پلاسما جت بینی مناسب چه افرادی نیست | بهترین کلینیک زیبایی اصفهان

پلاسما جت بینی مناسب چه افرادی نیست؟

استفاده از پلاسما جت بینی مانند هر روش و عمل دیگری دارای محدودیت هایی برای برخی افراد می باشد. بهتر است قبل از هر کاری نسبت به آشنایی با مواردی که سبب ممنوع شدن استفاده از این روش برای افراد می شود اقدام کنید. بنظر متخصصین بهترین کلینیک زیبایی اصفهان افراد در صورتی که نمی‌توانند از این روش برای از بین بردن مشکل خود استفاده کنند. بهتر است به دنبال روش های دیگری باشند در غیر این صورت مسئولیت همه ی مشکلات بر عهده فرد است.

برای افراد با بیماری زمینه ای ممنوع!

افرادی که بیماری های خاصی دارند به هیچ عنوان نباید قبل از اطلاع دادن به پزشک متخصص نسبت به انجام پلاسما درمانی بینی اقدام کنند زیرا مشکلات ریز و درشتی که برای آن ها به وجود می آید فقط یک طرف ماجرا خواهد بود. برای مثال افرادی که از بیماری سرطان رنج می برند نباید نسبت به انجام پلاسما درمانی بینی اقدام کنند.

عدم وجود ایمپلنت فلزی در بینی

در برخی موارد که افراد دچار شکستگی استخوان بینی می شوند برای درمان این دسته از افراد از ایمپلنت فلزی استفاده می کنند. افرادی که به هر دلیلی در بدن یا بینی خود ایمپلنت های فلزی داشته باشند نمی‌توانند از پلاسما درمانی بینی استفاده کنند. رعایت نکته فوق می‌تواند سبب حفظ سلامتی خود فرد شود و او را از به وجود آمدن هر گونه مشکل دور کند.

پلاسما جت بینی مناسب چه افرادی نیست | بهترین کلینیک زیبایی اصفهان

پلاسما درمانی بینی در دوران بارداری یا شیردهی ممنوع!

زنانی که در دوران بارداری قرار دارند از دیگر موارد منع استفاده از پلاسمای بینی می باشند. همچنین پس از بارداری، زنان در دوران شیردهی نیز نمی‌توانند از پلاسما جت بینی استفاده کرده و از مزیت های آن برخوردار شوند.

سن امری مهم در پلاسما جت است!

مورد دیگری که وجود دارد در رابطه با سن و سال افراد می باشد. و زمانی که فرد زیر 18 سال باشدو نمی‌تواند از پلاسما جت بینی استفاده کند. پلاسما جت بینی به دلیل این که جز روش‌های درمانی است که تهاجمی نمی‌باشد. و و به نوعی می‌توان گفت که یک اقدام کلاژنی می‌باشد در نتیجه نمی‌توان انتظار داشت که مانند روش‌های تهاجمی و جراحی ماندگاری داشته باشد. پلاسما درمانی بینی به دلیل این که با حداقل درد و همچنین خونریزی انجام می‌شود. دارای ماندگاری نسبتا کم تری در مقایسه با جراحی بینی می‌باشد.
با توجه به این نکته که ذکر شد روش فوق در مقایسه با متدهای تهاجمی و جراحی دارای ماندگاری کمتری است. اما این ماندگاری تا سه سال می‌تواند ادامه یابد. روش پلاسما جت بیشتر برای بینی های گوشتی استفاده می شود. البته افراد دیگر با نوع بینی متفاوت نیز می‌توانند از روش فوق استفاده کنند. اما بهترین کاندید برای انجام پلاسما جت بینی افراد با بینی های گوشتی هستند.

کیفیت روش ها و تکنولوژی به کار گرفته شده

میزان ماندگاری پلاسما درمانی بینی نیز به موارد مختلفی هم بستگی دارد. یکی از مواردی که می‌تواند سبب کاهش و همچنین افزایش ماندگاری پلاسما جت بینی شود کیفیت روش و تکنیک های به کار برده شده توسط پزشک متخصص می باشد. زمانی که این تکنیک ها به صورت کاملا حرفه ای و حساب شده پیاده سازی شوند طبیعتا انتظار یک ماندگاری طولانی مدت را از پلاسما جت بینی خواهیم داشت.

دستگاه های بروز تر نتایج بهتری خواهند داشت

از دلایلی که سبب می شود افراد از ماندگاری و همچنین گرفتن نتیجه از پلاسما درمانی بینی تا حدودی آسوده خاطر باشند. به روز بودن و همچنین بهره مندی پلاسما بینی از دستگاه های پیشرفته می باشد. هر روزه پیشرفت علم و تکنولوژی سبب می شود تا زندگی افراد راحت تر شده. و در مقابل اعتماد و اطمینان افراد به تکنولوژی نیز بیش تر شود.

اقدامات قبل و بعد از پلاسما جت بینی مهم هستند!

آخرین موردی که برای افزایش ماندگاری پلاسما جت بینی بسیار مهم و حیاتی می باشد. اقدامات افراد قبل و بعد از انجام پلاسما جت بینی می باشد. افراد در صورتی که بتوانند یک محیط کاملا مناسب برای انجام پلاسما درمانی بینی به وجود بیاورند. و دستورات پزشک را به صورت کامل انجام دهند حتما از نتایج کامل تر و ماندگاری طولانی تری بهره مند خواهند شد.