انجام کربوکسی تراپی مو است.
  • نداشتن درد و خونریزی یکی دیگر از مزایای این جراحی است.

عوارض کربوکسی تراپی :

عوارض یکی از پارامترهای مهم در تصمیم گیری برای انجام یا عدم انجام خدمات زیبایی است. در درمان کربوکسی مو، درمان به صورت غیر تهاجمی انجام می شود و این درمان درد و مشکلی ایجاد نمی کند. دی اکسید کربن به طور طبیعی در بدن وجود دارد، بنابراین کربوکسی تراپی مو هیچ عارضه ای در بدن ایجاد نمی کند و می توانید به راحتی و بدون نگرانی از این روش استفاده کنید.

کربوکسی تراپی یک درمان غیر تهاجمی

کربوکسی تراپی یکی از محبوب ترین روش های درمان ریزش مو و رشد مجدد مو است. انجام کربوکسی تراپی مو در دسته درمان های غیر تهاجمی قرار می گیرد. زیرا هیچ آسیبی به بافت پوست وارد نمی کند و خونریزی و بخیه ندارد. بنابراین می توان از این درمان غیر تهاجمی بدون نگرانی از بیهوشی و عوارض آن استفاده کرد.

نکات مراقبتی کربوکسی تراپی مو

مراقبت های قبل از کربوکسی تراپی مو :

برای انجام یک عمل زیبایی، باید مقدماتی را انجام دهید. اما هنگام استفاده از روش کربوکسی تراپی برای مو، چنین اقداماتی ضروری نیست. برای استفاده از این روش درمانی بدون اتلاف وقت و بدون انجام کار خاصی می توانید به مطب پزشک مراجعه کنید. کربوکسی تراپی مو به طور کلی نیاز به اقدام ثانویه یا اولیه ندارد، مگر اینکه پزشک توصیه خاصی در این زمینه داشته باشد.

مراقبت های بعد از کربوکسی تراپی مو :

برای این که نتیجه مناسبی از این روش بگیرید باید مراقبت هایی را انجام دهید. برای مثال باید تا یک روز پس از تزریق از رفتن به حمام و شنا خودداری کنید. داروهای تجویز شده توسط پزشک را به طور منظم مصرف کنید؛ برای درمان بیشتر و معاینه در قرار ملاقات های برنامه ریزی شده به پزشک مراجعه کنید. تا زمان بهبودی کامل از فعالیت های سنگین و ورزش های سنگین پرهیز کنید.

ویژگی افراد مناسب جهت انجام کربوکسی تراپی مو | بهترین کلینیک زیبایی اصفهان

بیهوشی برای کربوکسی تراپی مو

یکی از نگرانی هایی که بسیاری از افراد را نسبت به عمل های زیبایی و درمانی بی علاقه نگه می دارد ترس از بیهوشی و عوارض آن است. بسیاری از افراد به بیهوشی حساسیت دارند. این کار کربوکسی تراپی را راهی مطمئن برای درمان ریزش مو و رشد مجدد مو می کند. این عمل بدون بیهوشی در کلینیک پزشک متخصص انجام می شود. در این روش نیازی به متخصص بیهوشی نیست.

طول دوره درمان کربوکسی تراپی

دانستن دوره درمان کربوکسی تراپی مو به شما در برنامه ریزی آن کمک می کند. درمان برای ترمیم موهای از دست رفته از کربوکسی تراپی برای مو استفاده می کند و نتایج آن به بدن فرد و نحوه واکنش آن به درمان بستگی دارد. درمان کربوکسی تراپی مویرگی پس از ۲ تا ۳ ماه قابل مشاهده است. اما در برخی افراد نتیجه کربوکسی درمانی در مدت زمان کوتاه تری قابل مشاهده است. با صلاحدید متخصص، درمان های ثانویه همراه با کربوکسی تراپی توصیه می شود. بهترین اثرات کربوکسی تراپی مو پس از ۶ ماه قابل مشاهده است.

کلینیک زیبایی ژالان، بهترین کلینیک زیبایی اصفهان را در اینستاگرام دنبال کنید

میزان درد کربوکسی تراپی

یکی از سوالات زیادی که مراجعین در جلسه مشاوره کربوکسی تراپی دارند میزان درد این زایمان است. اما تحمل درد بستگی به آستانه تحمل افراد دارد و میزان آن متفاوت است. اما همه مراجعین کربوکسی تراپی به دلیل کوچک بودن نوک سوزش، دردی را احساس نمی کنند و سوزش کوچکی در ناحیه سر برایشان قابل تحمل است.

آیا نتیجه کربوکسی تراپی فوری است ؟

کربوکسی تراپی برای مو یکی از درمان هایی است که برای اکثر مراجعین مهم است که بدانند چه زمانی موثر خواهد بود. نتیجه کربوکسی تراپی مو تقریباً ۳ تا ۶ ماه پس از تزریق مشخص می شود. اثربخشی این روش درمانی به عوامل مختلفی بستگی دارد. اما میانگین زمان تحویل حدود ۳ تا ۶ ماه است.

 


مطالب پیشنهادی :

کاربردهای مختلف هایفوتراپی

فرم دهی صورت با تزریق ژل چانه

ویژگی افراد نامناسب برای میکرونیدلینگ