ویژگی افراد مناسب برای هایفوتراپی | تزریق ژل و بوتاکس اصفهان

بررسی ویژگی افراد مناسب برای هایفوتراپی

این روش درمانی برای افراد بین ۳۰ تا ۷۵ سال که از افتادگی خفیف تا متوسط ​​پوست رنج می برند و تمایل دارند روند پیری پوست را به تعویق بیندازند بسیار مناسب است. هدف اصلی روش هایفوتراپی کاهش سرعت پیری است، بنابراین ما شاهد پاسخ بیشتر به درمان در کاندیداهای جوانتر هستیم. داوطلبان بالای ۲۵ سال می توانند از این روش درمانی به عنوان یکی از موثرترین روش ها برای جلوگیری از پیری پوست استفاده کنند. در این مطلب از سایت مرکز ژالان، تزریق ژل و بوتاکس اصفهان ویژگی افراد مناسب برای هایفوتراپی را مورد بررسی قرار می دهیم.

افرادی که پوستشان به دلیل قرار گرفتن مداوم در معرض نور خورشید و اشعه ماوراء بنفش آسیب دیده است یا پوستشان شلتر است، برای حصول نتیجه مطلوب نیاز به چندین جلسه درمانی دارند. افراد مسنی که از شلی شدید و افتادگی پوست در ناحیه گردن رنج می برند، کاندیدای مناسبی برای هایفوتراپی نیستند و به جراحی نیاز خواهند داشت. این روش برای کسانی که زخم، عفونت، آکنه کیستی و ایمپلنت‌های فلزی در ناحیه مورد نظر دارند، مناسب نیست.

مکانیسم اثر دستگاه هایفوتراپی :

دمای بافت تحت کنترل تا ۷۰-۶۵ درجه سانتیگراد افزایش می یابد. که باعث تحریک فیبروبلاست ها، تولید کلاژن و الاستین پوست می شود. البته این افزایش دما تنها در صورتی وجود دارد که انرژی وارد شده به بافت تغییرات نامطلوبی ایجاد نکند.

عملکرد نافذ امواج هایفوتراپی به گونه ای تنظیم می شود که لایه دوم و SMAS هدف قرار گرفته و این دو لایه به هم چسبیده شده و باعث می شود پوست صاف و بدون چروک به نظر برسد. لازم به ذکر است که دمای فوق در هایفوتراپی دارای حداکثر تحریک کلاژن سازی است که قابل مقایسه با سایر روش های غیرتهاجمی نیست.

نکات مراقبتی قبل و بعد از هایفوتراپی | بهترین کلینیک زیبایی اصفهان
میزان هزینه های یفوتراپی

هزینه هایفوتراپی بستگی به منطقه مورد نظر و نوع و میزان خدمات در آن منطقه دارد. همچنین به تعداد جلسات مورد نیاز و کادر پزشکی که این روش را انجام می دهند بستگی دارد. برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در مورد هایفوتراپی و سایر روش های درمانی و زیبایی می توانید با مشاوران کلینیک های تخصصی مشورت کنید و بهترین درمان مناسب پوست خود را انتخاب کنید.

کلینیک زیبایی ژالان، تزریق ژل و بوتاکس اصفهان را در اینستاگرام دنبال کنید

مراقبت های قبل از هایفوتراپی

برای این که دچار عوارض و خطرات نشوید باید مراقبت هایی انجام دهید که در ادامه با مراقبت های قبل از هایفوتراپی آشنا می شوید :

  • اگر از آنتی بیوتیک استفاده می کنید، حتما به پزشک خود اطلاع دهید. زیرا برخی از آنتی بیوتیک ها (تتراسایکلین، داکسی سایکلین) پوست را به نور حساس می کنند.
  • قبل از انجام هایفو از قرار گرفتن در معرض نور خورشید، برنزه کردن یا ضد آفتاب خودداری کنید.
  • از مهارت پزشک یا اپراتوری که انتخاب کردید اطمینان حاصل کنید.
  • مصرف داروهای محرک پوست مانند اسید گلیکولیک/سالیسیلیک اسید، بنزوئیل پراکسید، محصولات رتینول مانند رتین A، تازوراک، تریلوم، دیفرین و ویتامین C را با نظر پزشک خود متوقف کنید.

مطالب پیشنهادی :

انواع دستگاه های RF فرکشنال

مراقبت های قبل و بعد از انواع لیزر موهای زائد

عوارض کربوکسی تراپی شکم