کاربرد انواع مزوتراپی صورت و مو | تزریق ژل و بوتاکس اصفهان

بررسی کاربرد انواع مزوتراپی صورت و مو

در این مطلب از سایت مرکز ژالان، تزریق ژل و بوتاکس اصفهان کاربرد انواع مزوتراپی صورت و مو را مورد بررسی قرار می دهیم.

مزوتراپی مو

مزوتراپی مو روی گردش خون بافت ها، غذا رسانی و تقویت فولیکول مو اثر می گذارد و باعث جلوگیری از تحلیل رفتن فولیکول ها می شود. همچنین روی غدد چربی نیز اثر گذار است و باعث تنظیم ترشح آن می شوند. که در نتیجه باعث بهبود رشد مو و همچنین جلوگیری از ریزش مو می شود.

از این روش به عنوان درمان مکمل در کنار روش کاشت مو نیز می توان استفاده کرد. زمان انجام مزوتراپی بسته به شرایط فرد فرق می کند و هم می تواند قبل از کاشت مو باشد و هم می تواند بعد از آن باشد. در مزوتراپی مو، محلولی که تزریق می‌شود، به صورت موضعی عمل می‌کند. به همین دلیل است که عوارض مزوتراپی مو نسبت به سایر روش‌ها بسیار کم‌تر و خطرات محدودتری دارد. برای انجام آن حتما با پزشک خود مشورت کنید.

مزوتراپی پوست برای صورت

به وجود آمدن چین و چروک، افتادگی پوست، شاداب نبودن و یا تیرگی آن دلایلی است. که ممکن است شما را به سمت مزوتراپی پوست سوق دهد. با ظاهر شدن چین و چروک، ابتدا استفاده از کرم و سایر موارد مراقبتی توصیه می شود. اما گاهی افتادگی و چروک ایجاد شده برای درمان نیاز به روش های تهاجمی تر و قوی تری دارند که مزوتراپی یکی از بهترین روش هاست.

قرار گرفتن در معرض اشعه های موجود در نور خورشید، زایمان و … نیز ممکن است. باعث ظاهر شدن لکه هایی روی پوست شود که از بین بردن آن با دارو و کرم های مختلف بسیار زمان بر است. در حالی که با چند جلسه مزوتراپی می توانید به نتیجه دلخواه برسید. همچنین این روش باعث سفت شدن و لیفت صورت می شود و شما را بی نیاز از صرف هزینه و وقت زیاد یا رفتن به سراغ عمل های جراحی می کند.

برای از بین بردن غبغب نیز این روش بسیار خوب عمل می کند. برای از بین بردن غبغب با عمل جراحی علاوه بر نیاز به بیهوشی و تحمل درد بعد از عمل، دوره نقاهت نیز وجود دارد که نیازمند مراقبت ویژه است. اما در روش از بین بردن غبغب با استفاده از مزوتراپی بدون درد و خون ریزی و بدون نیاز به بیهوشی به راحتی می توان غبغب را از بین برد.

تفاوت های مزوتراپی و هایفوتراپی | تزریق ژل و بوتاکس اصفهان

مزوتراپی دور چشم

در ایجاد تیرگی دور چشم عوامل مختلفی از جمله وراثت و عوامل محیطی شامل بی خوابی و خستگی، مشکل در گردش خون و … دخیل اند که به هر دلیلی که باشد باعث تحت تاثیر قرار گرفتن زیبایی چهره شما می شود.

در روش مزوتراپی چشم ، با تزریق دوز مناسب مواد مغذی و مناسب ناحیه زیر چشم، با افزایش گردش خون و تقویت پوست این ناحیه باعث از بین رفتن تیرگی زیر چشم می شود. همچنین این روش به خوبی پف و چین و چروک دور چشم را از بین می برد و باعث زیبایی دو چندان چشمانتان خواهد شد.

مزوتراپی لاغری

گاهی در نواحی مختلفی از بدن مانند ران، بازو، شکم ، پهلو و … چربی جمع شده باعث ایجاد چاقی می شود که با رژیم غذایی و ورزش به سختی از بین می روند. همچنین با از بین رفتن این چربی ها پوست این ناحیه شل و افتاده می شود که ظاهری نازیبا به بدن می دهد. در روش مزوتراپی لاغری علاوه بر از بین رفتن چاقی موضعی بدن، پوست نیز سفت میشود و در انتهای مسیر با یک پوست شل مواجه نخواهید شد.

کلینیک زیبایی ژالان، تزریق ژل و بوتاکس اصفهان را در اینستاگرام دنبال کنید

در این روش با کمک موادی که تزریق می شود سوخت و ساز و گردش خون در ناحیه مورد نظر افزایش می یابد و باعث از بین رفتن چربی ها می شود. در نظر داشته باشید که این روش در کنار ورزش و رژیم غذایی مناسب تاثیر دو چندانی خواهد داشت. از این روش برای صورت نیز می توان استفاده کرد. توجه داشته باشید چنانچه از این روش برای صورت خود استفاده می کنید و قبلا تزریق ژل انجام داده اید، حتما به پزشک معالج اطلاع دهید.

مزوتراپی غبغب

در این روش داروهای ذوب چربی مستقیماً به محل مورد نظر تزریق می شوند و به دنبال آن چربی های اکسیده شده و در نهایت حذف می شوند. این روش کاملا غیر تهاجمی است و بلافاصله پس از درمان می توانید نتایج را مشاهده کنید. بعد از چند روز غبغب به طور کامل از از بین می رود و می توانید از زیبایی صورت خود لذت ببرید.


مطالب پیشنهادی :

معرفی فیلر و انواع آن

چرب شدن و خارش پوست

پیشگیری از بروز چروک پیشانی