هایفو ابرو چیست و چه کاربردی دارد؟

امروزه روشهای فراوانی برای لیفتینگ صورت و بدن وجود دارد که هر کدام فواید و عوارض خاص خود را دارند و استفاده از این روشها باید دقت و آگاهی انجام گیرد ، یکی از روشهای لیفت کردن هایفو می باشد که باید دید هایفو ابرو چیست و چه کاربردی دارد.

هایفو پوست

هایفو روشی برای لیفتینگ صورت و بدن می باشد که بدون جراحی و در یک جلسه انجام می گیرد در این روش از امواج برای نفوذ در لایه های پوست استفاده می شود و با تخریب کلاژن های قدیمی پوست باعث کلاژن سازی در پوست شده و پوست را جوان و لیفت خواهد کرد.

عملکرد هایفوتراپی

امواج موجود در هایفوتراپی و دستگاه پیشرفته آن باعث ایجاد حرارت و انرژی خاصی در زیر پوست شده و باعث جوانسازی و کشیدگی و لیفت صورت می گردند .

هایفو ابرو

یکی از قسمتهایی که در صورت مورد هایفوتراپی می تواند قرار گیرد ابرو می باشد که با استفاده از این روش چین و چروک های پوست لیفت می گردد و پوست ابرو کشیده می شود و حالت می گیرد .

کاربرد هایفو کردن ابرو

هایفو کردن ابرو در کسانی کاربرد دارد که دچار افتادگی ابرو شده اند و پوست ابرو افتاده شده و بر روی پلک خوابیده باشد، با استفاده از روش هایفو تراپی پوست ابرو لیفت شده و کشیده خواهد شد و حالت طبیعی خود را بدست خواهد آورد و فرم آن تغییر خواهد کرد.

مزایای هایفو ابرو

این روش درمانی و کشیدن پوست ابرو بدون خونریزی می باشد ، در این روش عوارض درمان بسیار کم بوده و استفاده از این روش محدودیت سنی ندارد و برای افراد قابلیت تکرار آن وجود دارد ، امواج استفاده شده در روش هایفو اشعه نداشته و برای انسان بی خطر و ایمن می باشد و از این روش به جز در جوانسازی پوست در ایجاد لاغری و رفع چاقی بدن نیز استفاده می شود.

هایفوتراپی پوست در تمام نواحی صورت و گردن قابل انجام می باشد و به دلیل غیر جراحی بودن شواهدی از برش و بخیه روی پوست باقی نمی گذارد و عوارض آن بسیار کمتر از سایر روشهای لیفتینگ می باشد.

هایفو ابرو بیشتر در کسانی صورت می گیرد که به دلیل سن بالا دچار افتادگی ابرو شده اند و به دلیل انجام این روش به صورت سر پایی فرد می تواند بلافاصله بعد از انجام لیفت به کارها و فعالیتهای خود مشغول شود و دوره نقاهت خاصی نخواهد داشت.


کلینیک زیبایی ژالان

آدرس:

خانه اصفهان ،خیابان گلخانه،نرسیده به چهار راه نیرو  هوایی،از سمت ۵ طبقه،  پلاک ۲۸

شماره تماس:

۰۳۱-۳۴۳۴۳۹۳۷

۰۹۱۳۴۸۲۷۰۴۲

 مدیریت ژالان:

۰۳۱-۳۴۳۴۴۵۱۹