کاربرد انواع سوزن های طب طب سوزنی اصفهان سوزنی برای درمان مختلف

سوزن طب سوزنی مناسب برای هر نوع درمان

در طب سوزنی سنتی ، سوزن های طب سوزنی بسته به رویه و ناحیه پوست به سوزن ها وارد شده و یا بیشتر به بافت وارد می شوند. برای تحریک نقطه طب سوزنی ، سوزن ها را می توان به آرامی چرخانید ، بلند کرد ، پایین آورد یا حتی ضربه زد. این شکل از درمان تقریباً با انواع سوزن ممکن است.

  • مسمومیت

در سوء استفاده ، کاربر از خاصیت تحریک کننده گرما که در نقاط طب سوزنی اعمال می شود ، استفاده می کند. برای این گرما درمانی عموماً از ماگورت خشک استفاده می شود و بسته به نوع درمان  اعمال می شود كه روی سوزنهای طب سوزنی مقاوم در برابر حرارت ، مخروط های مكسا یا سیگارهای مكا قرار گرفته است. 

  • الکتروواکون

در این روش یک جریان الکتریکی خفیف بر روی یک سوزن اعمال می شود. دسته سوزن طب سوزنی در حالت ایده آل رسانا است و چنگال کافی برای بست های فعلی دستگاه را فراهم می کند. این اجازه می دهد تا نقطه برای طب سوزنی اضافی تحریک شود.

نقاط طب سوزنی حتی می توانند با دستگاههای EMS و TENS تحریک شوند (برای تحریک عضلات الکتریکی یا تحریک عصب الکتریکی از راه پوست) ، که همچنین با جریان الکتریکی خفیف کار می کنند. کلیه محصولات مربوط به برق در اینجا می توانید پیدا کنید.

طب سوزنی اصفهان آشنایی با سوزن طب سوزنی

  • طب سوزنی نیمه دائمی

طب سوزنی با سوزن های نیمه دائمی بخشی جدایی ناپذیر از طب سوزنی گوش است. در این نوع طب سوزنی ، سوزن های طب سوزنی چند روز در بدن باقی می مانند و در نتیجه امکان تحریک طولانی تر را فراهم می کنند. سوزنهای دائمی طب سوزنی ما را می توان در اینجا یافت.


بیشتر بدانید : 

آشنایی با سوزن طب سوزنی

درمان وسواس با طب سوزنی

طب سوزنی و کاهش دردهای واژینال زنان

جوانسازی صورت با طب سوزنی