نواحی قابل تزریق چربی در بدن | تزریق ژل و بوتاکس اصفهان

بررسی نواحی قابل تزریق چربی در بدن

در این مطلب از سایت مرکز ژالان، تزریق ژل و بوتاکس اصفهان نواحی قابل تزریق چربی در بدن را مورد بررسی قرار می دهیم.

بازو، پا و قفسه سینه :

در انسان انتقال چربی در قفسه سینه با هدف داشتن عضلات قوی در این ناحیه انجام می شود، انتقال چربی در بازوها و پاها با هدف بهتر شدن حجم عضلات و داشتن عضلات بزرگتر انجام می شود.

صورت :

جراحی تزریق چربی می تواند راه خوبی برای جوان سازی و بهتر شدن روند زیبایی افرادی باشد که به دلیل بیماری هایی مانند آتروفی نیمی از صورت خود دارای چین و چروک و آکنه روی پوست خود هستند و یا از افسردگی در نواحی خاصی مانند چشم رنج می برند و چهره هایی که باعث کوچک شدن صورت و در نهایت پیری می شوند، کاندیدای مناسبی برای تزریق چربی هستند.

روش های جایگزین تزریق چربی | بهترین کلینیک زیبایی اصفهان

باسن :

تزریق چربی به باسن می تواند اندازه باسن را اصلاح کند یا حجم آن را افزایش دهد، حتی برای لیفت باسن، جراح می تواند ران های شما را بزرگتر و حجیم تر کند تا با اندازه جدید باسن شما مطابقت داشته باشد.

واژن :

انتقال چربی به واژن با هدف بازگرداندن حجم از دست رفته آن و بازیابی ظاهری جوان انجام می شود.

پستان :

می توان به سینه های افراد چربی تزریق کرد تا آن ها را بزرگ نشان دهد، در پشت پروتز سینه ها را برای نرم و طبیعی جلوه دادن آن ها و اصلاح تغییرات انجام داد.

کلینیک زیبایی ژالان، تزریق ژل و بوتاکس اصفهان را در اینستاگرام دنبال کنید

عوارض تزریق چربی

تعدادی از عوارض جانبی وجود دارد که باید هنگام استفاده از تزریق چربی از آن ها آگاه باشید، این روش بی خطر است، اما هنوز خطرات عمده ای وجود دارد. این عوارض تزریق شامل خون مردگی و تورم، اسکارهای کوچک که به مرور زمان یا با استفاده از داروهای بدون نسخه پزشک محو می شوند. بی حسی و بی کرختی موقت، از دست دادن چربی از ناحیه تزریق شده.

 


مطالب پیشنهادی :

مراقبت های قبل و بعد از تزریق چربی

راهکارهای افزایش موفقیت تزریق بوتاکس صورت

قبل از انجام آر اف فرکشنال بدانید