نکات مراقبتی قبل از درمان با ژل پروفایلو | بهترین کلینیک زیبایی اصفهان

بررسی نکات مراقبتی قبل از درمان با ژل پروفایلو

لطفاً  ۲۴ ساعت قبل از درمان، هیچ الکلی ننوشید. همچنین توصیه می کنیم چند روز قبل از درمان از مصرف آسپرین یا سایر داروهای ضد التهابی غیر استروئیدی خودداری کنید (مگر اینکه آنها را برای یک بیماری مزمن تجویز شده باشند). در این مطلب از سایت مرکز ژالان، بهترین کلینیک زیبایی اصفهان نکات مراقبتی قبل از درمان با ژل پروفایلو را مورد بررسی قرار می دهیم. اجتناب از این داروها خطر کبودی در محل تزریق را کاهش می دهد. اگر نگرانی خاصی دارید درباره آن از پزشک خود سوال کنید.

مراقبت های پس از تزریق ژل پروفایلو

شما می توانید همزمان با درمان پروفایلو فعالیت های روزانه خود را ادامه دهید. با این حال، توصیه می کنیم  از آرایش یا لمس صورت خود بعد از درمان خودداری کنید. این به کاهش خطر هرگونه عفونت احتمالی کمک می کند. پس از درمان، توصیه می شود که به مدت ۲۴ ساعت از فعالیت بدنی و ورزش خودداری کنید. تا ۴۸ ساعت از آرایش کردن خودداری کنید. همچنین در چند روز اول استفاده از سونا یا حمام بخار توصیه نمی شود. در صورت بروز کبودی یا تورم طولانی مدت بهتر است از قرار گرفتن مقابل آفتاب خودداری کنید.

تعداد تزریق ژل پروفایلو

برای اینکه شما به نتیجه نسبتا خوبی برسید و تغیرات را به خوبی احساس کنید، دست کم بهتر است ۲ جلسه تزریق ژل پروفایلو داشته باشید و طی هر جلسه حداقل ۲ میلی لیتر ژل تزریق نمایید. فاصله بین جلسات باید حداقل ۱ ماه در نظر گرفته شود. البته لازم به ذکر است که کسانی که نشانه های پیری در آن ها مشهود تر است به جلسات بیشتری نیاز داشته و حداقل باید ۴ الی ۵ جلسه به کلینیک مراجعه کننید.

هر کسی که علائم پیری پوست دارد و کاندید مناسبی برای درمان فیلر پوستی است، برای معالجه با پروفایلو نیز کاندید مناسبی است. پس از تزریق، این محصول به دلیل غلظت بالای اسید هیالورونیک و ماهیت چسبنده آن بلافاصله شروع به پخش شدن می کند. روش BAP یک تکنیک بسیار مؤثر و ساده است و متخصصینی که در استفاده از کانولاها راحت نیستند، می توانند از آن استفاده کنند.

پروفایلو یک محصول منحصر به فرد

ویژگی های بسیاری سبب می شود  پروفایلو از سایر محصولاتی که  در حال حاضر در بازار موجود است متمایز گردد. هیچ محتوای BDDE در آن وجود ندارد. این محصول هیبرید ترکیبی تثبیت شده از اسید هیالورونیک با وزن مولکولی زیاد و اسید هیالورونیک با وزن مولکول کم است که با استفاده از حرارت بین آنها پیوند برقرار شده است.

علیرغم میزان بالای اسید هیالورونیک، این ترکیب خاصیت التهاب زایی کمی دارد و با ترکیباتی با خواص درمانی همراه شده است که توسط مطالعات بالینی پشتیبانی می شود. برای رفع چین و چروک صورت می توانید از بوتاکس نیز استفاده نمایید. همچنین تزریق ژل می تواند در پر کردن صورت بسیار موثر باشد.

ژل پروفایلو | تزریق ژل و بوتاکس اصفهان

نحوه ترکیب پایداری ژل پروفایلو

پروفایلو با استفاده از یک فناوری ثبت شده انحصاری، بین دو مولکول اسید هیالورونیک با وزن مولکولی زیاد و اسید هیالورونیک با وزن مولکول کم بدون استفاده از اتصال دهنده های شیمیایی ترکیب به وجود آورده و کمپلکس تعاونی ترکیبی را تشکیل داده است که باعث افزایش پایداری اسید هیالورونیک نسبت به تخریب آنزیمی و مکانیکی می شوند.

فناوری NAHYCO مورد استفاده در پروفایلو

پروفایلو یک فیلر پوست یا جوان کننده بیولوژیک نیست. پروفایلو یک طبقه جدید محصولات تزریقی که سبب بازسازی پوست می گردد را ایجاد کرده است. اتصال متقابل حرارتی باعث تغییر در هویت و رفتار اسید هیالورونیک گشته و در نتیجه هیبرید های ترکیبی تشکیل می شود که بافت را بازسازی می کنند. این موضوع رفتار بیولوژیکی متفاوت پروفایلو در برابر اسید هیالورونیک با وزن مولکولی زیاد و اسید هیالورونیک با وزن مولکول کم در زمانی که پیوندی میان آنها برقرار نیست را توجیه می کند.

یکی از مهمترین مزایای پروفایلو  طول عمر آن است. هیبرید های ترکیبی در مقابل آنزیم تجزیه کننده طبیعی اسید هیالورونیک (BTH)، در مقایسه با اسید هیالورونیک با وزن مولکولی بالا (که به طور گسترده در محصولات جوان کننده استفاده می شود) بسیار پایدار هستند. همچنین پروفایلو در مقایسه با  اسید هیالورونیک با وزن مولکول کم منجر به آزاد سازی طولانی مدت اسید هیالورونیک می گردد و عملکرد هر دو محصول پیشین را به شکل توام دارد. این عملکرد دوگانه برای بازسازی پوست ایده آل است.

کلینیک زیبایی ژالان، بهترین کلینیک زیبایی اصفهان را در اینستاگرام دنبال کنید

تکنیک BAP (نقاط مرتبط با زیبایی) در تزریق ژل پروفایلو

برای به حداکثر رساندن انتشار ژل در منطقه استخوان گونه و زیرگونه:

  • نقاط مرتبط با زیبایی(BAP) بطور خاص در مناطق آناتومیک مرتب، انتخاب شدند.
  • اثر رقیق شدن محصول به خودی خود
  • ۵ عدد تزریق در هر طرف
  • کاهش درد (تزریق کند)
  • احتمال کم ایجاد كبودي يا هماتوم
  • کاهش تعداد جلسات درمانی
  • رضایت بیشتر بیمار

پروفایلو دارای بالاترین غلظت اسید هیالورونیک است

پروفایلو حاوی 32  میلی گرم اسید هیالورونیک با وزن مولکولی کم HA (80-100Kda) و 32 میلی گرم اسید هیالورونیک با وزن مولکولی بالا (1100-1400Kda) است. این میزان، یکی  بالاترین غلظت های اسید هیالورونیک در بازار است که در مجموع ۶۴ میلی گرم اسید هیالورونیک در یک سرم آماده سازی شده ۲ میلی لیتری وجود دارد. نکته قابل توجه این است که هنوز هم می توان برای تزریق آن از یک سوزن ۲۹ گرمی استفاده کرد.


مطالب پیشنهادی :

مزایا و معایب جوانسازی پوست با لیزر

عوارض و خطرات تزریق فیلر

علائم تشخیص شپش و شوره سر