ژلیش ناخن چیست؟ | بهترین کلینیک زیبایی اصفهان - تزریق ژل و بوتاکس اصفهان

ژلیش ناخن چیست؟

ژلیش ناخن یا لاک موقت

برای خانم هایی که به دنبال روشی بلندمدت برای طراحی مد و لباس خود و همراهی آن با رنگ ناخن هستند، توصیه می شود. این روش نسبت به لاک معمولی دوام بیشتری دارد و دیرتر پاک می شود. برای انجام ژلیش ناخن باید از دستگاه LED یا UV جهت انجام ژلیش ناخن استفاده کرد. ژلیش ناخن ربطی به کاشت ناخن ندارد و قیمت آن در سطح شهر متغیر است، اما باید از کیفیت و مرغوبیت مواد مصرفی در مراکز معتبر که مجوز صنفی دارند، اطمینان پیدا کنید.

ژلیش ناخن چیست؟

پس از اکستنش و لیفت مژه و کاشت ناخن، یکی از تکنیک های جذاب و دوست داشتنی در طراحی استایل بانوان خوش تیپ، ژلیش ناخن است. ژلیش ناخن، همان لاک کلاسیک است که با اکریلیکِ ژل مانند مخلوط شده، لاک موقت محسوب می شود و گاهی دوام و کارایی بیشتری از لاک دائمی دارد. اسم محصول لاک ژل GEL POLISH است که نام برند محصول بوده و عموم آن را ژلیش می خوانند. لاک ژل ها معمولا در سه مرحله روی ناخن انجام می شوند: ژل بیس، ژل رنگی و تاپ ژل. لاک ژل برای ناخن های طبیعی استفاده می شود، اما گاهی روی ناخن های کاشت هم قابل استفاده خواهد بود.

ژلیش ناخن چیست؟ | بهترین کلینیک زیبایی اصفهان - تزریق ژل و بوتاکس اصفهان

کلینیک زیبایی ژالان، بهترین کلینیک زیبایی اصفهان را در اینستاگرام دنبال کنید

(ژلیش ناخن به نسبت لاک معمولی، زمان و هزینه بیشتری می طلبد. در موقع شستن ظروف یا در معرض بودن دست با مواد شوینده، لاک معمولی سریع تغییر حالت می دهد اما ژلیش، مقاومت بیشتری نسبت به تغییر رنگ در مدت کوتاه دارد و ترک خوردگی آن از لاک معمولی کمتر است.)

همان طور که گفتیم لاک ژلیش ناخن، ژل رقیق شده است که مثل لاک کلاسیک، در بطری کوچک نگهداری می شود. با فرچه کوچکی که در لاک کلاسیک استفاده می کردی، می توانید از این محصول روی ناخن بکشید. ژلیش ناخن با جریان هوا خشک نمی شود و به دستگاه نیاز دارد.

ژلیش ناخن یا لاک موقت که نباید با کاشت ناخن اشتباه شود دارای مراحلی است که باید گام به گام توسط یک آرایشگر ماهر با مواد یک بار مصرف باکیفیت انجام شود. لاک های معمولی که در بازار وجود دارند، آسیب زیادی به پوست و سطح ناخن می رسانند. و منافذ را مسدود می کنند که این امر، بهداشت پوست و ناخن بانوان را در بلندمدت تهدید می کند. در آرایشگاه ها، معمولا از بانوان پیش از فرایند مانیکور سؤال می شود که از لاک معمولی استفاده شود یا ژلیش ناخن. اگر شما ژلیش ناخن را انتخاب کنید، انتخاب هوشمندانه ای کرده اید.


مطالعه بیشتر:

نمونه فیلر لب ، فشیال، تزریق چربی ، ناخن و بلید ابرو

پیام بگذارید