پاکسازی صورت با دستگاه میکرودرم ابریژن:

پاکسازی صورت باعث می شود تا نقص های سطحی، جای لکه و … از روی شان حذف شود. لذا اگر به دلیل افزایش سن، بر روی پوست شما کک و مک ظهور کرده است برای کاهش لک های پوستی و از بین بردن لک صورت می توانید از دستگاه میکرودرم ابریژن استفاده نمایید. در نظر داشته باشید که تیرگی اطراف کشاله ران، زیربغل و مواردی از این قبیل نیز با دستگاه میکرودرم ابریژن قابل برطرف شدن است. در این مطلب از سایت کلینیک ژالان، بهترین کلینیک زیبایی اصفهان پاکسازی صورت به وسیله میکرودرم ابریژن را مورد بررسی قرار می دهیم.

آشنایی با دستگاه میکرودرم ابریژن

همانگونه که از نام این دستگاه نیز مشخص است، می تواند همانند یک لایه بردار قوی عمل کند و لایه های سطحی پوست را با ملایمت جدا کند. لذا با پاکسازی باعث کاهش چین و چروک پوست و افزایش نشاط صورت شما خواهد شد.

یکی دیگر از مزیت های عالی دستگاه میکرودرم ابریژن، افزایش میزان کلاژن سازی در پوست است. در نظر داشته باشید که هر اندازه کلاژن پوست شما افزایش یابد، نقش موثرتری در جوانسازی و طراوت آن خواهد داشت. این روش پاکسازی صورت، می تواند سوراخ های ریز روی سوراخ پوست را کاور نموده و با کوچک تر نمودن آنها به سلامت پوست کمک نماید.

مزایای درمان با دستگاه آر اف |تزریق ژل و بوتاکس اصفهان | کلینیک زیبایی ژالان

معایب استفاده از دستگاه میکرودرم ابریژن :

همانند تمام روش های نگهداری از پوست، لازم است که پاکسازی صورت با دستگاه میکرودرم ابریژن توسط افراد حرفه ای انجام شود. در این تکنیک مهارت حرف اول را میزند. هر اندازه تجربه شخص در این شیوه کمتر باشد، می تواند آسیب های جدی تری به پوست وارد کند. از طرف دیگر باید به این نکته توجه داشته باشید که این نوع از پاکسازی باید در مراکز معتبر که جوانب احتیاط و نظافت را رعایت می کنند، انجام شود. با توجه به اینکه این دستگاه لایه بردار است لذا در صورت عدم توجه به نکات بهداشتی، آلودگی ها بسیار راحت می توانند وارد بدن شده و به پوست آسیب برسانند.

 

هزینه پاکسازی صورت با دستگاه میکرودرم ابریژن:

هزینه پاکسازی صورت با این دستگاه متفاوت است. نوع پوست، تعداد دفعاتی که می بایست برای پاکسازی مراجعه نمایید و حتی وسعت صورت شما می تواند در بحث هزینه دخیل باشند. بسیاری از مراکز با توجه به موادی که استفاده می نمایند، هزینه های متفاوت نیز دریافت می نمایند. این روش، به نسبت سایر روش ها دارای هزینه مقرون به صرفه تری است.

کلینیک زیبایی ژالان، بهترین کلینیک زیبایی اصفهان را در اینستاگرام دنبال کنید

توصیه های مراقبتی پس از پاکسازی صورت:

پس از پایان کار با دستگاه میکرودرم ابریژن استفاده از کرم آبرسان و مرطوب کننده ضروری است. به هیچ وجه بدون کرم های ضد آفتاب نباید در معرض نور خورشید قرار بگیرید. زیرا باعث آفتاب سوختگی عمیق می شود. به صورت کلی این روش نیاز به مراقبت های خاصی ندارد و شخص به راحتی می تواند به کارهای روزانه خود ادامه دهد.

روش پاکسازی پوست با این دستگاه :

دستگاه میکرودرم ابریژن دارای نوک الماسی است که با کمک فناوری خلا میزان لایه برداری پوست را مشخص می کند. با قرار دادن آن بر روی پوست، بخش های مرده را تشخیص داده و جدا می نماید. نوک الماس این دستگاه معمولا دردناک نمی باشد اما دارای اندازه های مختلفی می باشد. برای پوست هایی که نواقص کمتری دارند حدود ۲ بار دستگاه یک نقطه از پوست را لایه برداری می کند. برای اشخاصی که صورتشان لکه های قهوه ای عمقی دارند، تا ۳ بار می توانند این کار را انجام داد.

باید دقت نمود که دستگاه میکرودرم ابریژن دارای نوک الماسی و کریستالی برای سایش است. نوع آن بر اساس نوع پوست و میزان لکه های آن انتخاب می شود. ممکن است پس از استفاده از این روش پاکسازی، صورت دچار زخم های سطحی شود. این مورد کاملا طبیعی است و پس از طی شدن زمان کوتاهی از بین می رود.

 


مطالب پیشنهادی :

کلاژن سازی پوست

میسلار واتر چیست؟

دهیدراته شدن پوست