درمان گرانولوم های پس از تزریق ژل لب با آنزیم

گرانولوم تزریق ژل لب | یکی از پرکاربردترین روش‌های زیبایی، تزریق ژل لب می‌باشد و به همین دلیل تزریق ژل لب در بین افراد با استقبال زیادی روبرو شده است؛ اما مسئله بسیار مهم که لازم است درمورد آن صحبت شود این است که تزریق ژل نیز همانند سایر درمان‌های زیبایی شامل عوارض جانبی خواهد بود. در حال حاضر، ژل‌های پرکننده و فیلرهای مختلفی در بازار وجود دارند. این محصولات، هر یک با در نظر داشتن اعتبار و کیفیت کارخانه تولید کننده، می‌توانند استانداردهای مختلفی را شامل شده باشند. اما لازم است بدانیم که برخی از این ژل‌ها، آنگونه که باید، دارای استاندارد نبوده و ممکن است . باعث ایجاد نتایج عکس در بدن شوند.

برای بیمارانی که مبتلا به این مشکل مهم می‌شوند. لازم است یک دوره آنتی بیوتیک تجویز گردد. اما اگر روند گسترش عفونت ادامه‌دار بوده. لازم است که تخلیه ژل لب با استفاده از آنزیم انجام گردد. گرانولوم به توده های سفت و برجسته ای گفته می شود که در اثر عفونت به وجود می آیند. بهترین کلینیک زیبایی اصفهان | درمان گرانولوم تزریق ژل لب

آنزیم هیالورونیداز

هیالورونیداز عمدتاً برای حل کردن ژل های پوستی که به طور ناموزون، نادرست یا بیش از حد تزریق شده‌اند، استفاده می‌شود. این آنزیم در مجاورت ژل پوستی که نیاز به حل شدن دارد تزریق می‌شود. تأثیر تزریق هیالورونیداز بسیار سریع است.

کاندیداهای مناسب تزریق آنزیم هیالورونیداز

پیش از هر چیز لازم است که پزشک، سوابق شما را بررسی کرده و به عدم وجود حساسیت به عوارض ناخواسته آن اطمینان حاصل کند. چراکه ممکن است برخی از افراد، دچار واکنش‌های آلرژیک در مواجه با آن شوند. در صورتی که شما پیش از این، اقدام به تزریق ژل لب و استفاده از پرکننده‌ها در بخش‌هایی از بدن کرده‌اید، از نتیجه آن راضی نبوده و مطمئن هستید که به هیالورونیداز حساسیت ندارید، می‌توانید کاندیدای مناسبی برای استفاده از آن باشید.