میزان ماندگاری انواع تزریق ژل | بهترین کلینیک زیبایی اصفهان

بررسی میزان ماندگاری انواع تزریق ژل

از زمانی روش تزریق ژل به عنوان یک روش کلینیکال موثر برای رفع چین و چروک معرفی شد، بسیاری از محققان با تولید انواع مختلف ژل‌های تزریقی به پزشکان کمک کردند تا با دستی باز این ژل‌ها را انتخاب کنند. هر کدام از این ژل‌ها دارای مزایا و میزان ماندگاری متفاوتی هستند. در ادامه این مطلب از سایت کلینیک ژالان، کلینیک زیبایی اصفهان میزان ماندگاری انواع تزریق ژل را مورد بررسی قرار می دهیم.

ژل‌های ژوویدرم

ژل‌های ژوویدرم نیز مانند رستیلن‌ها حاوی اسید هیالورونیک بوده و به جوانسازی پوست کمک شایانی می‌کنند. این روش از عوارض بسیار کمی برخوردار است و نتایج آن بسیار فوری است.

ژوویدرم وولبلا :

این ژل به مدت ۱۲ ماه ماندگاری داشته و برای از بین بردن چین و چروک زیر چشم بسیار مفید می‌باشد. از این ژل برای حجم‌دهی به لب و خطوط عمودی اطراف آن استفاده می‌شود. برای ماندگاری بیشتر می‌توان از روش‌های ترمیمی و تکرار تزریق این ژل استفاده کرد.

ژوویدرم اولترا ایکس‌سی :

این ژل گزینه مناسبی برای برای رفع چین و چروک متوسط اطراف دهان و نواحی مختلف صورت بوده و تقریبا ۱ سال ماندگاری دارد.

ژوویدرم اولترا پلاس ایکس‌سی :

این ژل کمی از نمونه قبلی قوی‌تر بوده و برای از بین بردن چین و چروک‌های عمیق صورت و اطراف دهان موثر است. این فیلر ۱ سال ماندگاری داشته و قابلیت ترمیم و تکرار نیز دارد.

ژل ژوویدرم ولوما :

این ژل بیشترین ماندگاری را نسبت به سایر فیلرها داشته و تقریبا ۲ سال طول عمر دارد. این ژل برای از بین بردن چین و چروک صورت، بازیابی حجم گونه‌ها و لیفت غبغب بسیار موثر است.

ژوویدرم ولور :

از این ژل به عنوان جوانسازی صورت و حجم‌دهی لب‌ها استفاده می‌شود. ماندگاری این فیلر بین ۱۲ الی ۱۸ ماه بوده و پس از از بین رفتن نتایج، مجددا می‌توان آن را تکرار کرد. یکی از مهمترین مسائلی که در تزریق ژل باید توجه کرد، انجام روش‌های ترمیمی به منظور افزایش ماندگاری نتایج است.

مزایا و معایب روش های جایگزین تزریق چربی | بهترین کلینیک زیبایی اصفهان

ژل‌های رستیلن

ژل‌های رستیلن توسط یک شرکت معروف به نام گالدرما تولید و عرضه شده که دارای انواع مختلفی می‌باشند. این نوع ژل حاوی اسید هیالورونیک که مسئول آبرسانی به منافذ پوستی‌ است، می‌باشد. به گونه‌ای که نتایج این ژل پس از تزریق بسیار فوری است.

رستیلن L :

این ژل مناسب برای رفع چین و چروک‌های صورت و افزایش حجم لب‌ها است. میزان ماندگاری این ژل بین ۴.۵ الی ۹ ماه است که برای تثبیت باید ترمیم شود.

رستیلن ریفاین :

این ژل ۱ سال ماندگاری داشته و برای از بین بردن چین و چروک‌های متوسط و عمیق نواحی بینی و دور لب مناسب است. برای ماندگاری بیشتر نیز می‌توان از روش‌های ترمیمی و تکرار آن استفاده کرد.

رستیلن دیفاین :

این ژل نیز مانند مدل ریفاین دارای ۱ سال ماندگاری بوده و خطوط عمیق بین بینی و لب را از بین می‌برد. همچنین برای اصلاح طرح خنده و محو کردن چین و چروک‌های دور دهان مناسب است.

رستیلن سیلک :

میزان ماندگاری این ژل حدود ۶ ماه بوده و قابلیت ترمیم نیز دارد. این ژل برای رفع خطوط ظریف اطراف دهان و برجسته کردن لب‌ها مفید است.

رستیلن لیفت :

این ژل قدرت بالایی در از بین بردن چین و چروک‌های عمیق اطراف دهان داشته و حجم‌دهنده مناسبی برای گونه‌ها است. ماندگاری رستیلن لیفت بیش از ۱ سال است. البته، برای ماندگاری بیشتر می‌توان از روش‌های ترمیمی و تکرار این روش بهره برد.

سایر برندهای ژل‌ تزریقی

در کنار فیلرهای تزریقی ژوویدرم و رستیلن ژل‌های تزریقی دیگری نیز وجود دارند که هر کدام ویژگی منحصربفرد خود را دارند. هر کدام از این فیلرها به تشخیص پزشک انتخاب و به صورت تزریق می‌شوند.

کلینیک زیبایی ژالان، بهترین کلینیک زیبایی اصفهان را در اینستاگرام دنبال کنید

ماندگاری تزریق ژل بلوترو بالانس :

این ژل دارای ۶ ماه ماندگاری بوده و برای از بین بردن چین و چروک اطراف دهان و چانه بسیار موثر است. بهتر است برای نتیجه‌گیری بهتر، پس از ۶ ماه مجددا این روش را تکرار کنید.

ماندگاری تزریق ژل رادیس

ژل رادیس از یک ماده طبیعی به نام کلسیم هیدروکسی تولید شده و یکی از موثرترین روش‌های درمانی برای رفع چین و چروک‌های نواحی پایین صورت و همچنین پوست دست است. برخلاف ژل‌های رستیلن و ژوویدرم، نتایج این فیلر تدریجی بوده و پس از اینکه نتایج نهایی خود را گذاشت، بین ۱۸ الی ۲۴ ماه ماندگاری خواهد داشت.


مطالب پیشنهادی :

مزایا و معایب روش های جایگزین تزریق چربی

بررسی کامل فیلر آلیاکسین

روش‌های رایج از بین بردن خط اخم