مزایایی تزریق ژل

تزریق ژل برای پر کردن صورت، رفع جای جوش، برجسته کردن و فرم دادن لب، چانه و گونه، درمان پف زیر چشم، رفع خط اخم و خنده، زیبایی بینی بدون نیاز به جراحی زیبایی، برطرف کردن چین و چروک دور چشم، لیفت گردن، رفع اثر بخیه و جای زخم، رفع گودی و سیاهی زیر چشم، درمان افتادگی پوست صورت و گردن، چاقی موضعی، درمان چین و چروک پوست صورت استفاده می شود.

امروزه با تزریق ژل اسید هیالورونیک به پوست، می توانیم اثرات طبیعی آن را در پوست تقلید کرده و تشدید کنیم؛ و در نتیجه پوستی صاف و آبدار و جوان را شاهد باشیم. در واقع ژل اسید هیالورونیک فضای بین الیافت کلاژن و الاستین پوست را پر از آب می کند و با نگه داشتن آب در پوست حجم پوست را افزایش می دهد.

تمام افرادی که نشانه‌های اولیه پیری در پوست آنان نمایان شده است، می‌توانند از این روش استفاده کنند. با تزریق ژل زیبایی می‎توان چین و چروک صورت را اگر کم عمق باشد به طور کامل رفع نمود و در صورت عمیق بودن تا حد زیادی محو کرد. هر چند تزریق ژل روند پیری را متوقف نمی‎کند اما قادر است نیاز به استفاده از روش‌های تهاجمی‌ی تر نظیر کشیدن ابرو، کشیدن صورت و روش‎های دیگر را به تاخیر بیندازد.

مزایای تزریق ژل

به فرآیندی که طی آن از ژل های مختلف برای حجیم کردن و پر کردن برای جوانسازی پوست استفاده کرده تزریق ژل می گویند تزریق ژل بهترین راه حل برای پر کردن گونه ها، حجیم کردن لب ها، از بین بردن خط اخم، از بین بردن خط خنده و … بوده و همچنین علاوه بر پر کردن صورت چین و چروک را از بین می برد و جوانی را دوباره به شما هدیه می دهد.

 

تزریق ژل زیبایی، روشی غیرتهاجمی است که نیاز به بستری شدن و یا ریکاوری طولانی مدت ندارد و شما بلافاصله پس از انجام عمل تزریق ژل می‌توانید به انجام کارهای روزمره خود بپردازید و نیاز به هیچ گونه استراحتی وجود ندارد.

  • تزریق ژل زیبایی زیست تجدید پذیر است و بسیار کم منجر به واکنش می‎شود.

  • نتیجه استفاده از ژل بلافاصله پس از انجام عمل تزریق برای بیمار قابل مشاهده خواهد بود.

  • بسیاری از چین و چروک‎های عمیق که شیوه‎های دیگر قادر به رفع آن نیست با تزریق ژل درمان می‎شود.

آیا ماندگاری ژل دائمی است؟

در پاسخ به این سوال باید عرض کنیم که خیر در واقع هیچ ژلی وجود ندارد که پس از تزریق تا آخر عمر باقی بماند و یا دائمی باشد دلیل آن هم این است که پس از مدتی بدن فرد ژل های تزریق شده را تجزیه کرده و به مرور زمان از بین می برد.

ماندگاری ژل ها معمولا بین یک سال تا یک سال و نیم است ولی در عوض عارضه هایی مانند گلوله شدن، جابه جایی و عفونت را ندارند اما در گذشته ژل هایی که به کار می رفتند، غیر قابل جذب بوده و عوارضی از جمله جابه جای، گلوله شدن و عفونت داشتند که امروزه تقریبا منسوخ شده اند و ژل های جدید که قابل جذب هستند جایگزین برتر آن ها شده اند، چون کاملا سازگار با بافت طبیعی بدن انسان ساخته شده و هیچ نوع عوارضی برای شخص ایجاد نمی کنند.

کلینیک زیبایی ژالان

آدرس:

خانه اصفهان ،خیابان گلخانه،نرسیده به چهار راه نیرو  هوایی،از سمت ۵ طبقه،  پلاک ۲۸

شماره تماس:

۰۳۱-۳۴۳۴۳۹۳۷

۰۹۱۳۴۸۲۷۰۴۲