چگونگی استفاده از درمارولر| بهترین کلینیک زیبایی اصفهان | کلینیک زیبایی ژالان |

روش های استفاده از درمارولر:

می دانیم که پوست ارگان ضعیفی در بدن است، لازم است تا سوزن های دستگاه را به مدت ۵ دقیقه در الکل قرار داد تا ضدعفونی شوند. سپس پوست نواحی که مایل هستید از روش جوان سازی پوست برای آن بخش ها استفاده کنید را به خوبی بشویید و با الکل ضدعفونی کنید.در این مطلب از سایت کلینیک ژالان، بهترین کلینیک زیبایی اصفهان چگونگی استفاده از درمارولر را مورد بررسی قرار می دهیم.

 

برای کاهش میزان درد، می توانید از ژل های بی حس کننده استفاده نمایید و به خوبی ناحیه مورد نظر را به صورت موضعی بی حس نمایید. در این مرحله می توانید درمارولر را در یک راستا حدود ۶ تا ۸ بار در ناحیه مورد نظر خود بکشید. سپس درمارولر را از روی پوست برداشته و پس از چند ثانیه این کار را تکرار کنید. در نظر داشته باشید که سوزن های دستگاه نباید وارد کاسه چشم شود.

شما می توانید دستگاه را ابتدا به صورت افقی و سپس به صورت عمودی بر روی پوست خود بکشید. توجه نمایید که هر ناحیه پوست به صورت کلی باید حدود ۱۲ تا ۱۶ بار به وسیله درمارولر ماساژ داده شود.

به عنوان مرحله آخر نیز، پس از ۶ الی ۸ ساعت پوست خود را شسته و در نهایت دستگاه را تمیز کنید.

دهیدراته شدن پوست | بهترین کلینیک زیبایی اصفهان  | کلینیک زیبایی ژالان |

نکاتی باید هنگام استفاده از درمارولر رعایت کنید:

⦁ در زمان استفاده از درمارولر دقت داشته باشید که آن را روی جوش و جای آکنه نکشید.

 

⦁ همه تجهیزات آرایشگاهی و بهداشتی لازم است تا به صورت مقطعی تعویض شوند. این مورد شامل درمارولر نیز می شود. در صورتی که سوزن های آن به خوبی کار نمی کرد یا کند شده بود، حتما سوزن را عوض کنید.

 

⦁ بعد از استفاده از سوزن متوسط درمارولر تا چند روز به صورت مستقیم در معرض نور خورشید قرار نگیرید. به یاد داشته باشید حتما از کرم های ضد آفتاب استفاده نمایید. برای سایز سوزن های بیش از ۱ میلی متر توصیه می گردد حدود ۱ هفته در معرض آفتاب قرار نگیرید.

 

⦁ تایم بندی مناسب در این روش جوان سازی پوست بسیار مهم است. بین جلسات درمانی درمارولر باید زمان کافی جهت بهبود پوست وجود داشته باشد. معمولا بازسازی پوست حدود ۲۵ تا ۲۷ روز به طول می انجامد لذا تا کاهش التهاب های پوستی صبور باشید.

 

کلینیک زیبایی ژالان، بهترین کلینیک زیبایی اصفهان را در اینستاگرام دنبال کنید

 

⦁ هیچگاه از سوزن سایز بزرگ استفاده نکنید. اگر از درمارولر برای جوان سازی پوست استفاده می کنید، هیچگاه از سوزن های بزرگ در ابتدای کار استفاده نکنید. سوزن ها می توانند میزان کلاژن سازی پوست را تحریک کنند اما تا کنون بهترین اندازه سوزن معرفی نشده است. متداول ترین اندازه سوزن بین نیم تا یک و نیم میلی متر می باشد.

 

 


مطالب پیشنهادی :

میسلار واتر چیست؟

دهیدراته شدن پوست

پاکسازی صورت به وسیله میکرودرم ابریژن